Magyar (Hungarian) nyelvű kibeszélő (Part 1)

Kk PlayForFun!
Kimondottan raidben jött le ez nekem, elég sok flaskát eltoltam ott mostanában (15-20).

Nekem meg kifejezetten adja a raid. De még a war is. Inkább a sorsolással van a gondom :)))
Bár az is igaz, hogy váltottam 3-1-1 felállásra

1 Like

Kilencen vagyunk a csapatban, nem fog sikerülni a legendary szint megnyitása. Jó lett volna, ha arányosítják a továbblépési lehetőség szintjét az adott csapat létszámához. Ez így…

3 Likes

Hát ja a 9 fő az eléggé a határ.
1.1-1.2 millió között volt a Rare+Epic pontszámom.

Szóval ha mindenki hasonlóan pontot össze tudna dobni, akkor meglehetne, de ha van 1 játékos, akinek ez a pontszám nagyon nem jön össze, akkor már nem nyílik meg a Legendary. :frowning:

Raid csak ládá tölteni való meg, hogy összemérjék magukat a bálnák. tegyél gyengébb védelmet és nem kell flaskát használnod visszavágóból szépen fel lehet tölteni és simán maradhatsz gyémánt szinten

1 Like

És, hogy legyen egy kicsit több pozitív is, ja a tornát mi is bukjuk tízen vagyunk és vannak kis szinten is :laughing: de a pozitív, szerintem az a jó ebben a játékban, hogy akármennyire is elszáll a teteje itt lent Továbra is játszható! Raid, háború, titán, ha nem is tökéletesen de igazodik a szinttedhez. Hozzávetőleg másfél-két évig játszottam a pénz nélkül aztán egyet úgy, hogy költöttem rá. Szerintem egyikkel sincs baj! Amikor elkezdtem vásárolni Olyan volt egy jó hős mint egy pöttyös labda amit egész évben rúghattál, még jövőre is előveszed néha. Most kezd olyan lenni mint a búcsúban a világítós csattogós műanyag pisztoly amit mire hazaviszel már nem jó, így most én sem vásarolok. Viszont ha újra labda lesz a terítéken, részemről nincs harag :smiley: addig el vagyo a régi hősokkel, és meg porgetem én is a HA10-et stb. @Kerberusz utalsz rá, hogy a te helyzetet kicsit más a csatorna miatt, és ez igaz. De nem hinném, hogy elvárjuk hogy mindig a legújabb hősök legyenek meg, Én legalábbis szívesen nézném a hős elemző videókat Effect bemutató nélkül is. Telli’s oldalát például imádtam (amíg mentem) és azon túl hogy megvolt neki Killhare, semmi egyéb nem derült ki a csapatáról. Én például régi Hősök újragondolva videónak is nagyon örülnék, mint az Onatel rész esetleg, hogy ki kivel tudna jól működni stb. Ja és köszi a videókat!

4 Likes

A jövő héten élesedő havi hős családi bónuszok pont adhatnának egy okot arra, hogy az ember elgondolkodjon, hogy ezek függvényében ki lett hasznos.

1 Like

Pont emiatt gondolkodtam el Nooron, 3/70-en áll.
Az S1 öt csillagos hősök nem kapnak családi bónuszokat?

Más. Nem kell félni, hogy az összes event ilyen alliance questté fog átalakulni?

Hát erre nem nagyon számítanék…
Max akkor ha adnának még hozzájuk újakat amikért lehet pull-olni…

Nem félnék ettől, de az tuti, hogy nem ez az utolsó Alliance Quest amit láttunk, mert valamikor szerintem jönni fog (decemberben ???) a hollós, amikor a hősök többsége buff helyett debuff-okat ad majd.

1 Like

Elkezdődött a 43-as verzió tesztelése:

Ninja tower változások:

  • Új hősök: Ruby, Quartz, Zircon
  • A formátuma ugyanaz lesz mint a Tower of Magic-nek: 25 normál + 50 lehetetlen szint.
  • Impossible-n lesz egy új Deadly Chamber effect: Unnerving Resilience

Karácsonyi esemény:

  • Új hős érkezett: Mr. Pengi
  • Kösztümöt kap Krampus, Santa Claus és Mother North
  • Mind a hős 4 beleértve az újat is elérhető a Hero Academy-ből

Új 5 csillagos hősök (új ismeretlen esemény hősök):

