Magyar (Hungarian) nyelvű kibeszélő

Nagyon jó, Wilburral vagy cGunnarral főleg.

2 Likes

én is erre gondoltam, cKiril, Wilbur, de akár C Sabina is. Lehet vele szórakozni és ez tetszik :slight_smile:

Szerintem csak a sebzés elosztást veszi pozitív buffnak. Szóval kiril, Szabina nem működik.

1 Like

tényleg nem, most teszteltem. akkor túlgondoltam

Ja ennek a 28 napos ciklusnak hála elég össze vissza jönnek az események, illetve ugye variálták, hogy melyik mivel lesz feltválva…
Jobb volt a régi, hogy hó eleje Atlants, 2. hét Challange event, stb…

Persze meg lehet érteni az SG-t is… 12 helyett 13x futnak végig az esményeket évente, és többet lehet pull-olni. Gyakrabban jönnek az új hősök (pl: Season 4), és mehetnek rá a “cápák”.

Ráadásul ugye decemberben lesz 1 kis extra csavar… Felcserélik a Challange eventet és a Tavern időpontját.
Így ez lesz:
Jövő hét béta és Season 4
2 hét múlva kiadás és Tower of Magic esemény
3 hét múlva kezdődik is a Challenge Festival…
4 hét múlva Tavern.

Szóval 21 nap múlva kezdődik is a fesztivál.

A maradék 70%-ba estem :smiley: Chochin :smiley: Kaja lett az LB-zet Bera-mnak :smiley:

Wilbur Wren párosítás soha nem jutott volna eszembe, köszi @Borosta!

A kalapos, Hófehérke, Caitlin, Finley, van még valaki rajtuk kívül, aki a pozitívval dolgozik?

2 Likes

Most kaptam először tier III-as aether-t war győzelemből, ráadásul jött mellé egy II-es és egy I-es is. Nagy a boldogság, viszont nem tudom kire elhasználni, mert úgy vélem, hogy a meglévő sárga hősbázisomnál felesleges lenne.

Delilah: imádom, az első hónap hőse volt akit megkaptam, a loot-csapatban benne van, de nem érzem, hogy szükséges lenne rajta erősíteni,

Akkorog: amennyire fanyalogtam amikor megszereztem, ma már annyira szeretem, mert war-ban remekel, de őt se érzem értelmét annak, hogy limit break-eljem,

Joon: az aduász, akit azért is szeretek, mert az első 5 csilis hősök között volt akit megkaparintottam, de szinte csak a war-ban használom. Rajta agyalok érdemes lenne-e, de nagyon tanácstalan vagyok.

Vivica: csak war-ban vagy még ott sem használom, szerintem felejtős.

Justice: még csak 3/70-es, sajnálom rá az ascend itemet,

Leonidas: 3/70-en áll, mint Justice, de ha megkapnám a kosztümjét lehet max-ra húznám, de hogy limit break-eljem is? Nem tudom…

Mindig ez a kivárás…
Tudom, hogy ha esetleg elhasználom az aether-t most, akkor biztos vagyok benne, hogy beesik egy olyan hős, aki jobban megérdemelné, vagy legalábbis több helyen tudnám majd használni.

Úgy vélem, hogy ezeknél a meglévő hősöknél nem oszt és nem szoroz, hogy limit break-elném-e őket, mert nem kimagasló teljesítményűek. Várok és várok és várok… valamire. :wink:

Szerintetek?

A felsorolt hősök közül én Akkorognak adnám. Nekem nincs meg, de sokszor jön szembe raid-en, gyors, nagyot üt, ha kap LB-t, akkor még nagyobbat fog.

Leonidas igazán jó lenne kosztümmel, de ki tudja az mikor esik be.

Healernek csak akkor adnám, ha defense team-ben van.

Nálam a fő szempont első körben a defense team erősítése, és mellette úgyis tudom őket használni máshol is. Majd ha befutnak a 2. hősre elegendő aetherek, jöhetnek a még sokat használt damage dealerek, ha vannak.

