Magyar (Hungarian) nyelvű kibeszélő (Part 1)

Szia, köszi! Persze, másold csak.

Végig értem az atlantisi pályákon normál módban, mivel a februári hónap rövidebb a többinél, így 28-án lesz legközelebbi atlantis :frowning:, köszi a Trial dátumokat :slight_smile:

1 Like

Kunchen lila volt a screenshoton amit láttam, majd meglátjuk végül mi lesz. :slight_smile:

Én is úgy számoltam, hogy lila jön, köszönöm

Ez biztos lila lesz, a sorrenden nem hiszem hiszem, hogy változtatnának. No meg Kunchenről már karácsony előtt voltak kiszivárogtatások, már tuti, hogy fix a dolog. :slight_smile:

Grat Onatelhez. Végén, de bejött.

1 Like

Köszönöm a tallent quest naptárt. Aranyat ér!!!

1 Like

Eddig nekem se volt szerencsém, rendre csak 3*-osok jöttek. Egy hónapja nem idéztem, amúgy is csak nagyon keveset, mert lassan jön a gyémánt, pénzt nem költök nagyon, csak vip. Ezért sokkolt, hogy atlantis coinokat nyomtam el (egy idézésre eleget), lesz ami lesz alapon, és jött Onatel, mellé meg majd leesett az állam, de Delilah. És Onatel az első hónap hősöm, valószínüleg nem is lesz sokáig új… Bár még nagyon messze vagyok, hogy szintelni tudjam őket, alig tudok jó ascension materials-okat szerezni.
Onatel és Delilah az első 5*-osaim, eddig csak 4*, ők se maxon, és Grimm meg Caedmon-on kívül a többi train camp-ben jött. Tavaly szeptember óta tolom a játékot életem első rpg-je, és a pullokon felbuzdulva nyomtam még egyet, mire jött Ameonna meg Agwe :slight_smile: Végre végre mákom volt :wink:

1 Like

@Kerberusz sok sikert a következő AW-hez :yum:

Az aztán nem semmi egy pull, gratulálok! :slight_smile: Mindkettő remek karakter. Sőt nálam már mióta nem bírja Ameonna sem tiszteletét tenni. Szuper pullok! :wink:

@SilverDragonR azt a kutya meg a macska! Ki van a másik oldalon! :smile: Hajrá nektek is!

1 Like

Sziasztok! Hát az utóbbi napokban annyi jó hőst kaptam innen-onnan, hogy most először tanácstalan vagyok, h hogyan is folytassam a Defence teamemmel. Korábban már posztoltam a jelenlegi csapatomat, de itt van újra:

kerberusz

Most megkaptam Onatelt, akit csak 3/70re tudok húzni Darts hiányában, valamint Isarniát és Liannát. Utóbbi kettőt tudom maxolni. Szerintetek, kiket cseréljek le és gyógyító nélkül is el lehet képzelni az új felállást esetleg? Köszönöm, aki válaszol!

1 Like

Ameonna tegnap jött, én is régota vártam. Az egyik legérdekesebb hős sztem. Nagyon megoszlanak róla a vélemények, de spec skillje miatt nagy jövőt szánok neki. Igazi “árnyék harcos”.
Fast aktiválás miatt megküldeném egy 4 csillagos trooppal, ha ki tudom játszani, kb. 6 körből 4 körig nem támadható. Ő meg üt attack bónusszal:)
Sőt, elgondolkoztam, hogy maxolás utánn tallentel felgyúrom majdnem 5csillagosra.

1 Like

Sziasztok egy olyan kérdésem lenne létezik olyan tabella ahol fel vannak sorolva a titánok szín es erősség szerint ?

Titan Grades :

Kill:

  • A+: position based, rank 1 on the damage scorecard
  • A: position based, ranks 2-5 on the damage scorecard
  • B: ranks 6+, player must do at least 3.3% of the Titan’s HP in damage
  • C: ranks 6+, player must do at least 1.0% of the Titan’s HP in damage
  • D: ranks 6+, players that do less than 1.0% of the Titan’s HP in damage

Escape:

  • A+: does not exist on an escaped titan
  • A: position based, ranks 1-5 on the damage scorecard
  • B: ranks 6+, player must do at least 3.3% of the Titan’s HP in damage
  • C: ranks 6+, player must do at least 1.0% of the Titan’s HP in damage
  • D: ranks 6+, players that do less than 1.0% of the Titan’s HP in damage

Szia Isti

Nálam ez van:

Szia! Nekem az a tapasztalatom, hogy egyáltalán nem szükséges healer a defence teamben, szóval ilyen karakterek mellett mindenképpen lecserélném Kirilt - ő ott a szélén semmilyen vizet nem zavar.
Én ahogy felállítanám a csapatot a helyedben:
Kageburado - Isarnia - Gravemaker - Victor - Lianna. Ezt irtó jó kombónak érzem.
Grave-t ki kell szednem nagyon gyorsan - erre általában behozok 3 kéket is. Mellette Victor nagyon gyorson, ha betöltődik, buffolja a többit defense szintjén, amit nagyon nem szeretnék, főleg, hogy balról töltődik Isarnia az átlagnál jobban, mert 2. slotban van. Kage amúgy is elsül, ha van egy kis szerencséd a very fast mana miatt, Lianna meg szimplán lezúz, ha elsülne másik oldalon.
Azért gondolom ezt elég jó teamnek, mert ez egy tipikusan olyan csapat, ahol nagyon jó a synergy, senkit nem szeretnék, hogy elsüljön. Üdv

Bizony, Ameonnában így nagyon nagy potenciál van. Hihetetlen, hogy még mindig nem jött nekem. No de Proteus sem, mit várok… :smiley: Talán még lesz egy komolyabb alkalom, hogy meggondolja magát.

1 Like

Ha elmagyarázod a táblázatot akkor jó lehet mert nem értem… bocs ha esetleg kellemetlen !

3x troop-ot meddig érdemes húzni?Eddig még nem sikerült 4x-ost huznom.11-es szinten vannak a 3x-asok,huzzam továb vagy csak pazarlás?

Melyik listát nem érted Isti?Ahol a titánban elért sebzésed által vagy besorolva?

1 Like