  • Herzog
  • Peñolite

További részletek hamarosan…

2 Likes

Jó volt a tegnapi megérzés, úgy tűnik! :smiley: Kerek 1-2 nap kellett hozzá, hogy új hősöket jelentsenek be! :smiley: :smiley:
Illetve ! rettenetesen irritáló ez a majd minden poszt utáni korlátozás, jóváhagyásra várás. Ők nem unják vajon? Mert nyilván kapnak kismillió ilyet! Múltkor 2 napra rá fogadták el azt, amit egyébként 2 nappal azelőtt töröltem, mert megtrükköztem a rendszert, ugyebár… Most ismét:

@Mergesmagus nagyon tetszenek a hasonlatok! :smiley: Találó mindkettő! Köszi a visszajelzést! A csatorna alatt / által elsősorban az érzelmi szálat értem. Tegnap élőben tök jókat nosztalgiázgattunk, meg ventilláltunk is egy keveset. Nem tudom erre utalsz-e, de a lényeg, hogy kijött, sokak már lehet dobbantottak volna, ha nincs a klán, hangulat stb. S erre mondtam, hogy nálam még egy óriási plusz a csatorna. Elképesztő, hogy a szívemhez nőtt. Nem lenne egyszerű búcsúzni. A hősöket meg már lassan azért sem érdemes hajszolni, ahogy tegnap megírtam pajtásnak, mert annyira elfogytam (olyan ütemben tolják a hősöket), hogy gyakorlatilag 3* Bertulfot nem tudnám felhúzni, csak pár nap alatt. :smiley: Ha az 5* nem is számolom. Most volt Mágus esemény, kettő 3*, kettő 4* ment maxra, talentelve. Most újabb 1-2 3*, s ha még jön 4* is. S mennyi idő telt el köztük? Alig.

Ötlet jó! Már én is gondolkodtam hasonlóban! Leginkább a meta változása és az újabb szinergiák miatt. Átgondolom mit lehetne. :slight_smile:

Ez is kiváló lehetőség lesz újragondolásra, bizony!

4 Likes

Én írtam fentebb, hogy jönnek az új Ninja hősök… bejött a tippem :smiley:

Mondjuk az új karácsonyi hős nekem is meglepetés :smiley:

Lehet a húsvéti eventen is lesz még új ? :smiley:

Már csak kínomban nevetek… :smiley:

Minden is lehetséges…

Gondolom ezt 1-2 magyar szó okozza, amit mi ide leírunk. Jó lenne ezeket valahogy összegyűjteni, és megpróbálom ezeket is felvetetni az engedélyezett szavak listájára, mint anno a “titánt”.

Egyébként engem is zavar… Többször felfutok én is…

1 Like

Hát a Clash of Knight + Tower of Magic hősei brutál gyenguskák lesznek :frowning:

A kék varázsló hölgynél is sokkal jobb Ninják és egyéb hősök jönnek…

Közel 500% egy hősre ? áááá, bizonyos esetben akár mindenkire… :smiley:
De a feltétel nélkül sebző is 370%-ot sebez mindenkire…

De majd látjátok a részleteket :frowning:

2 Likes

Ezesetben tényleg önmaguk paródiájává válnak. :slight_smile: De! Counteres hősökre fel! :slight_smile:

3 Likes

Akkor érkezzenek a részletek:

Egy vadi új (de egyelőre nem ismert esemény hősei) : Herzog és Peñolite

Herzog - 5 csillagos kék hős (gyors mana töltésű)

  • Támadás: 836
  • Védelem: 718
  • Életerő: 1444
  • Osztály: Sorcerer
  • Passzív: A speciális képessége aktíválása utáni első sebzés csak 1-et sebez rajta, és ez a hatás nem távolítható el.
  • Speciális képessége:
    • 490% támadás a célpontra.
    • Minden szövetséges immunis a Fiend-ek sebzésére és az általuk adott debuff-okra 4 körig.
    • Minden szövetséges immunis a Fiend-ekre 4 körig.

Peñolite - 5 csillagos sárga hős (átlagos mana töltésű)

  • Támadás: 811
  • Védelem: 741
  • Életerő: 1458
  • Osztály: Ranger
  • Passzív: A speciális képessége aktíválása utáni első sebzés csak 1-et sebez rajta, és ez a hatás nem távolítható el.
  • Speciális képessége:
    • 245% sebzés minden ellenfélre.
    • Azokon az ellenfeleken 490%-ot sebez akik Fiend-et vagy minion-t tudnak idézni.
    • Minden ellenfél 50%-kal kevesebbet gyógyul 4 körig.

