Magyar (Hungarian) nyelvű kibeszélő

Szívesen :slight_smile: ide is fel akartam tenni, csak az egyetemen elhúzódtak a dolgok, így egyelőre csak facere került fel :smiley:

1 Like

Quintin nagyon jó koncepció lett :sunglasses: még a counterből is és a dotbol is kap bőven az a karakter aki a debuffot megkapja :rofl: egyik kedvenc hősöm lett hirtelen a statjairól nem is beszélve, biztos hogy breaket érdemel csak győzzem kivárni :smiley:

6 Likes

Nálam maradt A, de csak top5% lett a vége a 8 vereségem miatt…

Sziasztok,

Milyen csapatokkal farmoltok?

8/7-re egy mindenki sebző sort viszek adott színből a leggyorsabb hőst: Frigg-Morel-kosztüm Tiburtus- kosztüm Li Xiu-Lady Loki

Atlantis 9/10-re snipereket: kosztüm Magni-Kosztüm Marjana- Kosztüm Sartana-kosztüm Lianna-Aouda

De a Valhalla kifog rajtam. Az 1/1-t farmolgatnám mérsékelt vehemenciával, amit elviszi mind a két verzió, viszont lassan. Próbálkoztam Bera-Freya párossal sniperekkel, de az sem az igazi. Mit gondoltok, koncepcionálisan mi a legjobb?

Normal szinten? Nekem Zimkitha, Frigg, Vela, Dr. Monró és Odin 10 húzásból vitte a pályát. Elég gyors ez farmnak, szerintem.

Gondolom autoplay módba játszol azért a területi sebzés…
Én a normál szintű Valhalla át egészen a
Asgardig autó playbe játszottam, és az a tapasztalatom hogy kell kettő darab erős healer ha a gépre bízod. Heimdal, Raffaele Khagan, Killhare és Faline csapattal soha nem buktam pályát. Illetve asgardig :grinning: onnantól átvettem az irányítást.

Normál szinten, de automatán. Egyébként rosszul is írtam (bár minimális a jelentősége), de a 10/5-t farmolon Vallhalán, csak még a korábbi 1/1-re állt rá a kezem

Hátizsákot hol farmoltok Valhallan?

Hja, úgy már más. Hát akkor írom azt, amit kipróbáltam és be is jött automatán, pedig s4 vége felé van. Készített nemrég E&P Books egy vidit, hogy melyik a legjobb farm pálya s4-en - gyors meglestem - 15/6 és hard fokozaton. Lényegi pontok a nyersanyag, xp, 3 hullámos legyen, relatív gyengébb ellenfelekkel stb.
No szóval kipróbáltam a Garnet, cMarjana, cKhagan, Alfrike, Tunyacsáp kombót és szépen takarította a pályát. Az általad említett pálya nyilván könnyebb ennél, úgyhogy ott is biztos szépen működne. Egyébként 2+2+1, 3+2 felállásokat tudok elképzelni leghatékonyabbnak (hősök függvényében).

@MZs ha van loot ticket, utolsó előtti pálya egyértelműen (minden szempontból), ha meg nincs, akkor passz. Klántárs 8/2-t dicsérte a minap. De mondjuk azt nem egyértelműen hátizsákok szempontjából.

3 Likes

Eldicsekszem itt is, jó ezt azért látni.
Valamikor nagyon de nagyon nem megy és tiszta cirkusz az egész… :slightly_smiling_face:
Valamikor meg 10 pörgetésből a magáévá tesz…

9 Likes

Gratulálok @phoibosapollon1 ! :slight_smile:

1 Like

Kijött az új Béta.
Egyelőre úgy néz ki mégsem érkeznek új hősök a War of the three Kindoms-hoz.
A Staff új hősök helyett inkább a hibajavításokra koncentrált.
Nincs változás a Soul Exchange-en, és a War of the Three Kindoms-on első látásra.
A Staff közlése szerint a globális Béta után lesznek még a War of the Three Kingdoms-on változások.

Új Tome érkezik:
Epic Tome of Golden Emblems és bekerül a színes ládába, war ládába, rare titán loot-ba és a tournament loot-ba. (Top1: 2%, Top 5%: 1%. Top10: 0.5% eséllyel).
Ha jól értelmezem, akkor akár mindkét Golden emblems-et Tome-ot is megkaphatod egyszerre.

Az ingyenes / VIP napi summon után még1 hős tudsz húzni egy reklám megtekintése utána ha szeretnél…

Több hibajavítás jött. Ezeket később leírom.

2022 - Márciusi havi hős - Zagrog - 5 csillagos piros hős (átlagos mana töltésű)

• Támadás: 772
  • Védelem: 751
  • Életerő: 1394
  • Osztály: Rogue
  • Természetes védeleme: Védem minden támadással kapcsolatos hatás ellen beleértve a stack-eket, buff-okat és debuff-okat.
  • Természetes védeleme: Védett a mana generálás debuff-ok és stackek ellen, valamint a mana lopó és blokkoló debuff-ok ellen is.
  • Speciális képessége:
    • 385% támadás a célpontra, és kisebb a szomszédaira
    • A támadása áthatol a védelmi buff-okon, beleértve a visszatámadást.
    • 20% manát kap a hős ha a támadása áthatolt egy védelmi buff-on.
    • Elemental Link: Minden piros szövetséges +10% védelmet kap 4 körre, és ez a hatás nem távolítható el.
5 Likes

Egy újragondolt Russelnek tűnik, de felmerül néhány kérdés: a két passzív leirása elég érdekes, ezek újak a játékban?
Illetve a 20 % direkt mondom csak egyszeri vagy Buffonként számítandó?

Végre engedélyezték a BAN szótagot :partying_face:

Sajnos szerintem nem engedélyezték.
Pl: A valóban szavat továbbra sem lehet leírni.

1 Like

Soul Exchange hősök ugyan azok maradtak, vagy ez nem biztos, hogy élesben ugyanaz lesz a választék?

Nem változott a hős kínálat és a hősök “ára” sem szóval továbbra is 10/15/20 db kell a cseréhez.

1 Like

Mikor az is kérdés melyik melyik hős mert nem látni :sunglasses:

3 Likes

Amikor azt az üzenetet kapom, hogy elrejtőztek a midgard gnomok - és csak a következő valhalla eseménynél jönnek elő - , akkor azt csak én kapom meg, mert esetleg a program szerint már sokat farmoltam, vagy ez univerzális, mindenki IS így járt?

sokat farmoltál. limitálva van. napi 20db azthiszem.

Ahogy @B055slayer írja van egy napi limit, hogy naponta X db-ot találhatsz.

Ez halmozódik. Szóval ha első nap nem találtál egyet sem, akkor a második nap 2*X-et találhatsz meg.

Ha ezt az üzenetet ma a “napváltás” (ami általában reggel 8 óra) után kaptad, akkor jó eséllyel már csak a következő Valhalla-n találhatsz.

Úgy tudod ellenőrizni, hogy találhatsz-e még ma Gnome-ot, hogy a Season 3-as térképen a “Valhalla Forever” ikonra kattintasz. Ha az utolsó sor zölddel az, hogy “still Midgard Gnomes to be found !”, akkor találhatsz még Gnome-ot.

1 Like

Cookie Settings