Magyar (Hungarian) nyelvű kibeszélő (Part 1)


Legközelebb már megcélzom a global első helyet is! :slight_smile:

4 Likes

Még kicsivel több mint két hónap Atlantis végéig + x időtartam, amíg ki nem hozzák a szezon hármast, de erről egyelőre a madarak sem csicseregnek.

Ennyiben abszolút igazad van. Ezt fogalmaztam úgy, hogy elhanyagolható faktor, mert bár igaz, múlhat ezen mérkőzés (és biztos múlik is), de hogy pont egy csempén múljon a játékélményem vagy sem, abban nem hiszek. Aztán eléred mana trooppal a 23-as szintet valamikor és Kageburadonak (ha meg van) már csak elég 6 csempe aktiváláshoz, és túl sok lilát sem akarsz behozni, nehogy 50% alá told le Guine életét stb., sőt még azt is kijelenthetjük, hogy pont az erősebb troopja miatt tudod majd megölni az ellent. :smiley: Játékmechanikailag ez az állítás helytálló, és csak most jutott eszembe… Szóval tessék erre gondolni. :smiley: Ez vicces.

Kérdésedről nincs hír, de szerintem a legvalószínűbb, hogy akkor fogják megnyitni, és akkor fognak bekerülni TC-be az atlantisi hősök, amikor kezdődik Season 3-as. Ez lenne leglogikusabb.

2 Likes

Köszi a választ hat én akkor azt mindenképp kivarom mert kell az a hős nekem :blush: illetve ha linkelek képet megmondanád melyik hőst használnad te ?:slight_smile:

1 Like

Persze, szívesen. Ide mindig jöhetnek a képek, hősök, csapatok bárkitől, ötletelünk egyet rajtuk. :wink:

1 Like

Igen, igazad lehet. Úgy lenne logikus. Csak akkor ne legyen fél év a harmadik felvonás előtt. :slight_smile:

Kageburado sajna nincs meg :(. Victor van maxon, Ő is 6 csempével töltődik. De jó kis gondban lennék Kageburadoval és Victorral ha mindkettőt be tudnám hozni egyszerre :slight_smile:

Bár így is gondban vagyok. Mert a Tiburtus/Cyprian/Sartana/Khiona/Victor ötössel tolom, de akkor valszeg Cyprian menne a levesbe, helyette pedig Kage jönne be. Bár az is igaz, hogy Cyprian counterattackja miatt sok meccset nyerek.

1 Like

No az mán’ nagyon szép lila felhozatal. Nekem sajnos pont a lila a leggyengébb színem, így Guinevere duplán is ősellenség, mivel egy maxolt Sartanával, mint 5*-os lilával nem sok csodát tudok mívelni. Ezért is várom oly’ régóta és oly’ nagyon Atlantist, hátha a jézuskás pull dömpinggel szerencsém lesz. :slight_smile:
És igen, mindenképp Cyprian menne a levesbe. :smiley:
Hja, az igazán jó lenne, ha nem kéne ennyit várni a 3. etapra, mint amennyit a másodikra kellett, de ha engem kérdezel, nem fog kelleni, hisz ezzel, hogy Zynga bejött a képbe, meg hogy ennyire beindult a szekér, azon lesznek ők is, hogy egyre színesebb legyen a játék, s hogy naprakészen tudják szállítani az újításokat. Szerintem.

1 Like


Ez lenne a csapatom amibe gravemaker kell majd szereznem meg :smile::smile:

Mikike007, grat, le a kalappal!!!

1 Like


Hat ezek lennének !!szerinted mi hogy merre?:slight_smile:

Kerberusz, segits nekem légyszi. Aktivaltam Wu kongot, jött az attack bónusz, 185%. Utána betoltam Boldtuskot is. Ikon megjeket a hősök mellett, de az attack plusz érték nem változott. Amelyik hős kapott +1234et, az nem nőt további 45%-kal. Pedig erre játszottam volna…

Köszi! :wink: Lassan megy, de ez a szint már nagyon nehéz!

Látom. Felmentem a top 100ra, máris más a rangsor. Nálam most a stabil 2400+ a cél. Még sokat kell fejlődnöm,de már nincs messze.

Mármint raid pont a 2400+, nem a power:)

Élek az alkalommal, küldök képet én is

.
A 7 csapat titán elleni:)

Tervezett dif csapat: rigard, onatel, throne, kadilen, boldtusk. Ehhez kell kb. 2 hóbap…

Sejtettem! :slight_smile: Hajrá, menni fog! :wink:

1 Like

Köszi. War miatt tolom a 6 csapatot párhuzamosan.

Jó kis hősök ezek, és nincs is nehéz dolgod, hisz soknál adott a dolog. Sárgából felhúzod Joon-t, pirosból Zimkitha-t, lilából Domitia-t, kékből Athena-t. Egyetlen kérdés, hogy Lianna-e vagy Tarlak előbb. Végül is Tarlakból 3/70-en is tudsz profitálni, míg Lianna minden fronton bevethető és nagyon kifizetődő, ezért azt kéne mondanom, hogy Lianna. Nálam Zeline és Greg maxos, ezért emiatt én Tarlakot fogom következőként felhúzni, ha sikerül megszerezni. Akkor Wu cserepadra kerül.
Lady Locke is nagyon jó karakter, ha odajutsz egyszer. Amíg meg gyűjtögeted az asc. itemeket, mindenképpen Kirilre és Wilburra helyezd a hangsúlyt. Wilburt még a 12* titánokra is viszik, annyira kifizetődő a skillje, Kiril meg az egyik legjobb 4* a játékban, ami a használhatóságot / hatékonyságot illeti.

Boldtusk aktiváláskor megkapják a hőseid a kis kardocskát - ez az állandó sebzés többlet. Wukong aktiválásakor megkapják a dobókockát - ez azonban nem állandó sebzés, hanem egy egészen más státusz. Azt jelenti, ha találsz Wukonggal, akkor annyival nagyobbat sebez, ha meg nem, akkor semennyit nem sebez.
Én a majdnem tökéletes együttállásokkal - ha minden buff aktív nálam, és minden debuff rajta van a titánon - sebzek lilára 4200, pirosra 4800 körüli értékeket csempénként, kéken pedig megdöntöttem talán az eddigi rekordod 5054-el.

Hőseidnél azt mondanám, hogy Borilt húzni felesleges, mindenképpen Triton, és ahol kétség lehet, az Onatel vagy Vivica. Itt azt hiszem 50-50% lenne nálam, amelyik szimpatikusabb.

2 Likes