Magyar (Hungarian) nyelvű kibeszélő (Part 1)

Szép :slight_smile:
Azért 1-2 ütésre biztos szükséged lesz, hogy meglegyen a top1% az össz ütésnél is.

Más:
Nálam már elérhető a 41-es verzióra frissítés, amiben azt írják, hogy indul a Tower of Magic :slight_smile:

Hivatalos bejelentés továbbra sincs az event-ről, de szerintem az is érkezik ma valamikor…

6 Likes

Nálam is elérhető volt már a reggel.
Le is töltöttem kíváncsi leszek bene lesze ebbe a hónapba magic of tower persze jobb volna jövő hónapba jöne adig gyűlne vaegy gyémánt meg a nincsa towerből coint :grin:

Szergejt ide, Szergejt ide! :smiley: Bár már Karnovra sincs feederem, se sonkám, de azért fejlesztgetem. Hirtelen szuper csillagharcos sebzés a sárga titura, leggyengébb pozícióból. :smile:

Szinte biztos.

League of Villians, Starfall Circus, stb… mind azonnal meg lett tartva a kiadás után.

Pénzéhesebb annál az SG, hogy 1 hónapig ne profitáljon egy frissen kiadott új portálból…

4 Likes

Itt vannak táblák a towerhez

A ninja coinoknak is más lett a neve a játékban

2 Likes

Mielőtt valaki elkezdene felháborodni a hősöknél a nerf miatt.
(A fórum angol részén ez már elkezdődött)

Szerintem a kolléga onnan vette a képeket, amikor az adott hős bossként van a Tower-ben, mert akkor alacsonyabbra van véve a hősök ereje.

Azért is gondolom ezt, mert Mortega 0%-ot támadó 0%-os Fiend-et idéz meg a képen, ami egy ismert hiba volt az első alkalommal a Tower-ben.

Sebeire én is varok és remélem sikerül is be szereznem legalább egyet.







A husi az gondolom elég lesz még 2 darabb Sergeire is

2 Likes

WoW! Bőségesen! :smiley: De jó, hogy annyi Husod van. Nagyon gyorsan el tudnám sütni! :stuck_out_tongue:

Húsból én is tudnék neked adni bőségesen…

Az alsó TC20 (kb 330 db = 10 millió)
Bal oldali: TC11 (kb 18500 db = 18.5 millió)
A többiben csak “apró” van.

Valamint ezek is használhatóak lennének…

Ez még kb 13.5 millió :slight_smile:

1 Like

Oh! … :smiley: No ez pont arra elég lenne, hogy a trupjaimat beetessem. Nemrég, mikor volt az a bug, hogy adtak ócó’n kis ajánlat mellé 20 milla húst, no abból megvettem hármat, azaz 60 millió húsom lett. Az 1-2 nap alatt ment el.
Most köszönhetően a pár jó pullnak és fejlesztéseknek megint ott tartok, hogy halmozódnak a troopok, jó régóta nem etettem. Karnovra már kifogytam, miközben a Magic Tower alatt a sárga és lila 4*-t szeretném maxolni, talentelni… S gyakorlatilag hónapok óta itemet nem is tudok fejleszteni, amihez sonka kell. Szóval reálisan egy olyan végtelen negatív spirálban vagyok, ami a sonkát illeti, kellene legalább 100 millió, hogy mindent meg tudjak csinálni, amit “kellene”.

1 Like

Elnézve az e havi hőst, kíváncsi vagyok mikor fogják nerfelni… elég vagánynak tűnik a csajszi… és ha beesne azonnal menne is be Jott helyére… de félek hasonló sorsra jut, mint Vela és Telluria

Ja a troop fejlesztés viszi szépen, illetve a hős is…
Nemrég vettem ki a TC20-ból egy 100-150 napot, hogy 1-2 db 4 csillagos hőst felhúzzak még pluszban + befejezzek pár 5 csillagost.

