Magyar (Hungarian) nyelvű kibeszélő

Egyéb változások:

• Minden Slayer hős már csak 1 stack-et dob magára a speciális képességének az elsütésekor. Korábban az 4-5 csillaogs hősöknél néha volt +2 - +3 is.
  • A Family bónusznak megfelelően változott a stack-ek által adott életerő regenerálás stack is azaz. 4-5 csillagos hősnél 10, míg 3 csillagosnál 5
  • Baril új neve Noril
1 Like

Nem az event-tel kapcsolatos változások:

• A Ninja tower-ben az átok ikonja nem változik fehérre, hogy ha visszaszámol és a hős amin van feltámad Draughr-ként
  • A Mindless attack-kal kapcsolatos hősök leírása egyszerűsítve lett
  • A Stack-kel kelcsolatos hősök leírása egyszerűsítve lett
  • A PoV-ban a készíts X tárgyat küldetéseknél bekerült az is, hogy be is kell gyűjteni
  • A Limit Breaker quest pályáinak a teljesítés nem fogja a Team 1-re állítani egyéb helyeken az kiválsztott csapatot
  • Az Abyss gyémántok már nem zavarhatják meg az eventeken a ládák visszaszámolását
  • Guardian Gazelle már aktívállni fogja Hades stack-jeit
  • Theobald már nem tudja sebezni a Taunt-tal védett ellenfelet ha neki van a legnagyobb hátralévő életerje
  • A Costume portál már nem fogja mutatni, hogy van új kosztüm, akkor ha nincs a portálban új.
  • Javították azt a hibát, ami az Avatar váltásnál jön elő azoknál akik megvették az előző POV-ban a drágább csomagot.

Külön kiemelem ezt az újdonságot:

• Raid-eknél a Watchtower-ben és a felugró ablakban is látszódni fog, hogy milyen csapattal támadtak meg téged.
4 Likes

Tudom nem nagy vígasz, de ezek a kecskebogyók engem is nagyívben elkerülnek. Már el is felejtetem, hogy léteznek, mert olyan ritkán találkozom velük. De valahogy belenyugodtam . . .

1 Like

Ez nagy szívás, nagyon nem szeret téged a játék :frowning:

1 Like

Egyéb információ:
Most vettem észre, hogy a Staff azt jelezte, hogy ez az új Slayers of Fell Shadows event már a következő hónapban fog érkezni.

3 Likes

Nemá’! :smiley: Miért nem a Sergej jön, vaze?!

2 Likes

Sergei csak szeptember - október körül fog érkezni…
Tippem szerint a Ninja Tower vagy a Tavern of Legends helyett…

Egyébként még az eventet sem láttuk a Bétában.
A 40-es verzióban ez a másik lesz benne.
Talán majd az augusztus közepén érkező 41-esbe bekerül végül a mágikus torony esemény…
De majd meglátjuk.

Jujuj. Az nagy gond, mert ezek a lassú barbárok nem túl szimpatikusak nekem. Attól függetlenül, hogy mind remek lesz rush eseményeken. Se a stílus, se a design, se a képességek nem igazán fogtak meg. Talán még a kék jól is jöhetne. Kéket, lilát mondjuk elfogadnám, de sűrűn biztos nem fogok pörgetni. Az általam látott egy 4* se az igazi. Többet nem láttam, 3*-t pedig egyáltalán nem. Meglátjuk.
Viszont a Szeeergej! No onnan minden 3* és 4* is jöhetne! :slight_smile:

Jaja,a Slayer event-en nincsenek olyan hősök, amik mindenképpen kellenének…
Ott csak a családi bónusz az érdekes (lassúból gyorssá válnak a hősök maximum 10 kör alatt).

A mágikus toronynál meg kb tényleg minden hős jó, mert mind olyan mintha 2 hős lenne egyben.
Segei nekem is nagy vágyam… Mindent is el fogok rá pörgetni… :slight_smile:

Visszatérve erre a mostani új eventre a pályák speciális hatása miatt újra kell majd tervezni az eddigi eventeken bevált stratégiákat főleg az utolsó pár pályán, mert

• a 50%-os sebzés csökkentés és
  • a debuff-ok kör végén való leesése

eléggé nehézzé teszi, hogy gyorsan végezz a pályákkal.

Pl lehet célszerű lesz az első hullámot kivégezni Item-ekkel azért, hogy a második hullámban az ellenfelek “dühe” lecsökkenjen, és a fenti hatások megszűnjenek, és tudjad az itemeket és speciális képességeket hatékonyabban használni.

Néha lehet érdemes lesz a védelem csökkentő hős helyett a támadó hőst elsütni, mert a ha pont a védelem csökkentő hős viszi fel maxra az ellenfelek “dühét”, ami miatt 50%-ra esik a sebzés, akkor még rosszabbul jársz mintha védelem csökkentés nélkül sül el a támadó hős normál 100%-os sebzéssel.

A 8-10 pályákon Legendary-nél 2-3 sárkány és bomba illetve BoldTusk, Wilbur, Falcon, Elena, kosztüm Azlar elsütése után még simán éltek az ellenfelek, és kb 5 full mana potival Azlar-t feltöltve sikerült lecsapnom a boss-okat.
Sőt a 10. pályánál már kellett a tornádó is, hogy feltöltődjenek a támadó hősök.

