Magyar (Hungarian) nyelvű kibeszélő (Part 1)

Magic Towerben nem lesznek most új troopok mint a ninjaban anno? Magic troop?

A Bétában nem voltak Troop-ok. Szóval úgy néz ki nem lesznek.

Egy fontos videó a limit breakelésről. Empires and Puzzles Books és Mr. Spock beszélgetnek. Tippek arról, hogy melyik 3 és 4*-os hősöket érdemes bebogyózni, és a végén pár gondolat az 5*-os hősökről, ami teljesen megegyezik az én álláspontommal. Érdemes végignézni! Az 5*-os hősökről majd lesz egy külön videó elvileg.

1 Like

Sziasztok! Lehet butaságot fogok kérdezni! Nézegettem Alexandrine-t és Jott-ot… néztem Kerberusz videóját a csajsziról ahol ugye megemlíti, hogy sokan cserélhetik a Jott-ot a havi csajszira… hangsúlyozom, lehet butaság, de a kettő egymást erősíti nem? Jott az a kék csempék sebzését növeli, Alexandrine pedig ezeknek a csempéknek a kritikus sebzésének az esélyét… vagyis ha mondjuk egy csempe sebez 100-at akkor Jott elsülése után az lesz 164… és Alexandrine ennek a 164-es sebzesnek a kritikus sebzését növeli meg 54%-al… de persze lehet én értelmeztem félre…

Sajnos a csempéken egyszerre 1 “varázslat” lehet.
Igy Jott és Alexandrine csempékre gyakorolt képessége felülírja egymást.

1 Like

Értem… akkor bukott a gondolatom és az ezzel járó sebzésnövelési elméletem :frowning: köszönöm a kiigazítást…

Köszi szepen!
Akik leszavaznanak, azok vagy a függösegtöl, annyira vilagtalanok, h nem latjak, amit meg a vak is lat, vagy meg nem jatszottak eleget, vagy erdekük…
Ha itt olvasom, h emberek 300-400 huznak egy hösert, tenyleg sajnalom öket, es talan segit az a masik jatek, ami egyelöre meg fair…nekem segit, amikor ezt a tragyat jatszanam, inkabb a masikat inditom.

Még annyit hogy nagyjából három éve játszom és mostanra van 33 különböző legendás hősöm a fele HOTM és nem Zelinek, de akárhogy nézem még három hőse van szükségem (abból kettő lehet négycsillagos is, az egyik Szergej mint itt mindenkinek:D) Aztán ha beesik valami Az sem baj de konkrétan semmi nincs ami kéne amiért úgy érezhetném hogy vagyonokat költök rá, de nekem ez most"kell"!

2 Likes

Tény az, hogy 2+2 az 4, vagy az, hogy apám magasabb volt anyámnál, esetleg a szemközti kifőzdében a menü ára 1450Ft. Amit te próbálsz sulykolni az a te privát véleményed, ami csak a megérzéseiden alapul.

2 Likes

Sajnálatod engem felháborít. Lehet csak rosszul fogalmaztál, de hihetetlen arrogancia elítélni egyesek döntését, mi több, lesajnálni azt.

Csakhogy én is kötekedjek… Az hogy bármelyik multi ki szopná az utolsó csepp véredet az nem csak megérzés, ez tény méghozzá tapasztalati, mert olyan is van😃 de ez a helyzet a legújabb almával az új autóddal ami ha olimpiai karikás akkor négy millával több mint a tök ugyanolyan dupla v…

Héten kb ugyanezt fogalmaztam meg az egyik Facebook csoportban, így akár ismerős is lehet.
Ez a játék lehetőséget ad arra, hogy ingyen, bármiféle fizetés nélkül játszhass vele, élvezhesd, ellentétben egy mozival, vagy egy stranddal (legalábbis nekem nem volt szerencsém, kötelezően megvásárolandó ajánlatokhoz). Ennek a gonosz multinak a termékét viszont bárki igénybe veheti, hangsúlyozom ingyen.

A fanyalgók viszont -példánál maradva- azt kifogásolják, a szabadstrandról, hogy a másik -aki fizet érte- miért eszik lángost, van wellness szolgáltatása stb.stb. Azt irigyli tőle, amiért súlyos pénzeket fizet és szeretné ő is azt, ingyen.
És a példa annyiban még sántít is, hogy ennek a gonosz multinak a termékénél, még van is lehetőséget bejutni a wellnesbe, még ha elenyésző is rá az esély.

Megfordítva a kérdést, játék melyik része nem érhető el a “nem fizetők” számára? A Diamond szint? Tournament1%? 14-s titánok? TOP100-s szövetség? Event helyezés? Tényleg jogos az a “követelés”, hogy event első legyen egy nem fizető játékos?

