Magyar (Hungarian) nyelvű kibeszélő (Part 1)

Igen ez most egy minionos banda, tervben van a def átalakítás, csak nem jönnek hozzá a hősök :rofl: anélkül meg nehéz :rofl: így most jelenleg ez a legerősebb csapat amit össze tudok rakni…

Így Zelinere tenném és menne a defbe. És ha van néhány Eht raktáron, bejohet Télapu kosztüm aki simán beferne ebbe a védelembe. De bármelyik téli jó lenne ide, szóval ott lőném el ami van.

14 eh token vár Krampus kosztüm és a többi hősre! Akkor lehet megkapja Zeline és kicserélem Telluriara defben!

Nem tudom hogy ez hiba-e, de Wu Kong elsütése után Bertilla miss-el, pedig a passzívja szerint immunis a vakításra.

Szövetségesektől származókra nem alkalmazható… mintha ez szerepelne is “szó szerint” a leírásban, úgyhogy ez normális az esetében.

1 Like

Imádom a szövetségemet!

Kis pici csapat a Nyuggerklub-nál, de az a műfogsor még éles, a járókeretek odab@sznak, és a csípőprotézis is pengere van fenve!


8 Likes

A 6900 pont az jó? Vagy csak “elmegy” ???

1 Like

Igazad van, köszi. :wink:

1 Like

A 4. És mind war győzelemért

4 Likes

Grat, nyertünk mi is, úgy kb a 6. Bukott után, lehet jövőre új szövetséget keresek… a hét közben 29 zászló maradt bent, Amerikában hálaadás volt…

Nálunk nem maradt ben zászló mégis buktuk kb 400 ponttal a war-t :confounded:

Azzal sztem nincs semmi baj, ha lemegy minden zászló és úgy jön a vereség, persze, akkor, ha nincsenek agyatlan támadások. De azt én nem tudom elfogadni, h azért kapunk ki mert bent maradnak a zászlók.

1 Like

Hát ja amennyi bent maradt zászlót írtál az nagyon sok.
Nekünk néha nem fogy el így teljesen de 4-5-nél több nem szokott bent maradni.

1 Like

Engem nem zavar, ha bukunk, de az már annál inkább, hogy a részvételi díjnak sem felel meg az, amit érte kapunk. Na nem mintha a győzelmekért olyan húde nagy dolog járna :slight_smile:
Mostanában rendre 6000 pont felett teljesítünk, van, hogy 7000 is volt. Ma is 6569. Mégis vereség

Ebből arra következtetek, hogy gyenge a védelm mert mi sokkal kevesebb ponttal szoktunk nyerni. Próbáljátok tank színt váltani, az rákenyszerit mindenkit, hogy újra gondolja a csapatát. Mi 2-3 háborúnként váltottunk míg körbe ment minden szín, illetve baráti meccseken teszteljük a vedelmeket.

2 Likes

Olyan idegesítő, hogy az a sok energia, amit belefektettem, reggelre elillant. Ennyi. Egy büdös epic hero tokent tudtam összeszedni.
Ugyan az a pár ezer ember érvényesülhet hónapok óta. Nem lehet felzárkózni? Elfogyott egy rahedli itemem. Két summon tokennelpótoljam? :upside_down_face:

Most lila a tank. Sajnos van pár csapattársunk, akiken simán átmennek a támadások. De mivel amatőrben v inkább lazábban nyomjuk, így nem szólunk bele a felássába, sem a támadások kiosztásába. Azt megbeszéltük, hogy a kisebbek maradékot nem hagyhatnak.

Szerintem a pontszám a szövetség erejét tükrözi, mivel minél erősebb játékosok alkotják, annál több a támadásban bevethető hős. Emiatt kis túlzással független a védelemtől az adott/kapott eredmény, mivel a támadások vállnak egyre sikeresebbé általuk. Berát/Xinopholdot egyszer legyőzni mindenkinek sikerülhet, de ahhoz, hogy ez hatszor sikerüljön (vagy legalább eséllyel lehessen megpróbálni) masszív támadókra van szükség.
Ahogy kerültem egyre erősebb szövetségbe, úgy vált egyre magasabbá a pontszám (Persze VF-n, minyonoson jelentős a különbség), emiatt szerintem a 7000 pont az már szép eredmény (30 fős klán esetén persze), legalábbis az már olyan “vízválasztó”

3 Likes

Ha jól tudom 7500 körül van az elérhető maximum, letszámtól függetlenül. Ha ilyen magas pontot érnek el akkor a támadás viszonylag rendben kell legyen. Igaz hogy tartós jó eredmény után erős ellenfelet sorsol a gép, de ahogy mondod egy jó védelmet hatszor kell leütni, következésképpen a védelem javítása hatszor annyit ér mint a támadó csapaté és sokszor van úgy hogy valaki tudna jobbat tenni és szeretne is, ha tudná hogy a mostani nem az igazi. Egyik klán társam be tankolt Seshat kosztümmel, amiről az volt az élménye hogy fantasztikus és minden más pozíciób@n az is lenne… Közben tudna helyette tenni Quintust Dr.Moreaut ObakanCt akik összesitetbben gyengébbek ebben a pozíciób@n hasznosabbak lennének(Albi a szélen, így van esély rá hogy vissza ter)

9000 az elvi maximum. Az összes ellenfél 1500 pontot ér, ami tudtommal a csapat HP/Teljes HP arányában kerül csapatonként leosztásra. (pl:Egy fős klán esetén az az egy ér majd 1500-t, míg a 30 fősöknél kb 50 pont lesz egy csapat)

PlayForFun: múltkor írtad, h elég nehézre sikerült a Challange Festival. Azon gondolkodtam, h megéri-e felhúzni emiatt olyan hősöket, akiket nem érint a nehezites, pl Captain Kestrel?