Ha a jobb oldai TC kifut holnap, akkor megint indul egy adag TC19, hogy kosztümös (és a sima) Kadilen elérje a 4/80-at (most 4/40 korül vannak), majd utána ő pár emblémát fel is fog zabálni, amihez szintén kell sonka és vas (amiből a HA-ban el van raktározva kb 12 millió :slight_smile: )

2 Likes

Úgy látom a kecskebogyó vadászat újabb szintet ért el. Azzal hogy a megszerzési lehetöségeket erösen lekorlátozták, kialakult egy új számunkra - akik kis, családi klánban játszanak - kevésbé szimpatikus szokás. Most már zsinorban a 3-4 war amiben olyan ellenfeleket kapunk akikröl lepattanunk mint a “kacsakö” a víztükörröl. Nem tartom magam gyengének, de még én sem találok fogást rajtuk és ilyenkor még a pajzsok sem támogatnak.
Vannak látszólag 4-6 fös “fejvadász” klánok akik összeállnak és szerintem direkt kis klánokra specializálódnak. Szuper hösök + talentolva + erös trupokkal. Gondolom ha egy csapat megnyeri a háborút akkor mindegy hogy 30, vagy 4 tagból áll, ök gyüjtik be a jutalmat. Lassan ötletem sincs mit csináljunk. Egy nagyobb klánhoz csatlakozni nem szeretnénk, mert nyilvánvaló hogy ott más feltételekkel kéne játszani amit nem tudnánk, és ezért unfair lenne másokkal szemben.
Így lassan elmegy a kedvem már a waroktól . . . :frowning_face:

Sziasztok, mi történik ha a toronyban egy kosztümös hős kap átkot pl Marjana rouge/wizard vagy Rigard cleric/ranger?

Ha az egyik verzió kiesik, akkor ugyanúgy mint a Class Quest-eknél megjelenik, hogy “Another costume allowed”, és oda átváltva nem lesz 1 átkod sem, és tudod használni a másik válozatot, amig az is ki nem esik, és csak ezután jelenik meg a “Hero Cursed”.

Szóval a kosztümös hősöket legalább 2x tudod használni (feltéve azt a szerencsétlen esetet, ha minden használatkor átkot kapnak), ami lehet 10 is ha mind2 osztálya “mágikus”.

Ez a módosítás érinti a Ninja Tower-t is. Szóval egyszerűbb lesz a következő alkalommal.

2 Likes

Jaj de jó!

Az utolsó ekkora örömöm az volt, amikor bejelentették, hogy a HA10 ezentúl kosztümöket is tud produkálni.

2 Likes

Ugyan ezt tapasztaljuk, hárman vagyunk, eddig sorra nyertük a warokat. Az utóbbi másfél hétben jöttek a fájdalmas vereségek. Tartottunk egy kis csapatot, hogy lejjebb húzza az értékeinket, de idő közben az is növögetett, támadni viszont nem tudott, mert annyit nem foglalkoztunk vele Váltani fogunk, már csak a titán miatt is, nem fogjuk tudni megcsinálni a path of valor ezen küldetését.
Kis klánt keresünk, nem akarunk 30 emberrel játszani. Nem fizetős a játékunk (60, 55 szintek).

1 Like

Ha érdekel mi szívesen látunk mindenkit.
Az igényeink a szokásosak üsd a TITÁNT ha pipa bent van amennyiből lehet üsd el , elütési feltétel nincs hogy mikor és kit.

1 Like

Na Xnolphod lett az új hős :slight_smile:

@Kerberusz Ha esetleg felmerülne benned a kérdés (a videó készítéshez) az idézett rész azt jelenti, hogy miután elsütöd 20% manája lesz Xnolphod-nak :slight_smile:
(Plusz persze minden más szövetséges is kap +20% manát)

2 Likes

Elsö helyért is lehet kapni 5csiliset!! :slight_smile: :wink:
Ha Berának adom majd, nem lövök mellé, ugye?

4 Likes