Magyar (Hungarian) nyelvű kibeszélő

Nagyon kemény csapataitok vannak cimbi!

Romboltam egy 4662-est,

4660 ellen oneshot, de az utolsó ellen OSSZESEN volt 8 manam a sarga monommal… pedig Seshtat instant halt volna 3 tól…

Jó lesz ez! :crazy_face:

Na, az szép, mi majd éjszaka tamadunk sztem, mármint az amerikai banda, én akkor alszom, mint minden rendes ember! Aztán reggel meglátjuk mi marad! :grinning: kiváncsi leszek​:wink: azt láttam, h nálatok valóban van egy két eléggé kezdő tag! De sebaj, mi is elkezdtük valahol :sunglasses:

1 Like

Az ellenfelek speciális képessége ez lesz a kék változatban:

• 400% támadás a célpontra
  • A célpont 75%-kal kevesebb gyógyítást kap 5 körig, és ez a hatás nem távolítható el
  • A célpont védelme 60%-kal csökken 5 körre
  • A célpont visszatükrözi a debuff-okat és a sebzés 80%-át és minden egyéb negatív hatás blokkol, ami Zöld hősök speciális képességétől származik.

Boss 1. típus:

• 245% támadás a célpontra
  • Ellopja a levehető buff-okat a célpontról és szétosztja véletlenszerűen a szövetségeseken
  • Egy miniont idéz meg 5% életerővel és 10% támadással
  • A célpont védelme 60%-kal csökken 5 körre

Boss 2. típus:

• 130% támadás a célpontra és szomszédaira
  • Ellopja a levehető buff-okat a célpontról és szomszédairól és szétosztja véletlenszerűen a szövetségeseken
  • Egy miniont idéz meg 5% életerővel és 10% támadással
  • A célpont és szomszédai 75%-kal kevesebb gyógyítást kapnak 5 körig, és ez a hatás nem távolítható el

Ugyanaz a Boss-ok eloszlása mint a piros változatnál. Azaz az első 4 pályán 1 és 2-es típus váltakozik 2 sima ellenféllel az utolsó hullámban, míg az 5. pályán mindkettő Boss ott van.

3 Likes

Nem gáz, hármat nyertünk zsinórban, most mar belefér egy elfenekelés…

1 Like

Nálunk most az egyik legerősebb tag 12 napja inaktív, line csoportban sem reagál üzenetekre, kicsit aggódunk miatta, jelenleg mi hullamzunk, egyet nyerünk egyet bukunk, meglátjuk holnap mi lesz :sunglasses:

Csak sorra került a def csapatod… hat nem gyenge de bocs, nem tudom feltolteni a videot…
Edit: sikerult @Rphltylr :

2 Likes

@Rphltylr

Jó kis harc volt, köszönjük! (Kérlek tolmácsold gratulációnkat a tarsaidnak!)

A mi részünkről a támadások voltak erősek, nektek meg bitang védekező csapataitok voltak, sokszor csak pislogtam, hogy “Ezzel mi a fityfenet kezdjek?!” :slight_smile:

Elegedett vagyok a Nyuggerek teljesítményével, de győzött a jobb! :crazy_face:

/riszpekt

1 Like

Lehet tudni mikor lesz @Kerberusz videója?

A feltöltés folyamatban. :slight_smile:

Ma megharapott, megrágott, kiköpött, gyomorszájon vágott és kisemmizett az E&P, úgyhogy nem égetett a vágy. No meg a számításomat is jócskán áthúzta. De / és / talán szerencsére egy csomó meló is összejött, úgyhogy lájtosan most tudtam elkészíteni őket.
Holnap (több mint egy év után) kiállításmegnyitónk lesz, szóval hamar elszaladt a nap. :slight_smile:

5 Likes

Köszi a videókat :slight_smile:

Sajnálom, hogy nem lettek túl sikeresek a pulljaid :frowning:

Nekem most szerencsém volt a pull-olással.
20 coin-t hoztam át Teltoc-ról, és már az első pull bedobta azt az 5 csillagos event-es hőst, amit is megkaptál…

2 Likes

Most értem a videók végére.
Ha jól emékszem, akkor a Béta alapján a leggyorsabb mana sebességnél a troop-ok nem számítanak, de ami tuti, hogy több ellenfél mana sebességét is tudja csökkenteni Faline, hogy ha több hősnek a leggyorsabb a mana sebessége.

A többi hős is, ami a legmagasabb védelemmel/támadással rendelkező hősökre rak csökkentő debuff-ot is tud több ellenfélre ilyet debuff-ot rakni, ha ez a tulajdonság azonos bennük.
Raid-nél tipikusan nincs ilyen, de challange eventeknél viszont már meg tudod te is nézni, hogy van ahol minden ellenfélnek azonosak 1-1 hullámban a tulajdonságai a boss szinten.
(Még a Béta alapján dobta be a mostani eventre ilyen táblázatot. Bár nem tudom, hogy változott-e.)
Szóval ott az ilyen hősök hasznosak lesznek.

Más: Gondolom Mitsuko-ra gondoltál mint kék hősök ellen védő hős :slight_smile:

2 Likes

Köszi a videót sajnálom hogy nem lét több 5* hősöd.
Nekem ez jöt

4 Likes

Ha vígasztal @Kerberusz én 70ezret vertem bele ebbe a szarba és semmit nem adott, még négy csilisből se mind a hármat.

Gratula mind a két csapatnak! @Vonos plíz add át nagy gratulációmat a többieknek is! Látom Dotty megint belehúzott :sunglasses::wink:

1 Like

Köszi srácok, rendesek vagytok! Természetesen nem vigasztal, ha más is sz@pik. Inkább csak szomorú, és a még szomorúbb, hogy sok számítást áthúzott. Kosztümök így elengedősek részemről, kövi hónap hiúzos hőse úgy szintén. Úgy tűnik Morelt is el kell engednem, ott a coinokból lesz (minimális) esélye jönni, de direkt érte mostantól nem megyek. Leghamarabb, ami “must have” kaliber lesz, s lényegében reális is, az a következő mágikus torony 4* hősei. Addigra felépítek valamit ismét, hogy az meglegyen.

1 Like

Köszi, köszi, gratuláció átadva! Nem voltatok rosszak egyáltalán, jó kis harc volt, igen nálunk van egy pár olyan def amivel nem nagyon lehet mit kezdeni, nem egy wart nyertünk már meg így, h az ellenfél egyszerűen 0 pontot vagy nagyon keveset tudott ütni a def teameken! Én nem csináltam videót, nagyon fáradt voltam mikor neki álltam letolni a zaszloimat, és elfelejtettem! Köszi, ez a def most egy átmeneti csapat, a háttérben éppen készül már Uraeus és Freya aztán, ha már elég talent pont lesz rajtuk,ugranak is be a csapatba most ez a következő def terv

2 Likes

Szerintetek meik lenne jób def csapat Rush wár on ?

Hat ez a cirkusz event elképesztő nagy szar

Azlart hagynám, és lehet a másik formában.

Én meg pont élvezem, mert mivel kiszámítható, hogy mikor milyen színre vált, így nagyon ügyesen lehet lavírozni és előre felkészülni a következő színre. Azt kell mondjam, hogy ilyen egyszerű event már régen volt…

De amennyiben a pool-ra gondolsz, akkor osztom. :slight_smile:

2 Likes

Cookie Settings