Illetve célszerű lesz majd támadás növelő hősöket vinni…

(Miki ugye problémás a kék reflect szín miatt)

A pontszámok gondolom kicsit esni fognak a fentiek miatt… De majd kiváncsi leszek rá…

3 Likes

Jelentem, megtört a jég. Nem tudom, hogy a supporttal való levelezés, v bug javítás, de harmadszorra már kaptam.
Örülök, hogy most már jó a vége :slight_smile:

2 Likes

Végre, örülök neki.
Gyűjtök egy kis statisztikát.
Az éles játékban és a Bétában eddig összesen 10 nyertes War-ban vettem részt.
Ezek közül csak egyben nem kaptam Aether-t szóval ez alapján 100 az egyhez az esélyed, hogy 2x nem kapsz egymás után.
(Mondjuk pont ma olvastam, hogy valaki már 3 War-ból nem kapott egymás után)

2 Likes

Friss változások a Bétában:

Orla (4 csillagos zöld hős - lassú mana töltésű)

• Támadás: 635
  • Védelem: 680
  • Életerő: 1285
  • Osztály: Ranger
  • Passzív: A debuffok által okozott sebzés 50%-kal kevesebbet sebez a hősön.
  • Speciális képessége:
    • 250% helyett 230% támadás a célponra, ami 500% helyett 460% lesz ha a célpont életereje 50% alatt van.
    • A célpontnak és a szomszédainak a mana generálása 24%-kal csökken 3 körre.
    • 1x Stack (Max 10): + 5% mana generálás
    • 1x Stack (Max 10): Körönként 10 pontnyi életerő regenerálás

Aodhan (4 csillagos piros hős - lassú mana töltésű)

• Támadás: 626
  • Védelem: 684
  • Életerő: 1298
  • Osztály: Wizard
  • Passzív: A debuffok által okozott sebzés 50%-kal kevesebbet sebez a hősön.
  • Speciális képessége:
    • 195% helyett 210% támadás minden ellenfélre
    • Minden ellenfél kap egy Wisp Fiend-et, ami 35%-ot támad körönként, elnyeli a gyógyítást, és akkor tűnik el, hogy a hős maximális életerjének 18%-ával megfelelő mértékű gyógyítást elnyelt
    • 1x Stack (Max 10): + 5% mana generálás
    • 1x Stack (Max 10): Körönként 10 pontnyi életerő regenerálás
1 Like

Sziasztok, segítsetek választani: van egy maxos KhaganCm következő lehetne Tyr JangMay vagy Elena C. Egyik sem kiemelkedő, de arra gondoltam, hogy ElenaC és Killhare debuff jó páros lehetne. Jelenleg Heimdal, Killhare, Phileas, Cobalt, és Odin védelmem van

@Kerberusz

Valóban kiváló lett a hang az új stream-edben:

De valamiért ez a videó nem látszik itt:
(Pedig a legfrissebb videók vannak az elején. Úgy rendeztem őket.)

Gondolom valami kis apró beállítás hiányzik.

1 Like

Közben már 14 nyertes war-nál járok:
(A Bétába most naponta több is megy, és gondoltam kihasználom egy kis adat gyűjtésre)

Jelenleg ilyen eloszlást látok a kapott Aether számra, és azok típusára:

kép

4 Likes

Szia! Kosztüm Elena sok helyütt rendkívül erős és hasznos. Én sokat használom, talentek is jó helyen vannak rajta. :slight_smile:

@PlayForFun nagyon köszi a visszajelzést! ^^ Örültem neki, hogy egy próbára ilyen zökkenőmentesen és szépen működött!
Érdekes! Rámegyek a csatornára, látom hogy itt van, de ha mobilon a manage videos-t választom, onnan eltűnik nekem is. Asztali gépen egyébként külön jeleníti meg ezeket, “ÉLŐ” alatt.
Meglestem feleségemnél. Ha csak rámegyek a csatornára, ott van, ha külön a vidikre, akkor nincs. :laughing:

Szóval 5% körül lehet a Tier3. Lehetne rosszabb is. :slight_smile:

3 Likes

Magyar Had klánból nem tudom valaki vane itten üdv nektek és sok szerencsét a csatához győzőn a jóbik.

1 Like

No nagy az én kecskebogyós boldogságom! Micsoda tournament ládikót kaptam-e, amilyet még tán soha:

Innentől a kérdés már csak az lesz, hogy Gravemake vagy cKhagan limitbrékingezzen…
S jujj, ha sikerült volna a másik Tier3 helyett egy másik szín… :smiley: Így 5 hónapig hiába kaptam, nincs haszna.

7 Likes

Gratulálok a loot-hoz.

Én Grazul és kosztümös Azlar között vacilálok.

Rajtuk kívül csak Khagan, Marjana és Elena van egyelőre kosztüm nélkül maxon…

1 Like

Ha bárkinek szüksége lenne rá:

8 Likes

Cookie Settings