Magyar (Hungarian) nyelvű kibeszélő (Part 1)

Sziasztok!Lehetőségem lett végre egy 5*piros hőst maxra húzni végre megvannak a gyürüim.A kérdés az,hogy kit ajánlotok?:upside_down_face:
-Azlar
-Marjana
-Lady Loki
Vagy mindhárom sz@r😅és várjak még.
A válaszokat előre is köszönöm.

Azlar jelmez nélkül már nem annyira verenyképes, Marjana szintén sokkal jobb jelmezzel De ő még így is működik akár támadó akár védekező csapatba. Középszerű, de mindig hasznos. L. L. támadásrakifejezetten jó, mostanában újra mindenki területi sebzést oszt és bőven szórják a betegségeket, védelemben cserébe könnyen kijátszható. Ha mindenképpen a három közül én őt választanám de várd meg az októbert ha belefér a hónap hőse piros És egészen jó és Vanda is kiemelt szerintem ő topp kategóriás.

Szia! Kezdjük ott, hogy egyik hős sem rossz!
Ha a képességeikkel tisztában vagy, akkor azt kell nézni, hogy mikor és milyen formában tudod őket használni. Milyen hősbázissal rendelkezel?
Akarod e valamelyiket talentelni? Van e maszkod Azlarhor vagy Marjannához (ha van, akkor egyértelműen a maszkost)
És számít a szimpátia is :slight_smile:
Ezek közül Lady Loki a legegyedibb. Ritka hős, a másik kettő alap, könnyebben elérhető.
Azlar lassú, kevésbé használható minden téren. Gyors mana töltésű tournamenten, warban viszont kiváló. Ha elsül, akkor jó eséllyel mindent visz.
Marjana gyors. Pályákon, eventeken, questekben sűrűbben használható, warban is ideális védő, nagyon jó sniper.
Lady Loki közepes. Nem túl nagy alapsebzéssel rendelkezik. A képessêgét csak akkor lehet maximálisan kiaknázni, ha a játékmenet kiadja, odafigyelsz, hogy mikor sütöd el a neki legoptimálisabb helyzetben.
Első piros hősnek Marjanat választanám. És imádkoznék a maszkért is :slight_smile:
Várd meg más véleményét is!

Nagyon szépen köszönöm!:blush:

1-2 további részlet ezzel kapcsolatban:

  • 3 ritka áltdást gyengítettek:
    • Az az áldás, ami 200 életerőerőt adott a szövetségeseknek a speciális képssségek aktíválásakor már csak 100 életerőt ad.
    • Az az áldás, ami 10% manát adott a szövetségeseknek a speciális képssségek aktíválásakor már csak 5% manát ad.
    • Az az áldás, ami 5% manát adott minden körben ha a hősöd életereje 50% alatt van már csak 3% manát ad
  • Az áldásokat teljesen megkeverték.
  • A pályák által adott jutalmakat növelték azaz már nem csak 1-1 embléma és coin jár a pályánként ahogy haladsz előre.
    • Normál szinten a ládán kívül 48 emblémát és 33 coin-t sikerült gyűjtenem (voltak pályák a vége fele ahol 2-5 emblémát és 2 coin-t kaptam)
    • Az Impossible szint első 25 pályáján 134 emblémát és 68 coin-t kaptam (átlagosan 5.3 embléma / pálya és 2.7 coin / pálya, de volt ahol 10-20 embéma volt vagy 5 coin)
    • Az Impossible szint utolsó 25 pályáján 150 emblémát és 85 coin-t kaptam (átlagosan 6 embléma / pálya és 3.4 coin / pálya, de volt ahol 10-20 embéma volt vagy 5 coin)
    • Szóval a chest-et is beleszámolva 412 emblémát és 251 coin-t tudtam gyűjteni
  • Nehézség:
    • Normál szinten 2-3 pályán történt apró változás az ellenfelek tulajdonságaiban.
    • Impossible szinten minden pálya nehezebb lett.
      • Az első szint csak “3%”-kal lett nehezebb, és szintenként emelkedik.
      • A 12-es szint már olyan nehézségű mint a Ninja Tower 50. szintje
      • A 25. szint már 13%-kal nehezebb mint volt mint korábban, és olyan nehéz mint az előző Bétában a 50. Impossible szint volt.
      • A 50. szint már 21%-kal nehezebb mint volt mint korábban és 6500+ feletti életereje van a főellenségeknek, és a sima ellenfelek durvábbak mint a normál szint elején a főellenségeknek
    • Ha érdeknek a részletek titeket, akkor be tudom dobni, hogy hogyan alakulnak a tulajdonságok és a jutalmak szintenként.
4 Likes