Új karácsonyi esemény hős

Mr. Pengi - 5 csillagos kék hős (gyors mana töltésű)

  • Támadás: 803
  • Védelem: 780
  • Életerő: 1404
  • Osztály: Druid
  • Család: Winter
  • Speciális képessége:
    • 400% támadás a célpontra.
    • További 170%-ot sebez annyi célpontra amennyi minion van szövetségeseken. A sebzés csökken a további ütéseknél.
    • Minden sebzett ellenfél 132 fagyási sebzést kap 3 kör alatt.
    • Egy Elf miniont ad magára és szomszédaira. A minion 10% életerőt és 10% támadást örököl.

Karácsonyi esemény kosztümök

Krampus - 5 csillagos kék kosztüm (átlagos mana töltésű)

  • Támadás: 658
  • Védelem: 880
  • Életerő: 1558
  • Osztály: Rogue
  • Speciális képessége:
    • Egy Elf miniont ad minden szövetségesre. A minion 10% életerőt és 10% támadást örököl.
    • Taunt-tal védi a szövetségeseket a speciális képességek elleni támadástól 4 körig.
    • 50%-kal növei saját magának a védelmet 4 körre.
    • Minden szövetséges támadása 45%-kal növekszik 4 körre, és további 20%-kal növekszik ha sebzést kapnak.

Santa Claus - 5 csillagos piros kosztüm (lassú mana töltésű)

  • Támadás: 650
  • Védelem: 835
  • Életerő: 1467
  • Osztály: Sorcerer
  • Speciális képessége:
    • 135% támadás minden ellenfélre.
    • Egy Elf minont ad minden szövetségesre. A minion 10% életerő és 10% támadást örököl.
    • Minden ellenfél támadása 24%-kal csökken 4 körre.
    • Minden ellenfél védelme 54%-kal csökken 4 körre.

Mother North - 5 csillagos zöld hős (lassú mana töltésű)

  • Támadás: 596
  • Védelem: 846
  • Életerő: 1552
  • Osztály: Monk
  • Speciális képessége:
    • Minden halott szövetséges 55%-kal támad fel 15%-os életerővel.
    • Egy Elf minont ad minden szövetségesre. A minion 10% életerő és 10% támadást örököl.
    • Minden szövetséges 612 életerőt kap 4 kör alatt.

Új Ninja Tower hősök

Ruby - 5 csillagos piros hős (charge mana töltésű)

  • Támadás: 819
  • Védelem: 731
  • Életerő: 1442
  • Osztály: Barbarian
  • Speciális képessége:
    • 1x Mana töltésnél:
      • 290% sebzés a célpontra.
      • A célpont manáját 25%-kal csökkenti.
      • A célpont mana generálása 14%-kal csökken 2 körre.
    • 2x Mana töltésnél:
      • 330% sebzés a célpontra és szomszédaira.
      • A célpontnak és szomszédainak a manáját 50%-kal csökkenti.
      • A célpontnak és szomszédainak a mana generálása 24%-kal csökken 3 körre.
    • 3x Mana töltésnél:
      • 370% sebzés a minden ellenfélre.
      • Minden ellenfélnek a manáját 100%-kal csökkenti.
      • Minden ellenfélnek a mana generálása 34%-kal csökken 4 körre.

Quartz - 5 csillagos lila hős (charge mana töltésű)

  • Támadás: 751
  • Védelem: 774
  • Életerő: 1526
  • Osztály: Cleric
  • Speciális képessége:
    • 1x Mana töltésnél:
      • Minden szövetséges 164 életerőt kap 2 kör alatt.
      • Minden szövetséges támadása 34%-kal növekszik 2 körig.
      • Minden szövetségesről leveszi a debuff-okat.
    • 2x Mana töltésnél:
      • Minden szövetséges 564 életerőt kap 3 kör alatt.
      • Minden szövetséges támadása 44%-kal növekszik 3 körig.
      • Minden szövetségesről leveszi a debuff-okat.
    • 3x Mana töltésnél:
      • Minden szövetséges 860 életerőt kap 4 kör alatt.
      • Minden szövetséges támadása 54%-kal növekszik 4 körig.
      • Minden szövetségesről leveszi a debuff-okat.

