Magyar (Hungarian) nyelvű kibeszélő

Bakker tényleg nem érdemes elsönek lenni? Ez többszöri már hogy az elsö nem kap! :face_with_symbols_over_mouth:

Ma én is legjobb voltam egy győztes háborúban, a jutalmam egy szál négycsillagos bogyó volt.

Elégedetlenségem áttört szokásos visszafogott hidegvéremen, és a chatben azt mondtam, hogy pfffff.

5 Likes

@Gartenerbsen :smiley:

@Alkaiosz Gyógyítóknál nálam majd azok kerülnek sorra, akiket amúgy is használok, kosztümösek és talentelve is vannak. Ez Kiril és Rigard. Ők biztos jó választások valóban. Borilon, Cyprianon pedig azért gondolkodnék el, mert kosztüm, talent, limit mellett még a top szinteken is simán lehet game changer warokon. Rushon waron pl., ami a legidegtépőbb, simán tudok hozni meccseket riposte-os hősökkel.
Ennek egyébként az az érdekessége, hogy valamikor kimondottan nem kedveltem őket. Nem volt sok hasznuk, hisz simán kikerültük őket (a sniperek virágzása idején), vagy megérte keresztül zúzni rajtuk, nem is voltak irracionális sebzések. No de most! Ha elsütsz egy riposte-os hőst, s betölt az ellen Frigg, Morel, Odinja, már nyerted is a mérkőzést. :slight_smile: Jó érzés!

4 Likes

Boril már kész (brutális lett), Kiril megkapja, mert végre kaptam hozzá maszkot.
Két Rigardom van maxon, szerintem mindkettő megkapja. Ha kapok maszkot Boldtuskhoz, akkor ő is. De leginkább D’Andre várja a bogyókat. A zöldeknél tanácstalan vagyok

2 Likes

Köszönöm a tanácsokat, érdemes odafigyelni Kerberuszra. A kecskebogyókat jól használtam fel, az adta a védelmem alapját. A pirosakkal jól szálltam be a versenybe, így péntekig jutottam a tournamentben. A második meccsen lett meg a negyedik vereségem. Ez nagy szám, mivel soha nem szállok vissza.

5 Likes

Gratula a csapatnak! Meg Cottusnak is a mentésért :wink:

1 Like

@PlayForFun
Rossz angollal már hoztam lètre egy topicot a problèmámra(nem kaptam èrdemi választ) írtam fb csoportba, a klánom discordjára, de nem tudok rájönni hol a hiba, talán te tudsz segíteni;
Limit breakeltem boldtuskot, lőttem egy screenshotot a statjairól, majd breakeltem a kosztümjèt is,h lássam tovább nőnek e a statjai az alap hősnek ès igen nőttek, de…
azóta 3 ember is megmutatta a saját, kosztüm break nèlküli boldtuskját, ès mindegyik olyan erős volt mint az èn “duplán breakelt” bt-m.
Vagyis az alap hős breakje után az enyèm gyengèbb volt, mint a többiekè, illetve itt a fórumon is írták, h kosztüm break után már nincs stat növekedès az alap hősön.
Itt a screenshot az alap hős breakje után, kövi kommentbe rakom a screenshotot a kosztüm break utáni statjairól

Kosztüm break után

Érdekes.
Be tudod tenni mások képeit ? (Lehet máshogy vannak talentelve ?)
Esetleg azt tudom elképzelni, hogy a kosztüm limit break-je és 4/75-re maxolása nélkül visszaesik a kosztüm a maxról ?

Szerintem nem kellene visszaesnie és 4-70 felett végig max-on kellene
Nem figyeltem ilyen szinten meg dolgot.
Próbálok keresni addig én is információt erről

Egy Ulmer + kosztüm felfejlesztésére még maradt elég nyersanyagom. Azzal lehet kipróbálom, hogy hogyan változnak a hős alapadatai a Limit break + 3/55-re maxolás során

Közben megtaláltam az a másik képet amit mondtál

Ez a kosztümös verzió nem a sima.
EP Toolbox-szal játszottam, és ha a kosztüm talentjét mindig az életerő felé viszem, akkor ezt kapom

Szóval kijön LB nélkül is ez az érték.

1 Like

@PlayForFun Ajjaj, magyarul fogalmazva is fèlre ment a mondandóm :smiley:

Tehát a legelső screenshotomon( statok 675, 929, 1334) látszik, h az alap Bt 75. szintű.Akkor mèg a kosztümöt nem breakeltem.

