Magyar (Hungarian) nyelvű kibeszélő

Köszi! :slight_smile:

Szia Kerberusz. Wu Kongnak és Wilburnak ütköznek e képességei, ha együtt használom őket? Pl. t.itán támadáskor.

Hello! No úgy tűnik, hogy a feltételezésem igaznak bizonyul, ezt most posztolták fórumon:

This schedule was released by SG to their “valued” customers (have yet to see a public release, feel free to link if I’m wrong):

2019 Challenge Event Schedule

Feb 14-17 Wonderland
Mar 14-17 Fables
April 11-14 Guardians

azaz februárra megérkezik Alíz. Elvégre passzol Bálint napra a szívecskés királynő. :slight_smile:

@LancelotHun nem ütköznek, Wukongéval semmi sem ütközik teljes mértékben, mert egyelőre ő az egyedüli a “dobókockás” képességével.

Köszönöm a választ. :slight_smile:

És lehet már tudni valami infót az eventről? Hósöket láttam, arra gondolok, hogy mi fog reflectelni, meg milyen szinek lesznek a pályákon?

Hát, hogy zöld lesz a reflect szín, az egész biztos. Többet nem lehet tudni, majd csak ha kijött maga az event.

Köszi az infót az új eventről, már úgy is felhúztam a piros teamet :slight_smile: amivel már valamit lehet kezdeni

Egy kis elmélkedés és matek a játékról:
Hetente 2 talentum event lesz 2 kaszttal, és kasztonténként 18 emblémával. Ez heti 72 embléma. Ez felszorozva 52 héttel 3744. Esetleg ha van prémiumod kapsz még napi 1-et, meg a feladatokért max 3-at. (nekem kb ez az átlagom) Ez: 4*52=208 Összesen kb 4000 és osztod 10-el. Ez kasztonként kb 400 évente. De remélem tévedek…
Mikor lesznek itt maxos talentumos hőseid? És arról még nem is beszélve, hogy 1 kasztban lehet 2-3 jó hős is amit használsz és jó lenne felhúzni.
Elég ügyesen megoldották a játék fejlesztők ezt is.
Ebben csak a színes ládikók nincsenek benne. A haver pirosból nyitott 50 db paladin emblémát, nekem csak 2x10-et sikerült (kék-lilla). Erre megint nem lehet építkezni. 2 hét szünet uttán dobta a lillát, rá egy hétre a kéket. És a kettőből összesen 1 db ascend cuccot dobott. Nevetséges…
Gyanítom hogy majd az event mapok is fognak emblémát dobni később.

Ez nem jó hír. Pénzért lehet venni? Ha igen akkor azért ad keveset hogy vegyünk.

Ez úgy érzem a szokásos mákfaktor lesz. Nekem 3 év :smiley:, mákosoknak 6 hónap. Már minden ötödik embernél látom, hogy hozzá kezdtek. Nekem még egyiknél sem jött össze a 65 db :slight_smile:. Pedig mindent megszereztem amit csak lehetett.
Persze reálisan másfél-két év lehet egy max szint. Feltéve, ha nem lehet majd venni. Akkor sokkal kevesebb.
Azt kihagytad az egyenletből, hogy nem egységesen jönnek az egyébb opciókból.

Eleve minden színből kaptunk 25 db-ot. Gravemaker nekem is egyes már, mivel a lilla láda arra dobott 10-et, meg a feladatok is dobtak rá. De akkor is kell még 1420 hozzá mire maxos és nekem még ugyanabban a kasztban van Grimm is. Jó nagy pénznyelő lesz ez.

Szia és sziasztok!
Egy kicsit változott a hős keretem … Ismét szeretnélek megkérni arra, h egy Def Team-et osszedobj nekem!
Előre is köszönöm üdv Efdé!

Kérdés tényleg, hogy milyen árban lesz. Nincsenek illúzióim, de ha tényleg ilyen 10 db talent/200 gem lesz, akkor morcos leszek. :slight_smile:

Szia!

Én egy Lianna, Mitsuko, Aegir, Onatel, Sartana teamre gyúrnék ebből. Nem nagyon kedvelem Aegir-t másutt, mint középen, mert ha kilövik a tankod, és utána sül el Aegir, akkor rögvest fele képessége kárba vész, ami amúgy sem eget rengető. Elég tankos, akkor tankoljon, s mivel mind Mitsuko, mind Onatel eléggé rafkós hősök, lehet, hogy lenne benne potenciál, ha Aegir még tankosabbá varázsolná őket - megadva így az esélyt, hogy elsüljön az a kettő is, annak ellenére, hogy nem gyors hősök.
S akkor már kék spellt nem nyomhatsz Mitsuko miatt, Onatel debuffolt hősei ideális esetben megint csak nem igazán támadhatnak, mert töltöd őt vissza manában. Egész jónak hangzik. :slight_smile:

Így állok.

Köszi a gyors választ!

Onatelt és Sartanat is tudom maxolni, mert meg van hozzá minden ascend cucc… mostantól csak az idő kell hozzájuk. Magnin gondolkoztam, h még ő is jó lenne a csapatba de neki még hiányzik 3 teleszkóp! :confused:
Én is kíváncsi leszek rá, h fog működni ez az 5ös kombináció!
Meg egyszer köszi a segítséget!

Sziasztok!

Igen, tévedtél :stuck_out_tongue: méghozzá abban, hogy a napi 1 a vipből és 3 a ládákból azaz a 4-et nem 52-vel kell szorozni a hetek számával, hanem a napokével azaz 365-el, az 1460, ami a trialokkal kapott 3744-el kb 5200, ami úgy 520/év/kaszt. Így is 3 év, de még lesznek források. :slight_smile:

Sziasztok egy kérdés ha legyőzzük a Titant és a végén nem láttom hogy mit kaptam akkor azt hol tudom meg panaszolni tudna nekem ebbe valaki segíteni és ez már nem az első esett köszönöm

Arról már emlékeim szerint korábban volt szó, hogy mennyire gyengék lettek a nyeremények-dobálások. Ha megnézed a napi videót, sokszor egy mana potiont és egyetlen gemet ad, vagy háromszor már így jártam. De ha lenyomod a raidet vagy monster-t, akkor is minimális néha a gemek száma, és talán minden tizedikre adott egy jobb cuccot. Szerintem itt túlságosan lehúzták az esélyeket, most már kéthetente kapok epic tokent is, pár hónapja még heti kettő-három jött.

És mindezekkel ellentétben most mégsem panaszkodhatok: egy sárga ládára is elég jól dobált, de reggel meglett a war chest, egész korrekt cuccokkal - a két epic token persze hozta a szokásos háromcsillagosokat, na de elkerekedett szemmel figyeltem, hogy kábé a kétszázadik húzásra benyomta az első bónuszt is, ezáltal meglett az első ötösöm, Onatel. Úgyhogy a kesergőknek csak annyit, ez is olyan, mint a fizetés, hogy harminc napig gürcölsz, majd amikor pittyeg a telefon, egy óráig esetleg jól érzed magad :slight_smile: