Magyar (Hungarian) nyelvű kibeszélő (Part 1)

Azt a mindenit! :slight_smile: Akkor elképzelhető, hogy megkaptuk az eddigi legjobb passzív HotM képességet. :smiley: Köszi!

1 Like

Szerinttek jó lenne ő Piros tank mellé védekezni, elieszteni vagy le gyengíteni az esetleges mono támadást?(háborúban)

Látom senki nem válaszol. Nem tartom jó ötletnek. A kék monot, már, ha csak egy Kirilre gondolok, akkor támadás segítésre használnám. Nem tartom tipikus védőnek (ahogy Raffaelt sem).
Más. Nem igazán tetszik, tuti pont ezért fogom kihúzni, pont így jártam Reubennel és Malicnával is. Akit akartam, az meg nem jött :frowning:

Szerintem erre nagyon nehéz válaszolni. :thinking:
Sokat változott a játék dinamikája. Személyesen arra lettem figyelmes, hogy az ellenfeleimnél hiányoznak a healerek. Nincsenek a csapatokban gyógyítók, mert annyira gyorsan peregnek az események, hogy nem tudnak feltöltödni, és ha mégis akkor egyszer ugyan töltenek egy kis életet a csapatba de még egy alkalom nem marad.
Ugyanígy a mono csapatok ideje is lejárt, de bizonyos esetekben ezt a stratégiát szoktam alkalmazni. De mondjuk úgy, hogy ha kék monoval mennék egy feltehetöen piros hösökre épülö csapatod ellen, amiben van egy kék is a piros tank mellet, biztosan nem ijesztene el. 5 darab 5 csillagos kigyúrt kék höst egy kék ellenfél miatt nem változtatnék meg, vagy egy másik példa, hogy vinném Lepiócát (Lepiota) :face_with_hand_over_mouth: és azzal gyorsan közömbösíteni lehet.
Ezért lesz egyre fontosabb a szinergia amit Kerberusz is rendszeresen emleget. :point_up:t3: Ha a hösök védik erösítik egymást, valahogy gyengítik az ellenfelet, vagy lassítják azt akkor jól tudnak müködni, de mindig lesz olyan ellenfél aki ennek ellenére is a földbedöngöli öket. :sob:
Hát gondolom ezért nem jött annyi válasz, illetve anélkül, hogy tudnánk mi a piros tank és kik vannak még a csapatban is nehezíti a tanácsadást.

1 Like

Én eddig nem igen foglalkoztam a lassú hőseimmel. De mivel a tournament egyre inkább megkívánja, főleg a gyors fajtájú, ezért elkezdtem felvinni őket. Így lett kész maszkos Colen, és ezért fejeztem be minap maszkos Little Dzsonit.
A következő tournamentnél a zöldek lesznek előnyben, és mit ad isten, gyors manás lesz.
Ha talentelem (érdemes e), akkor melyik oldalát használjam inkább?

1 Like

Hét csempéből -64 mindenkire szerintem elég durva, öcsém használja védelemre talentelve, még ugy is könnyen kiesik, de ha egyszer tudod használni már megérte. A kitérés lutri és a lassú hős képességek mezőnyében gyenge, ráadásul közepén kell tartsd vedelme és elete viszont nincs.

Nem mintha olyan nagy választék lenne (zöldben, meg pláne nincs) :D. Megvan Gobbler is, de csak dísznek használom.
Elgondolkodom még ezen a talenten, de, ha mégis rászánom magam, akkor tankra fogom

Relatív könnyen be szerezhető zöld tank Krashhrek C, ha megvan inkább őt használnám. Rajta kívül Marcell Buddy és Brynhild és ki is fogtunk a négyesekből.

Ennyi. Brynhild megvan, szerintem köré fogom építeni a csapatot. Kasshrektől már elvettem a talentokat, kezdőként sokat segített az előre haladásban és a warban is hozta a védelmet. Elment felette az idő(m)

@Mergesmagus én sem értettem a kérdést. Csatolj képet, hogy érthető legyen a dilemma, de valószínű a fiúk megválaszolták.

@A_7_O_M sok mindennel egyetértek, én viszont pont a defense csapatok erős szinergiája miatt tértem vissza monora, mármint láda töltésénél (warban és tournamenten továbbra is ki van csukva). A piros csapatom annyira erős, hogy nincs értelme külön keresgélni, csapatokat állítani, ráadás az új negatív minyonos hősökre meg még nincs is direkt counter, szóval ládáknál maradok mononál. :slight_smile: Tournamenteken, főleg ha 3 és 4*-ről van szó, annyira megvannak A NAGYBETŰS HŐSÖK, amikkel be lehet húzni a top1%-ot, hogy ott soha nem mono. :slight_smile:

@Alkaiosz utóbbi pár hétben és egy-két jó nagy cumi után azt mondom, hogy jelenleg cColen az egyik, ha nem a legerősebb 4* hős. Fighter emblem nagyon kapós nálam, Ciliant is felhúztam, de úgy döntöttem Colenről sem veszem le. Egyszerúen túl erős. Little Johnt is talenteltem, szintén rush miatt. S alap verziót használom majd, ha kell.


Hú, skacok. Nagyon dúrva hónapom van! :)) (Balaton!) Ez a mai:


Szandi délelőtt eventezés coinból. Karnov az előbb Path of Valor coinból. :smiley: Elképesztő!
No még Magic Toweren megszerezzük, felhúzzuk Szergejt, s hirtelen a leggyengébb titánozós színem, a lila, hirtelen nagyot fog ugrani sebzésben. :slight_smile:

8 Likes

Gratulálok Kerberusz !

A tesztelés során elég jól dobta Sergei-t (talán 2-3-at is kaptam 20-30 pull-ból) remélem az éles játékban is hasonló szerencsém lesz jóval kevesebb pull-lal.

Szegény Lila titánok :slight_smile: Előre sajnálom őket :slight_smile:

2 Likes

Köszi! :slight_smile: Meglesz az a Szergej! A legizgalmasabb az egészben, hogy egy ennyire erős / hiánypótló / multitaskingos 4* hős még soha nem volt a játékban! Nálam az már csak hab a tortán, hogy Panther skilljével (is) rendelkezik. Szóval jó esélyekkel pályázhatnak az egyébként keveset költők is. Ez szép! :slight_smile:
Az toronyhoz magához pedig annyit, hogy a kezdetihez képest eléggé visszanyestek pár hősön. Legnagyobb szívfájdalmam 4* sárga minyonos lány. :frowning: A 20% helyetti 7% azért elég durva nerf. Egy 12%-al még ki tudnék békülni, s jogosnak is mondanám.

Ja, őt eléggé megnyesték. Hasonló12-14% körülre visszaemelését javasoltuk a visszajelzésekkor, de nem történt meg a tesztelés végéig… :frowning:

Ha már a torony…
A második tesztelés során 6 napos volt 5 helyett. Remélem ez az éles játékban is ennyi lesz.
Így csak 150 gem-be kerülne a torony befejezése (feltéve ha minden pálya megy elsőre)

1 Like

Köszi Kerberusz!
Ha lehet egy nem túl indiszkrét kérdésem, akkor mely irányokba talentelted Little Johnt.
Én egyenesen ott tartok cColennel, hogy neki adnám a bogyókat, nem is Scarlettnek

@PlayForFun
Ha minden pálya is sikerül elsőre akor is kel majd
A magic of tower-hez zászlót veni hogy be fejezhesuk ?

Na várjunk csak. A ninja toronynál, ha hibázol, akkor már csak gemért tudsz venni zászlót a befejezéshez (most sikerült először, és nem kellett vennem, háhá). A Magic toronynál meg alapból vásárolni kell? Ez úgy rossz hír, ha a ládák csak egy két gemet pottyantanak :confused:

Erre a tournamentre szerintem Skiteskull a legjobb tank, ha van hozzá maszkod, és végig tudod talentelni. Mivel sorcerer, ezért +4% manát kap talentből + maszk 5%, egyből 6 csempés lesz 7 helyett. Tudom, hogy védőben másképp működik a mana mechanizmus, de alapvetően min. 1 csempét spórolsz elsütésenként. Mindenkire üt, és gyengíti az összes ellenfél támadóját.
cKashhrek is hadonló ok miatt jó, ott is megvan a 9% rucival, de csak gyógyítani fog, a piros elleni védelme most nem sokat fog érni.

Köszi! Igazad van, de én most biztos nem állok neki még egy zöld négyesnek. Nemrég befejeztem Kadilent, most meg Valhallából megkaptam Vivicát, rá fogok koncentrálni. Marad középen Almur, Brynhild, CLittle John, a széleket meg még kitalálom

A nagybetűs hősöket felsorolod légyszi?

Igen.
Napi 10 zászlót kapsz, és 6 napos volt az utolsó tesztelés alkalmával az esemény (első alkalommal csak 5 napos volt mint a Ninja Tower), és mivel 25 + 50 = 75 pálya van, ezért a legjobb esetben is kell 3 db flasks (5-öt tölt fel egy flaska mint a Ninja Tower-ben)

5 teljesített Impossible pálya után 30 embléma és 15-18 coin jár.
Mivel 100 coin egy pull, ezért (300 gem/ 100 coin) * 15-18 coin = 45-54 gem.
Szóval már csak a coin-ok visszaadják a 50 gem-et amibe 1 flaska kerül. Az embléma már csak “grátisz”.
Tehát megérheti ha veszel flaskát.