Itt a legmegbízhatóbb forrásból èrkező screenshot egy olyan bt-ről aminek a kosztümje szintèn nincs breakelve, a statjai tökèletesen megegyeznek az èn “duplán breakelt” bt-mel (támadása nagyobb a 20. Talent miatt)
Nem a kosztümös verzió statjairól beszèlek, nem èrtem mire gondolsz amikor azt írod megtaláltad a kèpet amit mondtam, nem is passzolnak a statok a tool boxos kèpen is gyengèbbek a statok, ne menjünk el ebbe az irányba.Hálás vagyok, h ennyi energiát fektettèl a problèmám megoldására, ne èrts fèlre köszönöm !
Ez nagykèpűnek tűnhet de ez van; majd 3 ève játszom, az első 2 hèt után èn adtam tanácsokat az akkori veteránoknak, nincs ès nem volt soha szüksègem Anchor, Kerberusz, titan maffia, stb. hős èrtèkelèseire, èrtem a játèk rendszerèt, nem a talentek miatt van eltèrès az èn ès mások bt-je között, ès erre a problèmára most nagyon ráfixálódtam.
Screenshot_2021-07-27-08-34-43-565_com.discord

Ja, ès nehogy csak èn miattam breakeld ulmert, bèta accal nem tudnád csekkolni hogy mi a fac van ?

Értem, hogy mi a problémád.
A kosztüm LB-je nélkül alacsonyabb a sima Boldtusk-od LB-s statja.

Rendben akkor nem LB-zem Ulmer.
A Béta alkalmazás csak akkor érhető el, amikor az SG megnyitja nekünk tesztelésre, és kb 5-6 nap múlva be is zárják.
Most éppen “nyári szünet” van,és előre láthatólag augusztus közepén lesz majd újra elérhető, amikor tesztelni lehet majd valamilyen újdonságot.
Ha neked ráér addig, akkor meg tudod akkor nézni a dolgot. (Mondjuk nem Boldtusk-kal hanem egy másik piros 4 csillagos hőssel)

1 Like

Sziasztok,

Sajnálom, de nem értem. Az a gond, hogy

• az alap 75-re történő fejlesztése nélkül is ugyanolyan erős lett a kosztüm, mint vele?
  • a kosztüm bónuszt ad az alapra, így anélkül gyengébb lesz, még LB-vel is?
  • vagy a sorrendiség nem mindegy? ha utóbb húzod fel az alapot, akkor a kosztüm bónusz nem érvényesül?

Ez a mondat zavar össze. “Vagyis az alap hős breakje után az enyèm gyengèbb volt, mint a többiekè, illetve itt a fórumon is írták, h kosztüm break után már nincs stat növekedès az alap hősön.”

Azt mondom inkább ne foglalkozz vele, egyszeri, engem szivató anomáliának tűnik.

Egyszerűen; limit break után a boldtuskom nem lett olyan erős mint mások limit breakelt boldtuskja.

Csak miután a kosztümjèt is breakeltem lett ugyanolyan erős mint másokè.Holott elvileg a kosztümök breakje után már nem is nő tovább a kosztüm nèlküli verzió statja.

1 Like

Majd azért ha majd lesz Béta megnézem… már engem is kiváncsivá tett a dolog :smiley:

Szerintem erre a képre nyugodtan írhatnám, hogy: “no comment”, mert mindenki értené, de azért három mondatot engedjetek meg. Nem számolom, hogy mióta van level 10 Hero Academy-m, de már egy jó ideje. Szerintem, bár ez csak egy tipp, kb 20 alkalommal használtam, de lehet több is. Eddig csak S1 hősöket kaptam kosztüm nélkül és most beesett a… JOKER??? :wink:

ui: lehet most egy picikét elvonulok sírni a szobám egyik sarkába. :wink:

6 Likes

Hát erre lehet mondani, hogy cseberből vederbe :smiley:

2 Likes

Mélységes részvétem.

El tudom képzelni az érzést. Némiképp hasonló lehet, mint amikor Guardian Owl-t láttam feltűnni a HA-m kijáratában.

De ő legalább, azt hiszem, a Rush war-okban és tournamentekben használható.

Habár Mok-Arr-ról is azt mondják, bizonyos körülmények között van valami jó szinergiája valaki mással vagy másokkal. Nem emlékszem, mert eddig engem elkerült a pörölycápa.

Cookie Settings