Felőlem jöhet.
Ha így meg nehezítették a színteket valyon végig is lehet majd csinálni azt a 75 pályát ?
Vagy csak majd megint a top emberkéknek
fog sikerülni és esmind mind mi kicsik mindig maradunk alul.
A nincsa tower is anyira nehéz hogy 50 es 60 % az embereknek képtelen végig csinálnia

Kedves pajtik és bajtársak! Balatonról visszatérvén hoztam magammal egy kis jószerencsét, úgy tűnik! :))) Nagy bánatomra ott töltött napjaink alatt nem volt más, csak a ratyi tavern, viszont !, pont, mikor indultunk hazafelé megjött a maszkarás bál, ami nem kicsi örömömre páradik kulcsra beadta az első ügynököt.
Mai nappal reggel pedig félálomban olyan karácsonyi streakem lett, hogy még a pulzusom is felszaladt a nagy izgalomban. 4. pull, majd még egy 5., hogy meglegyen a summon ládikó, s nyithassam azt is - így alakult:

Innentől én nem hiszek másban, csak a Balatonban és a skandináv istenekben! :smiley: :smiley:

12 Likes

Szép nyitások ! Grat ! :slight_smile:

@Marian1
Rendben akkor majd bedobom ide az eseményről gyűjtött részletes adatokat.

3 Likes

Ez igen! :+1:t3:
Kicsit sem vagyok irigy Frigg miatt . . . :grimacing:

. . . de pár órával és 5 pörgetéssel késöbb . . .


:face_with_hand_over_mouth:

5 Likes

Akkor íme a további részletek:

Normál szint:

Pálya információ

Jutalmak:

kép

Áldások:

Típus Melyik pálya után jön Lehetőség
Sima 2 +5% Támadás.
+5% Védelem.
Tower Spirit Minion 5% életerővel és 5% támadással 5 körönként minden hősödre
Sima 4 +5% Mana generálás.
50 HP minden 5. körben
+5%-kal többet gyógyulnak a hőseid.
Ritka 6 Minden hős 50% manát kap a Boss hullámra lépéskor.
Minden hősöd 50%-nál kevesebb manával kap 50 HP-t körönként.
Minden hős 100 HP-t gyógyul, amikor bármelyik használja a speciális képességét.
Sima 8 +5% Mana generálás.
+5% Kritikus sebzési esély
+5% mana minden 5. körben.
Sima 10 +5% Kritikus sebzési esély
Tower Spirit Minion 5% életerővel és 5% támadással 5 körönként minden hősödre
+5% Életerő.
Ritka 12 -15%-kal kevesebb sebzést kapnak a hőseid
Stack (Max: 10): Minden hősöd +5% támadást kap körönként.
Stack (Max: 10): Minden hősöd +5% védelmet kap körönként
Sima 14 Tower Spirit Minion 5% életerővel és 5% támadással 5 körönként minden hősödre
+5% mana minden 5. körben.
+5%-kal többet gyógyulnak a hőseid.
Sima 16 +5% Életerő.
+5%-kal többet gyógyulnak a hőseid.
+5% Mana generálás.
Ritka 18 Minden hős 5% manát kap, amikor bármelyik használja a speciális képességét.
Minden hős 50% manát kap a Boss hullámra lépéskor.
Minden hős 100 HP-t gyógyul, amikor bármelyik használja a speciális képességét.
Sima 20 +5% Kritikus sebzési esély
+5% Mana generálás.
Tower Spirit Minion 5% életerővel és 5% támadással 5 körönként minden hősödre
Sima 22 +5% Kritikus sebzési esély
+5% Védelem.
+5% Életerő.
Ritka 24 -15%-kal kevesebb sebzést kapnak a hőseid
Minden hős 5% manát kap, amikor bármelyik használja a speciális képességét.
Minden hősöd 50%-nál kevesebb manával kap 50 HP-t körönként.

