Magyar (Hungarian) nyelvű kibeszélő

Elsö helyért is lehet kapni 5csiliset!! :slight_smile: :wink:
Ha Berának adom majd, nem lövök mellé, ugye?

4 Likes

Közben látom, hogy Zenobia is van :smiley:
Ez így hirtelen meglepett.
Akkor ellőtték az összes “régi” S4 hőst.
Szóval legközelebb egy frissebb jön…

Szerintem nem tévedsz ha Berának adod @B055slayer
Én is neki fogom.
Feljebb @Kerberusz is kifejtette a (helyeslő) véleményét ezzel kapcsolatban.

2 Likes

Én is Beranak adom. A legutóbbi tournament adott, pedig “csak” 5% lett :slight_smile:

2 Likes

@Kerberusz
Remélem jó véleményed lesz róla és nem potyára ordítottam fel ien se volt nekem még soha hogy 5* hoza a HOTM

9 Likes

Én nem hiszem el, hogy ebbe a gyors tournamentbe nem nyúlnak bele. Egy Albricht vagy egy Heimdall minden egyes alkalommal, amikor feltőltődnek, akkor visszahoznak valakit, sőt, volt olyan, hogy Albricht egymás után kétszer kettőt. A mamiról már nem is mondok semmit.
Elég sokszor találkozom velük raidben, és ott bőven hozzák a képességeiknek megfelelő százalékot.

Azt a bitangjátanemjóját! Ilyen még nekem sem volt. Ez az élmény kimaradt, a dupla 5*. Remélem egyszer még lesz ilyen is. :smiley: Bár már lett második Alexandrine, úgyhogy egy másik havival mondjuk. A poliparcúdzsekkszperó meg egy eszetlen jó, meg merem kockáztatni rögvest egyik legjobb healerré lép elő, Toxicandra kategóriás. :slight_smile:
Videók róluk csak később jönnek. Zenészek korán érkeztek, nem volt idő már a vidire.
Hja és nagy gratula hozzá! :wink:

1 Like

Köszi szépen a választ alig várom a vidit nagyon kíváncsivá tet ez a polip féle hős.
Szerinted Xnolphod meg Chakkoszrot jó lenének egy mono csapatba?
Xnolphod őt 18 tudnám talentolni még Chakkoszrot csak 10 max

Jól fognak muzsikálni együtt. Ami számomra a legszimpatikusabb benne, hogy gyakorlatilag minden lassúbb hőssel jó szinergiában van. Ritka az ilyen. Ugye sokáig az volt a trend, hogy minél gyorsabb legyen egy hős és kész. No erre jött válaszként a rush tournament & war, hogy egyáltalában használhatóak legyenek a lassú hősök. Ez is jó dolog, de nem az igazi megoldás. S most a Slayerekkel (a kezdeti unszimpátiám teljesen visszájára fordult) sikerült olyan hősöket alkotni, akik bár lassúak, DE mégis használhatók, sőt erősek. Ez a polip bácsi hős pedig egy olyan karakter, aki a 20% mana töltésével statisztikai értelemben a minél lassúbb hősöknek kedvez. :slight_smile:

3 Likes

Nagyon tetszik nekem is ez a xilofon bácsi. Bocs, de így fogom hívni. Mivel sorcerer, ha végig talenteled, kap 4% gyorsítást. Ha van alatta egy 11-es mana troop, akkor már az első elsütéskor is 9 csempés, ha többször sül el, akkor 7 a 13%-os gyorsítással. Kvázi vf. Közbe meg healel, tölti a társak manáját, és még a csempékre is ad mana bónuszt, szóval ha össze tudsz még húzni egy-két elvarázsolt csempét, akkor a 7 is lehet kevesebb. Kár, hogy védőbe nem olyan ütős a csempebuhera, mert max nem visznek lilát ellene.

4 Likes

Oh, gratulálok! Én is megkaptam végre a hónap hősét, és sajnálom is egyben, Fenrir megint nem kap Ascendet, legutóbb Frostot kaptam, akkor ő előzte meg. A kék hónap hősei mindig beesnek

2 Likes

Nem bírtam magammal, és a toronyra kuporgatott gemből húztam egy 30-ast. Na ki jött? Hát Thorne… Ééés Xilofon! Nagyon örülök most. Mentem pár 1/1-es lila hőssel vele kisebb pályákon, nagyon állat…
Ja és a nagy kombó, amit még senki nem említett: ha van 5 Xilofonod, és sikerül betölteniük, akkor egész nap nyomkodhatod őket (kvázi xilofonozhatsz rajtuk) anélkül, hogy egyetlen csempét megmozdítanál, mindig betöltenek újra :grinning_face_with_smiling_eyes: Haszna nem sok van, de feszültség levezetésére kiváló!

