Magyar (Hungarian) nyelvű kibeszélő (Part 1)

Szia Kerberusz! Athena tud 60% feletti def csokkentést. Hamar fel lehet tolni pár körig 65%-ra, az a plafon.

1 Like

Igaz! Meglestem, valami miatt az rémlett, hogy körönként megy lejjebb a defense, nem pedig hitenként.

Ééés az uccsó napi ajánlatot (eldöntöttem, ezen már nem múlik) feleségemre bíztam. Coinokból nekem zéró. Neki a tízes bedobta Faline-t. :slight_smile: Érezzük az iróniát, azért voltam az eventre izgulva, mert két kék és egy zöld kariból egész jók az esélyek → ehelyett két sárga kari! :smiley: És egyre sincs dartsom. 2022-ben tali, sziasztok! :smiley:

2 Likes

Azért a 3* 4* event hősöket legalább sikerült begyüjtened?


Gratula hozá sajna én is 1 kicsit későre tudom maxolni mert jelenleg nincs recruitom amivel tudnam laktatni többivel nincs gond darts van orb of magik dögivel van de azé honap végére csak sikerul majd maxolnom őt is .
Emílio jelenleg 4/64 Van és ha végzek vele akkor jön Faleni.

2 Likes

Sárga nekem is beesett coinból kb 4-5 pörgetés volt. Ahogy hallottam mindenki szenvedett az eventen. Azaz sokba került jó hőst kapni… Igazából nem tudom mit is kezdjek vele… Mondjuk darts nincs hozzá. Ez az event most nem nagyon érdekelt.

Igen, azokat sikerült. Max. talentesek is. Majd készítek róluk egy bemutatót. Illetve már meg is támadtattam magam társakkal. A passzívjuk nagyon hasznos. Jó hősök, tetszenek.

@Marian1 akkor egy időre a sárga színt te is letudtad. :slight_smile: Már Profra is vártam a dartsokért, most kettő újabb. Valószínűleg túlzás nélkül 2022-re várható a vége. Eközben 12-12 teleszkóp és tonik.

@anon11277280 igen, jópáran értekeztünk, pár katasztrofális videót is láttam. Most picit az én hitem is megingott. Főleg a Valhallás, S4-es cirka másfél éves viszonyok fényében. Többeknek nem jött ki az 1% se.

2 Likes

Végig játszottam az eventet, a végére kicsit megtetszett azért, ami a legviccesebb, h a legendaryt siman gond nélkül végig vittem, azonban az epic utolsó pályáját csak többszöri neki futásra sikerült, próbáltam a kék monot, de a Boril, Kiril duó mindent csinál csak nem üt, meg a 4 csillagosok közül, a kék a leggyengébb színem, vagy egy Jott maxon aztán kb ennyi. Úgyhogy végül neki mentem zöld monoval, azzal meg meglett! Pull csak free coinbol volt, adott egy D’andret meg egy valami 3 csillagos zöldet! A többi az a szokásos 3 csillagos s1 hős volt!

Wu Kong sokat segített.

Ezt csak most vettem észre a Bétában:

A Limit Breaker itemeket már nem csak a quest tudja adni, hanem kaphatsz ilyet a háborúkból vagy a raid tournamentből, ha a top 50%-ban végzel az alábbi mennyiséggel az alábbi esélyekkel:

Helyezés Huzások száma 5* LB item esélye 4* LB item esélye 3* LB item esélye
Top 1% 4 5% 30% 65%
Top 5% 3 5% 30% 65%
Top 10% 3 3% 27% 70%
Top 25% 2 - 5% 95%
Top 50% 1 - - 100%
Top 75% 0 - - -
Bottom 25% 0 - - -
4 Likes

Remek!
20202020202020202

Ez a dolog hozzáadódik az eddigi raid tournament nyereményekhez.
Szóval mindent, amit eddig adott a tournament az továbbra is adja változatlan eséllyel (leellenőriztem).

A fórum angol nyelvű részén volt erre kérdés, de gondoltam ide is megírom a választ.

1 Like

Most jöttem el mellette a buszon kinézve, mondom ez tisztára, mint Frigg.


2 Likes

Valóban van hasonlóság a kettő között :slight_smile:
Ez a szobor a Budapesten a Deák téren van, nem ?

Madách Imre tér, közel a deakhoz!

1 Like

Köszi, akkor jól gondoltam :slight_smile:

Hopp! A mai uccsó tournament meccsen kikaptam. A végén meg látom, hogy azt írja Defeated enemy 0
Csakhogy! Kvasirt egyszer, Grevle-t meg legalabb 2szer kinyírtam, csak éppen Gramps visszahozta őket. A végén valóban éppen megvolt mindenki az ellenből, de sztem ez akkor sem jó. Vagy igen……?

1 Like

Igen @RealTek74 . sajna ez ugy mukodik!..

Ezek a mofok-k sajna 0 pontosak…

@PlayForFun , nincs Mithyc titan topic erre a honapra… Tudom, hogy regen @Guvnor csinalta oket …

Fogsz csinalni?

(Ezen a foskazalon nem tudom a nagyar nyelvet beallitani!)

Valóban nincs ilyen topic.
Létrehoztam:
https://forum.smallgiantgames.com/t/june-2021-mythic-titan-event-faq-discussion/241639

1 Like

Köszi Kerberusz a Hades-os videót!
Szerintetek, ha nincs CVivica és Rabbit, akkor érdemes Jackal +3 sárga mellé vinni egy def down-os más színt vagy inkább sárga mono?

1 Like

Ha a nagy sebzésre mész, akkor mindenképpen. Az a plusz egy sárga nem kompenzálja a def. down-t, mint legerősebb debuffot, amennyiben egy -44%-ról beszélünk. Ugyanakkor megoldható itemmel is, amiről már meg is feledkeztem, hogy van. S mivel itt a titan banner nem kifizetődő, annal erősebb a def. downos titan item. Vele a mono is maradhat. :slight_smile:

1 Like