Impossible szint

Pálya információ


Jutalmak:

kép
kép

Áldások:

Típus Melyik pálya után jön Lehetőség
Sima 2 +5% Támadás.
+5% Életerő.
50 HP minden 5. körben
Sima 4 +5% Támadás.
+5%-kal többet gyógyulnak a hőseid.
50 HP minden 5. körben
Ritka 6 Stack (Max: 10): Minden hősöd +5% védelmet kap körönként
Stack (Max: 10): Minden hősöd +5% támadást kap körönként.
Minden hősöd 50%-nál kevesebb életerővel 3% manát kap körönként.
Sima 8 50 HP every 5 turns.
+5% mana minden 5. körben.
+5% Védelem.
Sima 10 +5% Támadás.
+5% mana minden 5. körben.
+5% Védelem.
Ritka 12 Minden hősöd 50%-nál kevesebb életerővel 3% manát kap körönként.
Stack (Max: 10): Minden hősöd +5% védelmet kap körönként
Minden hősöd 50%-nál kevesebb manával kap 50 HP-t körönként.
Sima 14 +5% Kritikus sebzési esély
Tower Spirit Minion 5% életerővel és 5% támadással 5 körönként minden hősödre
+5% Védelem.
Sima 16 +5% Kritikus sebzési esély
+5% mana minden 5. körben.
+5% Védelem.
Ritka 18 -15%-kal kevesebb sebzést kapnak a hőseid
Minden hős 50% manát kap a Boss hullámra lépéskor.
Minden hősöd 50%-nál kevesebb életerővel 3% manát kap körönként.
Sima 20 Tower Spirit Minion 5% életerővel és 5% támadással 5 körönként minden hősödre
+5%-kal többet gyógyulnak a hőseid.
+5% mana minden 5. körben.
Sima 22 +5% Védelem.
+5%-kal többet gyógyulnak a hőseid.
Tower Spirit Minion 5% életerővel és 5% támadással 5 körönként minden hősödre
Ritka 24 Minden hős 100 HP-t gyógyul, amikor bármelyik használja a speciális képességét.
Stack (Max: 10): Minden hősöd +5% védelmet kap körönként
Minden hősöd 50%-nál kevesebb életerővel 3% manát kap körönként.
Sima 26 +5% Védelem.
50 HP minden 5. körben
Tower Spirit Minion 5% életerővel és 5% támadással 5 körönként minden hősödre
Sima 28 Tower Spirit Minion 5% életerővel és 5% támadással 5 körönként minden hősödre
+5% mana minden 5. körben.
50 HP minden 5. körben
Ritka 30 Stack (Max: 10): Minden hősöd +5% védelmet kap körönként
-15%-kal kevesebb sebzést kapnak a hőseid
Minden hősöd 50%-nál kevesebb életerővel 3% manát kap körönként.
Sima 32 Tower Spirit Minion 5% életerővel és 5% támadással 5 körönként minden hősödre
+5% Életerő.
+5% Védelem.
Sima 34 +5% Életerő.
+5% mana minden 5. körben.
50 HP minden 5. körben
Ritka 36 Minden hősöd 50%-nál kevesebb manával kap 50 HP-t körönként.
-15%-kal kevesebb sebzést kapnak a hőseid
Minden hősöd 50%-nál kevesebb életerővel 3% manát kap körönként.
Sima 38 +5% mana minden 5. körben
+5%-kal többet gyógyulnak a hőseid.
Tower Spirit Minion 5% életerővel és 5% támadással 5 körönként minden hősödre
Sima 40 +5% mana minden 5. körben.
+5% Életerő.
Tower Spirit Minion 5% életerővel és 5% támadással 5 körönként minden hősödre
Ritka 42 Minden hős 100 HP-t gyógyul, amikor bármelyik használja a speciális képességét.
Minden hősöd 50%-nál kevesebb életerővel 3% manát kap körönként.
Stack (Max: 10): Minden hősöd +5% védelmet kap körönként
Sima 44 +5% Healing.
+5% mana minden 5. körben.
50 HP minden 5. körben
Sima 46 +5%-kal többet gyógyulnak a hőseid.
Tower Spirit Minion 5% életerővel és 5% támadással 5 körönként minden hősödre
+5% Életerő.
Ritka 48 Minden hősöd 50%-nál kevesebb életerővel 3% manát kap körönként.
-15%-kal kevesebb sebzést kapnak a hőseid
Minden hősöd 50%-nál kevesebb manával kap 50 HP-t körönként.
4 Likes