4 Likes

Sajnos ez a végtelenített speciális képesség elsütést Xnolphod-nál nem tudtam a Bétában megtesztelni (pedig volt amikor 30% volt a mana töltés. Szóval már 4 elég volt a 100%-hoz), de a Tower of Magic ritka áldásai (amit azóta javítottak) is élő tudták ezt idézni.
Az nagyon szép volt :wink:
Auto play és addig ment a speciális képességek aktíválása, amíg nem nyertél, és még az átkok miatt sem kellett aggódni :slight_smile:

1 Like

@Kerberusz

Lehet kicsit félreérthető voltam, amikor itt fent korábban a mana töltés gyorsításokat számoltam, akkor a lila hősökre gondoltam.
Az elején még kiírtam, de aztán ez elmaradt. (Most korrigáltam)
Szóval egy lila hős very fast war-on 4 csempés lehet, hogy ha elsütöd Xnolphod-ot. (Mindenféle Talent, Buff és Stack nélkül)

De most utánaszámoltam a very fast war-ra bármilyen nem lila színre.
Xnolphod elsütése után ennyi csempe kell:
0% mana gyorsítással 6 csempe kell
5% mana gyorsítással már csak 5 csempe kell
31% mana gyorsítással már csak 4 csempe kell (buff-fal + talenttel elérhető vagy a Slayer-ek ezt simán elérik a passzívval)
74% mana gyorsítással már csak 3 csempe kell (pl: Slayer +50% mana gyorsítása + 24% Khagan-tól)

Hogy jöttek ki ezek a számok? Nálam 1%-al kevesebb jött ki az első kettőnél. Szerintem 4%, 30% az 5 és 4 csempe küszöbértéke, a többit meg nem érdemes számolgatni, mert addigra úgyis vége a meccsnek :grinning_face_with_smiling_eyes:

A lila hőst meg úgy érted, hogy elsütés után csak elvarázsolt csempékből töltessz? Azért az ritkán fog így összejönni, meg ugye jönnek fel új csempék, amiken már mincs ott a bónusz.

Nem számít nekem mikor, hol, mennyit tölt. A lényeg, hogy qva sokat. :smiley: Akinek nincs, annak azért édes mindegy, akinek meg adta, az leteszteli troopjai függvényében. Ezért nem is próbálkoztam meg a belebonyolódásával.

Playforfun. Mindig meg akartam kérdezni tőled, hogy a béta egy külön letölthető játék és igy egyszerre játszol azzal meg a rendessel is? Egy regisztrációval? Vagy a betaban nem is kell haladni a dolgokkal úgy mint a rendes játékban?

@Borosta

Valóban csak 4% és 30% kell a 5 illetve a 4 csempéhez.

Úgy számoltam, hogy ha 100%-ot 6.5 csempével éred el, akkor 1 csempe az alábbi százalékot tölti:
15,384615384615%

Tehát 5.2 csempe kell a 80% eléréséhez mana gyorsítás nélkül.

A gond az volt nálam korábban, hogy nem teljesen pontos számmal, hanem a 2 tizedes jegyre kerekítve számoltam, ezért 5.21 jött ki nekem korábban.

Így az 5 csempéhez 5.2 / 5 - 100% = 4 % helyett 4.2 jött ki, ami felkerekítve 5.
Illetve 4 csempészet: 5.2 / 4 - 100% = 30% helyett 30.25% jött ami felkerekítve 31%.

A 3 csempés töltési értéke nem változik.

2 Likes

A Béta egy teljesen külön alkalmazás, amit csak akkor tudsz felrakni a telefonodra, hogyha bevesznek a Béta.

Ez az alkalmazást csak akkor tudod használni, amikor a Staff engedi. Tipikusan kb 5-6 napig szerdától hétfőig azokon a heteken, amikor adnak ki új Béta verziót.

A Bétában nem kell haladnod, mert az új Béta verzió kiadásakor az előző verzióbeli haladásod törlödik, és a rendes játékban lévő állásod töltödik be.

Az új tesztelendő hősöket (vagy itemeket pl: Aether) egy rendszer üzenetben kapod meg.
Ezen kívül a Béta alkalmazáson belül kapsz +10k gem-et, ingyen POV-ot, ingyen VIP-et.
Több minden ami tipikusan sok gem-be kerül (pl sonka, hús visszatöltés, stb…) a szokásos értékek helyett 1-4 gemért érhető el.

Minden zászló (titán, Raid, WE) 10 másodpercenként tölt egyet.

A Staff létrehoz szövetségeket, amikben fixen 1, 2, … 14 csillagos titánok vannak, amik 4-6 óránként váltják egymást a szokásos 23 óra helyett.
Így bármilyen titán ellen ki tudod próbálni az új hőseidet.

Az egyik verzióban a Staff próbaképpen engedte a képek/videók közlését, amikor egy YouTube-r az alábbi (angol) ismertető videót tette közzé:

1 Like

Ő még mindíg Beta tag?
Nagyon sokat segített eleinte a raiden videói

Védelemben Viszont ha bejön a hullám, játék végéig folyamatos élesztés újra meg újra meg újra :sweat_smile:

1 Like

Cookie Settings