Magyar (Hungarian) nyelvű kibeszélő (Part 1)

Hát ja, nem túl nyerő. Pláne ami a Rare, Epic, Legendary teljesítéséért jár az egy nagy 0 :slight_smile:

Ha a klánod megnyitja a Legendary szintet, akkor mehetsz a top1-ért egyéniben.

Ja ez így van.
Ráadásul ha kell minden Avatar, akkor meg kell 1x nyerned, egyszer legyél 2-10 között, majd 11-100.
Szóval nem elég egyszer megnyerni, hogy megkapj minden Avatart, mint a Challange eventeknél.

1 Like

Ezt hogy / hol / melyik szinten? Az jó lenne, ha tudnék menni Legendary top100-ért.

Az összes szint (Rare, Epic, Legendary) összegzett pontszáma alapján versenyzel.
Ha a szövetséged eléri a 10 millió pontot, akkor tudtok már Legendary-n is játszani.
Itt van a Tabella:
Screenshot_20211013-120436

És a jutalmak:

Más:
Az hogy a Ranking nem frissül ismert probléma. A Staff szereli…

Hjaa! Közben leesett. Nem bírtam volna kiveni. Így viszont meg jó szopó! :smiley: Dupla szopó! Dolgozz és költs 3x annyit potenciálisan 3x kisebb lootért! :smiley: :smiley: Hát ez már csúcs!

Jaja…
Lehet, hogy az Aether ajánlatok nem is drágák ahhoz képest, mint aki itt szeretne top1 lenni :smiley:

Szerelheti is a staff, csak ne tournament közben dobjon ki a játék, hú, de mérges voltam.
Eddig ajándékba kaptunk event elején egy world energy flaskát, most meg megvehetem gemért, pusszantás SG.

1 Like

Minek azt ingyen adni, hogy ha árulni is lehet ? Gondolta a Staff… :smiley:
Meg egy úgy is Quest és nem Challange Event lásd pl a Tavern Quest előtt sem kapsz… :smiley:

Szarkazmus vége.

Szerintem is dobhattak volt 1 flaskát. Tálán nem zúzta volna rommá a mágikus “game economy”-t :slight_smile:

Ráadásul az egyes szintek teljesítése után sem jön a fix flaska. Szóval nettó ráfizetés ilyen téren (is) a Quest.

2 Likes

Első láda, pompás ajándék!

Itt is találkozhatunk Shielddel játék közben?

Nem kesztyű a pajzs helyzet, de azért van akinek jobbat szokott

Lassú… még csak 17-19-es Talentnél járnak az új hősei… :smiley:

1 Like

Ha shield = láda akkor nem.

1 Like

Halihó!
Na ez sem lesz az én event-em, mert egyedül vagyok és ennyit tuti nem is fogok és nem is akarok összeharácsolni egyedül.
IMG_1390.PNG
Az első rare küldetést megcsináltam, de ez elég soványka kis ajándék.

Ja, kb szerintem abba is hagyhatod a Quest-et :frowning:
Ha még lépnének is be hozzád, akkor sem tudnának segíteni téged a Epic szint megnyitásában,
és ennyi ponttal a helyezésed kb garantált.
Ha felhúznád 600-700k-ra is nagyon sok munkával jó eséllyel akkor sem javulna a helyezésed.

Szia azt szeretném kérdezni ez a event ezentúl havonta lesz?

A jövő hónapban nem lesz.
Ninja Tower lesz kibővített tartalommal (az hogy ez mit jelent passz)

A jövő héten viszont jönnek az új havi hős kösztümök…

1 Like

@PlayForFun
Köszönöm

1 Like

Eszembe jutott a streamed végén még Kerberusz, hogy rengeteg hasonszőrű játék lett mostanában.
És volt említve az elpártolók száma is.
Gondolom emiatt is hozzák az újabbnál-újabb dolgokat itt, hogy a bevételeik megmaradhassanak, de szerintem tudják már hogy rossz az irány.
Legyetek türelmesek, kitartóak és kíváncsiak az elkövetkezendőkre.
És ne költsetek a játékra!!
Teljesen feleslegessé vált.
Ezt kellene elérni hogy ez minél több emberben tudatosodjon, amíg még itt vannak.
Sztrájk :slight_smile:

Maradjon játék.

5 Likes

Kedves E&P

NBAJKA!!!

2 Likes

Nem vettétek észre hogy minthogyha rosszabb lenne a csempekiosztás?
3+2vel játszom, és raidben nagyon nagy eltéréseim lettek, és ez olyan 1-2 hete van.
Egyre sűrűbben is használom a flee gombot, hogy ne az ellenfél meg az ideg öljön meg.
Bemegyek 2 színnel és úgy kell kirakóznom hogy hármat össze tudjak tenni? És nem egy esetről beszélek, hanem érezhető (!) változásról.
Én legalábbis valami furcsát érzek az erőben :slight_smile:

Csakkérdem, tulajdonképp önigazolás végett, hogy én bolondultam volna-e meg teljesen és beképzelem magamnak a dolgokat már, vagy tényleg meglépték azt is már, hogy egy kicsit rosszabb tábla…
Üzletpolitikailag igazolható, hogy azt érezd nem vagy elég jó és költs még.
S tényleg csak amiatt érdeklődöm, hogy ez van-e, mert akkor alkalmazkodom ehhez és megmosolygom őket, erőlködésükben.

Én nem érzek semmi változást a csempe kiosztásban…

1 Like