Magyar (Hungarian) nyelvű kibeszélő

Köszönjük, @PlayForFun

2 Likes

Inen kinek érdemeseb oda adni a kecske bogyot
nekem sajna csak ok vanak maxon

Szia,

Én olyan hősnek adnám akit hosszútávon is gyakran és biztosan használnék. Vagy azért mert képessége “örökzöld”, vagy azért mivel pusztán szórakoztató. Emilio és Lady Loki közül -talán- Emilio képessége azért hasznosabb, mivel az a törölhetetlen, vagy a speciális képességeket gátló dolgoktól is megvéd, ami vélhetőleg mindig hasznos lesz, ráadásul gyógyítóvá is válhat.Viszont LL szórakoztatóbb, ahogy Baldur is az lehet. Én Emiliot választanám, de csak azért mivel megvan Gravemeaker, aki mellett egy 6 csempés gyógyítóvá is válna, ami azért meggyőző. Nálad viszont ez nem érvényesülne, így annak adnám, amelyiket jobban szereted. (Ez nem lett valami nagy segítség :slight_smile: )

1 Like

Hali! Van információtok arról, hogy miképpen változott az auto attack? Mely hősöket milyen arányban támad, mi az elsődleges célpont stb?

Én nem tudok semmilyen változásról, és ahogy látom továbbra is ezek a “szabályok” vannak:

• Véletlenszerű párosít csempéket egy élő ellenfél alatt illetve ha ilyen nincs, akkor a pálya más részén
  • Ha betöltődik egy hős, akkor egyből elsüti (balról jobbra haladva ha több hős van betöltve) egy véletlenszerű ellenfél ellen
  • Ha keletkezik gyémánt vagy sárkány, akkor egyből elsüti őket
1 Like

Az ellenfélre gondoltam, nem a saját auto playre :slight_smile:

Nem vettem észre abban sem semmilyen változást.

• Ha eljön az idő véletlenül választanak célpontot az ellenfelek.
  • A speciális képességük is véletlenül választ célpontot
  • A többszörös mana töltéssel rendelkező hősök (Ninja, Tower of Magic) is véletlenül sülnek el 1x, 2x vagy 3x mana töltésnél kivéve ha pirosban van (vagy oda kerül) az életerejük, mert akkor azonnal elsülnek.
2 Likes

Csak így tovább @Kerberusz

Úgy néz ki igaz amit olvastam…
A Sudri-d már limit breaker-elve szerepel a védő csapatodban.
(A videódban mintha még nem lenne LB-zve)
Szóval lehet fejleszteni a hősöket tournament közben, és annak van hatása a tournament-re.

Régebben nem voltak a hősök befagyasztva ilyenkor ?

2 Likes

Yay :smiley:

6 Likes

Igen én is most RTközben fejlesztettem sudrit LB-vel és simán nött az ereje. De pl warban azthiszem ott nem változik.

Köszi! Hát az igazság, hogy a támadás miatt Hawkmoon-t fejlesztettem is fel a 55-re a Limit Break után, Sudri egyelőre 50. Annyi mindent húzok, s annyi mindenre kell a sonka, feeder, hogy teljesen parlagon vagyok egy ideje. De az alap statjai nőttek, jah. Gyorsan megtoltam még Bauchant is, így a kecskebogyók letudva. A maradék 5 picit valószínűleg Khagan kosztüm kapja majd. Mégis nehogy már ő maradjon el. :slight_smile:

@Ohtarlin 2 nap alatt te vagy a harmadik, aki kapta Azlart kosztümmel! :smiley: Úgy látszik Azlar osztogatás van a mezőben!

2 Likes

@PlayForFun

Warban “lezáródik” minden hős és troop, ami a def csapatban részt vesz.

Tournamenten ez nem igaz, nyugodtan húzhatod, emblemelheted a hőseidet- troopjaidat…

(A piros troop a lényeg a képeken…)

3 Likes

Szorosan a nyomában. Mindent úgy csináltam, ahogy a mester

3 Likes

Hajrá! Csak így tovább!

Közben: Tunkolom Sudrit. Nő az ereje. :slight_smile: Bebörrentettem a TC19-et, hogy gyorsan felrántsam 55-ig.

2 Likes

Ja, most néztem vissza, hogy valóban csak 3/50 + LB-n volt.
Gratulálok neked is @Alkaiosz

1 Like

Egyébként elkezdődött szerdán a 40-es verzió kiadása, ami tartalmazza:

• az augusztusban érkező új eventet
  • a fentebb írt hibajavításokat
  • illetve azt, hogy láthasd, hogy mivel támadtak meg (erről láttam képernyő fotókat már, hogy valaki csak a saját ütéseit tudta megnézni, ami gondolom azért van, mert az ellenfél még a régi verzión van, vagy valamit központilag be kell kapcsolni)

Ez utóbbi egyébként így néz ki a Watchtower-ből megnyitva:

4 Likes

Kerberusz, elmélkedtél a videodban arról, hogy mely négyes hősöket érdemes limit breakelni.
Én arra jutottam, hogy akik nem költenek (sokat), kisebb hős bázissal rendelkeznek, azoknak (de persze mindenki másnak is) a gyógyítókat lenne érdemes felvinni. Több mint egy éve játszom és még mindig, mindenhová viszem őket.

1 Like

Ismét egy “sima” war győzelem a Nyuggetektol!!!

És ne kapjak @gyf@szt??!! :crazy_face:

A loot is korrekt:

De ez az időn túli “büntető”… ez gáz volt Cottus részéről… gondolom , az ellenfeleknek pár telója ráment! :slight_smile:

Edit: a flexelesen kívül ezt azert osztom meg, hogy tudjátok: a folyamatban lévő meccsek számítanak akkor is, ha a war véget ért…

4 Likes

Gratula! A warhoz és a loothoz is!! Na nekem meg most az első helyért a warban nem adott semmit a szemétje!! :frowning:

1 Like

Én most hál istennek nem lettem első, a feleségem volt a top, nem is kapott semmit. Csúnya dolog

2 Likes

Cookie Settings