Jó neked. Kivittem a hardot. Wu kong, Tiburtus, meg egy rakat hármas. 11-et húztam. Egész hónapban nem jött a hónap hőse, most sem jött se kiemelt, se más ötös. Atlantis kilőve, Valhalla kilőve, ha jön is új engem már nem tudnak átverni az ígéretekkel :confused:

1 Like

Nyilván ehhez a pár húzáshoz hozzá jön elég szép nagy mennyiségben az elmúlt másfél év. Ez most így alakult. S nagyon hálás is vagyok érte. Elképesztő lett Friggcivel a Valhalla gyűjtemény.
Nem az ígéretek miatt húzok én sem. Nagyon le van osztva több hónapra előre mi fér bele. Ezzel, hogy Valhalla tulajdonképpen kipipálva, ez külön öröm, mert most már a teljes fókusz mehet másra. :slight_smile:

Két kosztümös őszi hős nem is rossz, sőt! Hmm. Kíváncsi leszek mit hoznak még télre, jó lenne tudni, aztán annak függvényében módosul az epic coinos történet is. :slight_smile:

2 Likes

Az a két esemény közel van egymáshoz.
Ráaádásul 28 napos eseményre számítok a Haloween-i eseménynél is.
Szóval annak a vége előtt meg kellene érkeznie a karácsonyi hős kosztümöknek a Bétába…

3 Likes

Szuper! Valami ilyesmiben spekuláltam én is. :slight_smile: Lesz idő akkor átgondolni. Bár a jelenlegi tendencia alapján simán lehet, hogy Krampusz kap egy kosztümöt. :smiley:

3 Likes

Én a Haloween alapján azt mondanám, hogy mindegyik 5 csillagos kap + legalább 1 négy csillagos

5 Likes

Octros kapott egy kis buff-ot. Most így néz ki:

Octros - 5 csillagos piros hős (átlagos mana töltésű)

  • Támadás: 762
  • Védelem: 797
  • Életerő: 1396
  • Osztály: Fighter
  • Természetes képessége: Az általa kapott első 3 buff-ot időtartamát 1 körrel növeli
  • Specális képessége:
    • 180%-ot támad minden ellenfélre, ami 20%-kal növekszik piros csempénként maximum 340%-ig
    • Minden ellenfél támadása 24%-kal csöken 3 körre.
4 Likes

:slight_smile: :slight_smile: néha van az a mázlifaktor ami….

9 Likes

Azt a mindenit. Ez igen.

@PlayForFun ez az Alex leány passzív heal hogy működik? W-ben támadók egy Gravemakerrel, Clarissával, Odinnal - egy körön belül 30%-t heal magán?
Bera minyon körönkénti dupla negatív effektusa körönkénti 20%?
Ez kéne a vidihez, köszi! :slight_smile:

1 Like

@Kerberusz

Igen, minden debuff után ami rákerül 10%-ot gyógyul, azaz ahogy mondod minden Bera minion sebzés 20%-ot gyógyít rajta.
Valamint ha több hős dobra rá fejenként 1 debuff-ot, akkor annyiszor 10%-ot gyógyul.

Illetve ugye az elemental link ugye ezt emeli a gyógyulás mértékének 10%-ával azaz ha nincs más (troop, talent stb…) akkor 10% helyett 11% lehet a gyógyulás mértéke / debuff.
(Talán 17%-ot lehet max elérni mindenestül)

A csempe elvárázslása meg nem adódik össze Jott-éval, mert egy csempén csak 1 féle “buff / debuff” lehet szóval aki utoljára varázsolta el őket annak a hatása lesz a csempén.

2 Likes