2 Likes

Szerintem Akkorog a játék minden területén viszonylag hasznos. Ha esetleg limit töröd az alapból magas statisztikái miatt mindenképp kifizetődik a százalékos növelés. Ebből a palettából én mindenképp őt választanám. Kivéve ha van delila mellé más A osztályú hős 18ból, mert a plusz 10% mana és az extra védelm elég nagyot dob rajta, amit ha ki tudsz egészíteni a gyógyulás linkkel (pl Zimkitha) az szinte egy teljes hős képességet kitesz.

A kivárással az van, hogy akármiben fogadnék, hogy nemsokára lesz reset LB-re is, ha az jön előbb és nem egy A+ sárga hős akkor fölösleges volt

2 Likes

Ötleteljünk. Van ez az öt hős, amikröl még nem döntöttem. Nem tudom, hogy a meglévő négyesek mellé fel kell e vinnem valamelyiket. Tényleg csak azzal foglalkoznék, amelyik nagyon hasznos lehet.

Ezek a meglévők. Szerintem Stonecleavet, Hu taot és Sumlet már hónapok óta nem használtam, de talán Zila Leit is egyszer ha. Egyszerűen kell a hely. Tök jó, hogy baromi sok hőst behoztak, de arra senki sem gondol, hogy véges a tároló kapacitás (tudom, lehet venni…)

Én Boomer-t csak azért kezdtem el most felhúzni, mert a közelgő Challange Fesztiválon mint event hős nem kap negatív hatást.

1 Like

Okos ötlet, de bárhol máshol nem igen tudom hasznát venni, tanknak kevés, a másodlagos képessége meg könnyen kikerülhető

A piros ninja felejtős, mindenhol rossz, szerintem ingolf is. A másik két lila használható támadásban de nem kiemelkedőek, én már beetettem őket. Wuki viszont szerintem nagyon jó, ha kosztümöt szerzel hozzá még sokoldalú is, óriásit támad, Tiburtus C-vel igazán jó páros. Titánra feltételezem van ötcsillagos, nekem nincs így én wukit viszem minden szintre ötödiknek.

2 Likes

Wu Kong nálam is fix hős titánnál, szükség esetén érdemes vele foglalkozni.

Gafart épp fejlesztem, majd kiderül mennyire fogom használni, de látom benne a potenciált.

Ingolf és Shale, nálam is 1/1, valószínűleg azok is maradnak. Szerintem ez lenne a helyzet Boomerrel is, ha meglenne.

1 Like

Egész jól halad az ep ezzel a slow down dologgal. A mai ajánlatokkal (black friday és teltoc) röpke 120 ezret lehet elkölteni egyetlen nap alatt. És akinek ez nem elég, annak tudom ajánlani a shop kimeríthetetlen gem kínálatát.

1 Like

Hát ja. Ha valami minden ajánalatot megvesz (a shop-ba be sem néz) szerintem 1-2 milliót simán elkölthet a játékra havonta…
A Phoenix VIP is mintha ma jelent volna meg ismét :confounded: :smiley:

Hát ez a Black Friday ajánlatok elég csak gyengék vagy én tévedek

Lehet úgy gondolták, hogy a portál elég jó, és nem kell az ajánlatoknak annak lenni.

Vajon mi hoz hétfőn Quntus a Cyber Monday ajánlattal :smiley:

Nem tudom de én idáig elég drágának tartom jóban jár az ember s3 s4 vagy a eventek utolsó ajánlatával az a 30 eurós ajánlattal szerintem

Ez igazából most elég jól jön nekem. Minden ajánlat ócska, így nem nehéz bent hagyni őket :grinning_face_with_smiling_eyes: felemelkedés tárgyakat két kézzel szórja a játék és ez még inkább azt erősíti meg hogy a meglévő őseimmel foglalkozzak. Bogyók is jönnek szép lassan… Mindent összevetve nincs okom panaszra.

3 Likes

Cookie Settings