Magyar (Hungarian) nyelvű kibeszélő

Bakker tényleg nem érdemes elsönek lenni? Ez többszöri már hogy az elsö nem kap! :face_with_symbols_over_mouth:

Ma én is legjobb voltam egy győztes háborúban, a jutalmam egy szál négycsillagos bogyó volt.

Elégedetlenségem áttört szokásos visszafogott hidegvéremen, és a chatben azt mondtam, hogy pfffff.

5 Likes

@Gartenerbsen :smiley:

@Alkaiosz Gyógyítóknál nálam majd azok kerülnek sorra, akiket amúgy is használok, kosztümösek és talentelve is vannak. Ez Kiril és Rigard. Ők biztos jó választások valóban. Borilon, Cyprianon pedig azért gondolkodnék el, mert kosztüm, talent, limit mellett még a top szinteken is simán lehet game changer warokon. Rushon waron pl., ami a legidegtépőbb, simán tudok hozni meccseket riposte-os hősökkel.
Ennek egyébként az az érdekessége, hogy valamikor kimondottan nem kedveltem őket. Nem volt sok hasznuk, hisz simán kikerültük őket (a sniperek virágzása idején), vagy megérte keresztül zúzni rajtuk, nem is voltak irracionális sebzések. No de most! Ha elsütsz egy riposte-os hőst, s betölt az ellen Frigg, Morel, Odinja, már nyerted is a mérkőzést. :slight_smile: Jó érzés!

4 Likes

Boril már kész (brutális lett), Kiril megkapja, mert végre kaptam hozzá maszkot.
Két Rigardom van maxon, szerintem mindkettő megkapja. Ha kapok maszkot Boldtuskhoz, akkor ő is. De leginkább D’Andre várja a bogyókat. A zöldeknél tanácstalan vagyok

2 Likes

Köszönöm a tanácsokat, érdemes odafigyelni Kerberuszra. A kecskebogyókat jól használtam fel, az adta a védelmem alapját. A pirosakkal jól szálltam be a versenybe, így péntekig jutottam a tournamentben. A második meccsen lett meg a negyedik vereségem. Ez nagy szám, mivel soha nem szállok vissza.

5 Likes

Gratula a csapatnak! Meg Cottusnak is a mentésért :wink:

Cookie Settings