Magyar (Hungarian) nyelvű kibeszélő (Part 1)

Szerintem nagyon gyenge és draga eventeken sokal jobban jár az ember a 30 eurós ajánlatai mind most evel a 20 euróval szerintem


Noril ő jól jöt mert nem volt meg a többi pedig kaja

1 Like

Egy tízesre van gemem, de még azon is gondolkodom. :smiley: Feeling miatt csak-csak. Aztán meg úgyis jön az epic hero tokenes eksönös Krampusz “hajsza”. :slight_smile:
Vagy azt képzeljétek el, itt valaki kipörgeti valamelyik téli hőst, egy hét múlva meg jönnek kosztümmel. :smiley:

2 Likes

Vagy valamelyik Challange event hőst, amit megkaphat kosztümmel 29 nap múlva (kb 0.07% eséllyel / hős azaz 5x több eséllyel mint most)

Én max 1 azaz 1 db 350 gem-es pull-ban gondolkodom, majd amikor szerencsésnek érzem magam :smiley:

Lenne több gem, de inkább a Tower of Magic-en vagy a Challenge Festival-on próbálkozom majd…

Más:
Trainer Troop-ok begyűjtve.

Ennyi XP-t adnak, és nem pull-olhatóak, és nem használhatóak a csatában,és bármilyen színhez jók.
1*-os: 100 XP
2*-os: 270 XP
3*-os: 700 XP

Ez nem túl sok. Szóval elteszem őket emlékbe :smiley:

2 nap van a beszerzésükre.

2 Likes

Akkor jól éreztem, hogy nem nagy durranás ez a black friday üzlet szerdán :slight_smile:
De azért csak húztam egyet, többet nem is tudok :smiley:
Szerintem óriási szerencsém volt, ő jött

Azonnal elkezdtem felvinni. Talentem nincs. Régóta gondolkozom, hogy elveszem Scarlettől, szerintem most jött el az ideje. Mit gondoltok?

3 Likes

— Kérdezhetek valamit?
— Igen?
— Mi az a „Felejtsd el”?
— Hogy mit jelent? A „Felejtsd el”-t például akkor mondod, ha egyetértesz valamivel… Mondjuk: „Raquel Welch egy jó kis picsa.” „Felejtsd el.” De akkor is használhatod, ha nem értsz egyet, például: „A Lincoln jobb, mint a Caddilac.” „Felejtsd el.” Vagy ha valami nagyon jó… „Kurva jó volt a saláta! Felejtsd el!” Érted? Arra is használhatod, hogy azt mondd, „Menj a pokolba”… Vagy, „Paulie, öt centis a farkad.” Mire Paulie: „Felejtsd el.” Néha pedig a „Felejtsd el” egyszerűen csak azt jelenti, hogy 0.0135%.
— Nagyszerű. Kösz. Most megértettem.
(fedőneve Donnie Brasco)

1 Like

Egy Wrennel már megérte, szerintem. Kiváló hős. Talenteket is megérdemli. Én adtam neki, bár még Scarletten is van. Összességében megérheti Wrennek adni. Kivéve, ha epic eventeken hasznod Scarlettet és eredményre mész.

@PlayForFun akkor te is úgy tolod, mint én bálon. Veszek 1 db. tombola cetlit. Az esélyt mégis csak meg kell adni! :smiley:

3 Likes

Úgy vagyok vele, hogy 5 csillagos nem nagyon kaphatok, de ha az jönne, akkor 90% feletti eséllyel új lenne.
A 4 csillagosoknál kb a fele van meg, de csak 4-5 db van amit még mindenképpen szeretnék.
A 3 csillagosoknál meg 20% hiányzik, és csak pár darab lenne jó.

Kb 30% esélyem van új hőst húzni, ami nem rossz, de a Challange Fesztiválon sokkal jobb lesz az esély erre :slight_smile:

3 Likes

A trainer troopokot hol lehet majd beszerezni??

Passz, majd kiderül…,

Jelenleg csak innen:

Egyébként nem semmi, hogy felemelték a maximális nyitható ládák számát 20-ra 9-ről… :smiley:
Szóval 8400 * 6 + 2 * 3000 = 56400 gem-et lehet elpörgetni mire valaki ezt mindet begyűjti :smiley:
A “bank” igen jól jár ezzel…

3 Likes

láttam a videóját, aztán szembefutott ez:

1 Like

PlayForFun! Szia! Segíts egy kérdésben kérlek! Melyik lesz a következő Alliance quest és mikor lesz?

Szia !
Ha jól számolom akkor 2022 Január 5-én.
Eddig csak egy fajtát láttunk: Clash of Knights, de még 1 verzió belefér idén a 44-es felül is.
Úgy hogy jöhet másik is a “hollókkal” :smiley:

2 Likes

Köszönöm! Én magam részéről már totálisan bekeveredtem az eseményekkel. Az eddigi szó-szó szisztematikát teljes mértékben elvesztette a játék. Nem lehet már koncepcionálisan készülni az eseményekre. Brrrrr…

Kezd stresszfaktorrá válni ez az egész. Vagyunk szerintem néhányan azok, akik figyelnek arra, hogy a zászlókat se égessék. Kényelmetlen így ez az egész.

2 Likes

Nagyon jó, Wilburral vagy cGunnarral főleg.

2 Likes

én is erre gondoltam, cKiril, Wilbur, de akár C Sabina is. Lehet vele szórakozni és ez tetszik :slight_smile:

Szerintem csak a sebzés elosztást veszi pozitív buffnak. Szóval kiril, Szabina nem működik.

1 Like

tényleg nem, most teszteltem. akkor túlgondoltam

Ja ennek a 28 napos ciklusnak hála elég össze vissza jönnek az események, illetve ugye variálták, hogy melyik mivel lesz feltválva…
Jobb volt a régi, hogy hó eleje Atlants, 2. hét Challange event, stb…

Persze meg lehet érteni az SG-t is… 12 helyett 13x futnak végig az esményeket évente, és többet lehet pull-olni. Gyakrabban jönnek az új hősök (pl: Season 4), és mehetnek rá a “cápák”.

Ráadásul ugye decemberben lesz 1 kis extra csavar… Felcserélik a Challange eventet és a Tavern időpontját.
Így ez lesz:
Jövő hét béta és Season 4
2 hét múlva kiadás és Tower of Magic esemény
3 hét múlva kezdődik is a Challenge Festival…
4 hét múlva Tavern.

Szóval 21 nap múlva kezdődik is a fesztivál.

A maradék 70%-ba estem :smiley: Chochin :smiley: Kaja lett az LB-zet Bera-mnak :smiley:

Wilbur Wren párosítás soha nem jutott volna eszembe, köszi @Borosta!

A kalapos, Hófehérke, Caitlin, Finley, van még valaki rajtuk kívül, aki a pozitívval dolgozik?

2 Likes