Magyar (Hungarian) nyelvű kibeszélő (Part 1)

A 3. Napot is Túléltem Rush-on, ilyen ez előtt nem sűrűn volt… Lehet hogy mégis jó húzás volt ez a pici groot a játszhatóság szempontjából.

Enyém is védekezik serényen… :smiley: Igaz áll mellette egy boszorkány, de mégis csak 3 csillagos! :open_mouth:

A tegnapi napom beteg volt. 5 mérkőzés alatt 6 ! Alfrike és 10 ! Heimdall / Mother North, azaz minden meccsen legalább kettő. Mellette persze Ludwig, Krampusz, Lady of the Lake, de azokat már nem is számoltam. :slight_smile: Két loss lett a vége. Mai nap csont nélkül.

3 Likes

Nálam a Treevil tank már elromlott :smiley:
Elkezdték megverni, és már D-ig visszaesett… Legalább az első nap A lett.
Mondjuk mind1, mert kb ma ki fogok esni a tegnap 3 bukó után :smiley:

Hát igen, 5* touron azért elég sok opció van kivédeni az rontásdömpinget, míg 3*-n lényegen csak Helo (?). Sebzés is eltörpül. Flankre viszont még így se rossz.

Nálunk előző warba próbálták ki, hát sokan elvéreztek rajta az ellenféltől. Nyilván itt mindenki legjobb csapatnak gondoltal ugrik Treevil-nek. De nálunk jól vizsgázik a touron amennyire látom.

Azért a 3 csillagosoknál is van pár hős ami leveszi a rontásokat pl: Tyrum kosztüm.
Illetve van pár hős, ami részlegesen vissza tudja fordítani Treevil rontásait…

Oh, bocsasd meg legyszi, h nem abbol all az eletem, h a te kivansagaidat kövessem…:rofl: :yawning_face:

Pedig jó alternatíva lenne a nyafogásra :grinning:

Lehet, hogy csak “túlgondolom”, de …. 4/70-ről Pengi vagy cThorne menjen tovább? Egyiket se tudom talentelni egy ideig. Vannak minionos hőseim Pengi mellé, még szinergiában is jók lennének sztem. Azonban cThorne valamiért elgondolkodtat a nagy ütés+mana gyorsításamiatt. Valamint mellé is tudnék jó kis csapatot tenni sztem…
Szerintetek egyértelműen Pengi a hasznosabb, sokrétűbben használható vagy megérheti még törpölnöm kicsit a kérdésen?

Nálam egyértelműen Pengi! Minionokkal brutális.

Én most még Krampuszon dolgozom, mert nem volt még eddig taunt hősöm, aztán Pengi lesz a következő.
Őket kettejüket sikerült bezsákolni.

1 Like

Pengi nem kérdés, láttam már 2000 körüli kiosztott sebzést tőle

1 Like

Ha Thorne alá 29-es manna troopot teszel (és amikor aktív a mana növelő buff) hét csempéből betölthető. De Ugyanezzel a troopal Pingui is hét csempés, hamarabb egyik sem (max talenten 17-es is elég lenne)
Pingui szerintem többet sebez és az első lövése biztos gyorsabb. Ha őt választod több lehetőséged van szinergiára is más lapokkal. Általáb@n véve szerintem jobb.

Ahol esetleg Thorn előnyt élvez azok a Rush események, ahol már 1es mana troopal (24%+5%+5%) 5 csempés tud lenni, illetve toronyban külön használhatod a simát és a kosztümöt. Talán Titánra is jobb, mert nem gyárt minionokat. Sőt Pingui eléggé húzza az időt, titánra csak akkor, ha nincs más.

1 Like

Köszi @renato_21 az Epic Tome of Experience használatáról a videót.

Készítettem pár képernyő fotót róla, és bedobtam a lépéseket az angol nyelvű topikba és ide is:

Lépések

Az Available Tomes ikon elérhető lesz fent:

Kattints rá:

Kattints az Use-ra:

Kattitns a Level up-ra:

A Yes-re kattintva a hős szintje meg is emelkedett:

2 Likes

Szívesen :slight_smile: ide is fel akartam tenni, csak az egyetemen elhúzódtak a dolgok, így egyelőre csak facere került fel :smiley:

1 Like

Quintin nagyon jó koncepció lett :sunglasses: még a counterből is és a dotbol is kap bőven az a karakter aki a debuffot megkapja :rofl: egyik kedvenc hősöm lett hirtelen a statjairól nem is beszélve, biztos hogy breaket érdemel csak győzzem kivárni :smiley:

6 Likes

Nálam maradt A, de csak top5% lett a vége a 8 vereségem miatt…

Sziasztok,

Milyen csapatokkal farmoltok?

8/7-re egy mindenki sebző sort viszek adott színből a leggyorsabb hőst: Frigg-Morel-kosztüm Tiburtus- kosztüm Li Xiu-Lady Loki

Atlantis 9/10-re snipereket: kosztüm Magni-Kosztüm Marjana- Kosztüm Sartana-kosztüm Lianna-Aouda

De a Valhalla kifog rajtam. Az 1/1-t farmolgatnám mérsékelt vehemenciával, amit elviszi mind a két verzió, viszont lassan. Próbálkoztam Bera-Freya párossal sniperekkel, de az sem az igazi. Mit gondoltok, koncepcionálisan mi a legjobb?

Normal szinten? Nekem Zimkitha, Frigg, Vela, Dr. Monró és Odin 10 húzásból vitte a pályát. Elég gyors ez farmnak, szerintem.

Gondolom autoplay módba játszol azért a területi sebzés…
Én a normál szintű Valhalla át egészen a
Asgardig autó playbe játszottam, és az a tapasztalatom hogy kell kettő darab erős healer ha a gépre bízod. Heimdal, Raffaele Khagan, Killhare és Faline csapattal soha nem buktam pályát. Illetve asgardig :grinning: onnantól átvettem az irányítást.

Normál szinten, de automatán. Egyébként rosszul is írtam (bár minimális a jelentősége), de a 10/5-t farmolon Vallhalán, csak még a korábbi 1/1-re állt rá a kezem