Magyar (Hungarian) nyelvű kibeszélő

Szia! :slight_smile:

Gratulálok, remélem hozzám is benéz majd! :wink: A dartsok jönni fognak, nálam épp 12 pihen, szóval ha éhes/szomjas Onatel, akkor terülj-terülj asztalka várja. :smiley:
Nagyon köszönöm a drukkot, videó mindenképp lesz, alakuljon is bárhogy! :slight_smile:

@Kusz Sumitomóról még csak azt sem tudom mit tud, mert túl sok a szükségesebb piros 4*, úgyhogy biztos ezért került nálam kispadra. Egyébként nincs is meg a karakter.

@renato_21 igen, a legvalószínűbb, hogy az első minion az, amelyik bekapja a sebzést is elsőként és, ha jön egy újabb minion, akkor az cserélődik ki az újra.

Megérkezett! :slight_smile:

Gratulálok a pullokhoz, nem olyan rossz :slight_smile: , lehetett volna jobb is :wink:

Nem akarok biztisítékot kiverni, eddig nem volt szerencsém a hónap hőseivel, erre bumm, 2 onatelem van. Én is meglepődtem rajta. Hogy mikor maxolom ki, az jó kérdés. Mindenkinek hasonlót kívánok…

Négy húzásból három hármas meg Kiril… Nem lehet valahol venni egy ötcsillagos hőst? Négy és feleset…? :slight_smile:

És egy aktuális kérdés: Sonya vagy Grimm a menőbb kékeknél? És ha Grimm, akkor ő vagy Little John fejlesztendő talentben tovább?

Mind a kettő jó csak másra. Ha már van ramming pulverizered és nincs valaki aki leszedi a buffokat az ellenfélről, akkor Sonya. Ha kell egy ramming pulverizer végre, akkor Grimm. Ha már mindkettő van, akkor Grimm, mert defence debuffból sosem elég. :slight_smile:

Lj vs Grimm, én Grimmre szavaznék mert lj lassú.

Köszönöm, akkor Grimm, mert még nincs rp-m.

Sajnálom, hogy nem kaptad meg amit szerettél volna.
Én 6 pörgetésből elsőre Thot-ot kaptam 6.ra pedig Kageburadot nagyon nagy szerencsém volt és nem is pörgetek tovább.
Jó lett a videó.

Sonya akkor nagyon jó, ha nincs áldást eltavolító hősöd. Gyors támadó:) raidben councerstrike-os hős ellen, wu kong ellen kifejezetten hasznos. Sok kérdésre a válasz csapat függő…

Egyébbként csatlakoznék SilverDragonRhez. Egy taktikai húzás: Sonya és ha lesz caedmon a 2 szélen nagyon hatékony. Gyorsan tölt, gyorsan remove buff. Raidben hatékony tud lenni. Gyógyitó támogatás szukséges hozzá mindenképp.

Köszi srácok! Mindenben meg lehet találni az igazságot.
Bizony lehetett volna jobb is, ahogy már láttam sok megosztásban;
lehetett volna rosszabb is, ahogy egy YouTube vidiben 52.000 gemet tolnak el egy Lianna-ért cserébe. :open_mouth:
Azt kell nézni, hogy a célom megvan, meglett Onatel és egy lila karakter - innen változnak a tervek csöppecskét, de erről majd később. Következő cél, hogy még azt a következő havit meg tudjam szerezni, maradtak is gyémántok, hogy az Alízos eventen próbálkozhassak vele. :wink:

Hja igen! Engedtem asszonyt Holy Chestet nyitni, megérte! :wink: És egy kis Onatel most.

Grat a várva várt Tome-hoz :wink: látom Onatel lassan nagy lány lesz :slight_smile:

Üdv
A kis csapatom.
Engem Onatel nem hozott lázba. Gunievert többe nézzem. Eddig 3-at dobtam de semmit se adott. :frowning:

Én inkább megvárom a következő havi hőst. Egy Kage vagy Tarlak persze jó lenne, de úgyse adja be.

Tudja valaki, mi lesz a következő havi hős? Kéne már egy jó javító. Vivica sajnos slow.

Kunchen, gyógyítás és debuff, de ő is lassú mint Vivica.

Sziasztok,

SilverDragonR a színét is tudjuk?
A februári Atlantisban még mindig úgy van, hogy jönni fog Ariel és Posszeidon?
Róluk lehet tudni a színüket, illetve, hogy a lesz e változás a bétához képest?

Más, nem tudom ide illik e, de most kaptam egy értesítést a google-től, hogy oroszországból megpróbálták feltörni a fiókomat, szóval mindenki biztosítsa a fiókját minden lehetséges módon

üdv:

Horund

Gratula Kerberusz jó lett a videó. Nekem Mok-Arr nagyon erősnek tűnik, remélem felhúzod.

@Horund először jön majd Ariel (kék), rákövetkező hónapban Poseidon (sárga) [mindkettő Atomossal (zöld)], s a szezon zárásaként lesz Ariel és Poseidon együtt áprilisban. Ezt az egyik moderátor osztotta meg, úgyhogy minden bizonnyal így is lesz. Én eddig csak Mitsuko - Kageburado színeit láttam felcserélődni, azt azonban soha nem lehet tudni éppen mi változik bétához képest, hisz elvileg pont az a lényege a bétának, hogy bármi, bármikor változhat. :slight_smile: (Színek szerintem nem fognak, hisz kék gyógyító (Ariel) ezeddig még nincs a játékban.)

@Kusz köszi! Mok-Arr nagyon megosztó, ugyanakkor én szeretem az ilyet. Jómagam is eléggé nonkonformista lennék. Néhány infónak már utánanéztem, számolgattam. Bár vannak, akik elsőbbséget élveznek, valószínűleg idővel fel lesz húzva, ha már így alakult. :slight_smile:

Itt pedig egy lista, hogy mikor melyik trial / próba várható az eddigiek alapján. :slight_smile:

Wednesday - 16 January 2019 - 7am (gmt) - STRENGTH ( Barbarian, Fighter)**
Sunday - 20 January 2019 - 7am (gmt) - FORTITUDE (Cleric, Druid)**
Wednesday - 23 January 2019 - 7am (gmt) - MYSTICISM ( Sorcerer, Wizard)
Sunday - 27 January 2019 - 7am (gmt) - SERENITY (Paladin, Ranger)
Wednesday - 30 January 2019 - 7am (gmt) - SURVIVAL ( Barbarian, Rogue)
Sunday - 3 February 2019 - 7am (gmt) - PIETY (Cleric, Monk)
Wednesday - 6 February 2019 - 7am (gmt) - DECIMATION ( Fighter, Wizard)
Sunday - 10 February 2019 - 7am (gmt) - NATURE (Druid, Ranger)
Wednesday - 13 February 2019 - 7am (gmt) - SHADOWS ( Rogue, Sorcerer)
Sunday - 17 February 2019 - 7am (gmt) - JUSTICE (Monk, Paladin)

Grat Kerb Onatelhez, szurkoltam neked! :slight_smile:

Van még arra lehetőség, hogy ha bemásolom ide a használhatónak vélt hőseimet, akkor kapok tanácsot, hogy melyiket maxoljam, illetve Te milyen def csapatot állítanál fel belőlük?