2 Likes

Most jött az üzenet bár gondolom itt senkit sem érint:

  • Mostantól ha egy szövetség vezetője 60 napnál régebben lépett be, akkor egy Co-Leader vagy Elder megkapja automatikusan a Leader rangot.
  • Ha nincs ilyen, akkor egy sima Member ezt nem tudtja megkapni.
  • Az inaktív vezető 30 és 45 nap után kap értesítést arról, hogy le lesz fokozva, ha nem lép be, illetve a szövetség is kap üzenetet a játékon belüli chat-ben.
4 Likes

Mielőtt egymásnak esnétek (jobban), megértem az elkeseredésüket. Gondolom ők is költöttek a játékra. Mindenki a maga pénztárcájának megfelelően. De sajnos a pörgetések/húzások nem hozták az eredményt, rendre nem kapták meg a kiszemelt hőst, v talán még csak öt csillagost sem. És akkor itt jön elő a probléma, szembesülnek azzal a ténnyel, hogy a raidben, tournamentben nem érnek el sikereket.
Én is járok így. Sajnos a sorsolások nem igazságosak. Amikor ilyen ellenfelekkel kerülök össze, akkor csak fogom a fejemet.


Sem troopban, se hős bázisban nem érek fel hozzájuk. Sajnos nem lesznek egyenlő erőviszonyok.
Próbáljatok alulról építkezni, megfelelő mennyiségű 3-as és 4-es karakterrel (feltalentelve) a tournamentek hozzák a sikert.

3 Likes

Bocsi, először ezt akartam kihangsúlyozni én is, ha nem akarsz a leg menőbb lenni akkor simán játszhatsz kis penzel vagy akár anélkül egészen jó eredménnyel. Bár a topp 100 nem elérhető semmibeb, vagy maximum percekig. A fenti két csapatot zöld monóval elfogadható táblával valószínűleg hoznám, úgy hogy jatszatok két négyeset is, szerintem nem akkorák az erő kulonbségek, hogy élvezhetetlen legyen. Csak nem kell átesni a ló egyik felére sem: ez a játék Nem azért van hogy jól szórakozz De attól még szórakozhatsz jó is.

Nem jöttek a zöldek :(, egy rúgóra jár(t) az agyunk :smiley:

1 Like

Kedves flafla! Nem a megérzéseimen alapul, hanem tapasztalaton. Igen van véleményem, mert ki az akinek nincs? Alkaiosz tapasztalatát/ véleményét/ bejegyzését viszont teljes mértékben megértem és tisztelem és teljesen egyetértek vele. Ugyan ez a helyzet nálam is. Tekintettel, arra, hogy így “felvilágosítottál a világ nagy történéseiről”, megjegyezném, hogy nem a fizetés elkerülése a célom, sőt. Krampusért kifejezetten sokat tettem bele a játékba. Egyébként az előző posztomat én sem megfelelően fogalmaztam meg, így töröltem. Kerb munkáját és segítségét ezúton is köszönöm!

4 Likes

Na megjött Kerberusz mester videója is a limit breakelésről :slight_smile:

Az elején szépen kifejti, hogy miért nem érdemes 4/5*-os healereket breakelni, aztán felsorol majd’ fél tucat healert (D’Andre, Kiril, Rigard, Xnolphod, és még Gullinbursti is szóba került).

Az én privát véleményem nem változott, 5* healert max. 1db-ot breakelnék, aki védő állandó tagja. Elsősorban itt is healer + élesztő karakterekre fókuszálnék (MN, Heimdall, Alberich), akiknél top prioritás, hogy az utolsók között essenek ki, mert ők képesek megfordítani egy vesztes meccset is, és warban egyáltalán nem mindegy, hogy 1 vagy 2 zászlóval csapnak ki. Xnolphod/Killhare/Bera közül nálam biztos Xilofon lenne az utolsó.
4*-ost pedig egyáltalán nem (egyelőre), mert annak a max 1db 4*-os hősre való bogyónak van jobb helye is minden színből.
Sokat gondolkodtam azon, hogy érdemes-e 5* minionos hősöket breakelni. Mivel az idézett minionok statjai is nőnek a hős statjaival, ezért szerintem nagyon is. Egyrészt nő a sebzésük, másrészt minden csapattag + ajándék védelmet kap a tankosabb minionok által. Bera így nem kérdés, hogy megkapná nálam a bogyókat, Xilofont pedig meghagynám a lila támadónak.

2 Likes

Úgy érzem, hogy szebb lett a játék képe, jobb a felbontás a mai frissítés óta

Engedd meg, hogy tiltakozásom fejezzem ki ezen bekezdés ellen, mert úgy helytelen, félrevezető, kontextusából kiragadott és még gunyoros is, ami mellett nem tudok elmenni szó nélkül. Mármint ha számodra ez jött át, azzal semmi probléma nincs, csak a többieket ne vezesd félre. Köszönöm!


A pontatlanságok a rend kedvéért:

  • hangsúlyozom, hogy a számok / attribútomok szintjén nem feltétlen éri meg a healer
  • amit természetesen felülír, ha védő csapatban lévő healerről beszélünk
  • a 4* hősöket már eleve másként ítélem meg
  • és a legordítóbb, hogy Gullinbursti szóba kerül - mint aminek nem adnám!

Természetesen minden állításomat indokolva.

Az eléggé tankos minyonok életereje - melyek alatt a 20% hp öröklődést értem - növekszik kb. 8-al. Beránál ez a helyzet, base számok alapján.

3 Likes