Zircon - 5 csillagos kék hős (charge mana töltésű)

  • Támadás: 735
  • Védelem: 840
  • Életerő: 1435
  • Osztály: Fighter
  • Speciális képessége:
    • 1x Mana töltésnél:
      • Saját maga életerejét 300-zal növeli 2 kör alatt (maxmum 200%-ig)
      • Saját magának 34%-kal növel a védelmet 2 körre, ami 5% növekszik minden alkalommal amikor ütést kapnak
      • Saját magát immunissá teszi a buff levételekre 2 körig.
    • 2x Mana töltésnél:
      • Saját magának és a szomszédainak az életerejét 615-tal növeli 3 kör alatt (maxmum 200%-ig)
      • Saját magának és szomszédainak 44%-kal növel a védelmet 3 körre, ami 5% növekszik alkalommal amikor ütést kapnak
      • Saját magát és szomszédait immunissá teszi a buff levételekre 3 körig.
    • 3x Mana töltésnél:
      • Minden szövetséges életerejét 980-nal növeli 4 kör alatt (maxmum 200%-ig)
      • Minden szövetségesnek 54%-kal növel a védelmet 4 körre, ami 5% növekszik alkalommal amikor ütést kapnak
      • Minden szövetségest immunissá teszi a buff levételekre 4 körig.
4 Likes

Már a csempékből is újak lesznek? :grin:

Igen, érkezik a fehér csempe is :slight_smile:
A lilával és a sárgával lesz körforgásban…

De visszatérve a valóságba:
Köszi, hogy jelezted. Javítottam. Természetesen a sárga színre gondolom. Sárga hős lesz.

1 Like

Sugalhatnátok az Ep-nek, hogy Jade a legjobb hős és kicsit gyengíteni kéne a következő eseményre… (mindjárt ki gyűlik a hat tonic És egyelőre nem éri meg fejleszteni) :smiley:

1 Like

@Kerberusz ha úgy alakul, én is szívesen megnéznék egy Sergei-es videót. Én most próbálgatom, milyen vele zúzni, és mikor minden összejön csak pislogok a sebzéseket látni (4+1es mononál, nem valami különösebben jó troop csapattal 1400-1500 a csempesebzés titánon, amúgy meg 800 körüli), de lehet tudnál mutatni valami más, hatékonyabb módszert arra, hogy hamar betöltsön a fiú. Nyilván ilyen-olyan itemmel, szerencsés csempékkel is kivitelezhető, de valahogy úgy érzem, nem gondoltam mindenre :slight_smile:

Én amúgy most jutottam el addig a pontig, hogy abba nem akarom hagyni a játékot, mert elvagyok vele, leköt, de ezt a rengeteg mindent egyszerűen nem lehet elviselni. Oké, hogy az ember néha belerak valamennyit, ez teljesen magánügy, hogy ki mennyit és hogy, semmi közöm nincs hozzá, az meg nyilvánvaló, hogy a “sok” nem mindenkinek ugyanazt jelenti, szóval teljesen felesleges ezen rugózni. Viszont most már annyi minden féle even van, hogy akár csak egy 10es summonban gondolkodni eventenként, hátha bejön alapon is felesleges. Szóval szépen fogok írni egy listát, hogy mi az, amit/akit én szeretnék, és nagyon komolyan be fogom tartani, hogy tényleg csak arra készülök. Meglátjuk, mi lesz ebből az elhatározásból. :slight_smile:

Mellesleg, egy kis közvéleménykutatás: valhallából nem volt szerencsém se Frigghez, se Odinhoz (meg még jópárhoz, de nem véletlen, hogy őket emelem ki). Akár csak e kettő miatt (nem említve Alfrikét, Skadit, stbstb) érdemes még komolyabban rárepülni az S3as summonálásra, vagy ha már így alakult, akkor így alakult, inkább az S4es hősökkel számoljak?
Tudom, úgy kb értelmes sincs summonálni, hogy egy bizonyos hőst akar az ember, igazából tényleg csak a véleményekre vagyok kíváncsi.

2 Likes

Szóltam az egyik moderátornak, hogy ha tudják figyeljék, és vegyék fel az előforduló problémásnak jelzett, de ártalmatlan magyar szavakat az engedélyezett listára.
Szóval reméljük idővel ez javulni fog.

4 Likes