Magyar (Hungarian) nyelvű kibeszélő (Part 1)

Köszi! Ezt vártam, de örülök a megerősítésnek.

:slight_smile: na akkor ha lecserélem az iphone 7esem (annak ehhez sztem kicsi a képernyője) beindítom én is a “kettős módot”

Felpörgeti mától Július 12-ig az SG a reklámbevételeket… 8 helyett már 4 óránként lehet reklámokat nézni Mystic Vision-nel.
A loot-ot nem csökkentették (elvileg) le.

4 Likes

Ha úgy van, jól van.

Mi történt itt? Először kosztümök “ingyen” a hero academybe, aztán duplaannyi ingyen loot a mystic visionnal? Nahát.

Gondolom kell valahonnan pótolni a vietnámi kiesést. Az utóbbi időben nagyon átestek már a ló túl oldalára. Remélem más országok is követik Vietnam példáját és eldugul a pénzlefolyó.

1 Like

Szia PlayForFun! Ibrahimovic vagyok a Magyar Szövetség klánból. Van egy youtube csatornán. Arra a célra készült, hogy a fontosabb információk ne vesszenek el, valamint azért, mert hosszabb videó anyagokat csak itt tudunk megosztani. A Magic Tower hősökből összedobtam egy zenei aláfestéses videó montázst, ahova beillesztettem a fordításaid. Kérem az engedélyed a fel töltéséhez!

3 Likes

Szia @Ibrahimovic

Természetesen megadom az engedélyt a feltöltéshez.

Köszönöm szépen! Köszönjük!

1 Like

Végül ez nem történt meg :slight_smile: De gondolom úgy vannak vele, hogy ráérnek.

1-2 apró extra információ az event hősökről:

  • A családi bónusz 1x vagy 2x aktíválódás esetén is bekapcsolhat, és nem csak a családhoz tartalmazó hősökre is rákerülhet az extra mana töltés
  • Viszont a passzív-hoz tapasztalataim szerint a második szinten kell lennie a képességnek. (Ezt korábban rosszul írtam.).
  • Hasonlóan viselkednek a hősök mint a Ninja-k, azaz alacsony életerőnél ha feltöltödik a speciális képességük az 1x szintre, akkor azt egyből elsütik, egyébként pedig véletlenszerű, hogy 1x vagy 2x mana töltésnél sülnek el. Láttam olyat is a tesztelésem során, hogy 1x mana töltésre feltöltve egy ellenfél, és eltalálta 1 csempe, ami levitte alacsony szintre az életerekét, de nem töltötte fel 2x mana töltésre, és ekkor is elsült a speciális képessége.

Sejtés:

  • Mivel ez is torony lesz a staff rövid üzenete alapján, ezért azt sejtem, hogy a Ninja Tower-nél lévő Tower coin-ok itt is használhatóak lesznek, de ezt majd akkor tudom megerősíteni, hogy ha kijön az event a Bétába. Mindenesetre én ameddig nem tudom ezt sem megerősíteni és cáfolni addig elkezdem gyűjteni a Tower coin-okat.
5 Likes

Az első Valor ládák kinyiltak egyeseknél:

Eddig ezeket láttam a fórumon:

(Ebben az prémium és az ingyenes láda tartalma is benne van.)

A kettő közötti különbségre példa:
image

2 Likes

@Vonos1982 sok sikert a warban, egymás ellen megyunk! :sunglasses::wink:

2 Likes

Hajrá ! Győzzön az ügyesebb magyar klán :slight_smile:

2 Likes

Köszi, valószínű ok lesznek, mi nemzetközi klán vagyunk különböző idozonakbol (Amerika, Brazília, Ciprus) így főleg a hétközi warokban előfordul, h bent maradnak zászlók… ez mondjuk engem eléggé zavar… :confounded:

1 Like

Hajrá Nyuggerek! :sunglasses: Sok jó táblákat és jó harcokat!

2 Likes

Ne már! Csekkolom!

20 hajra!

Huh, azért vannak durva csapataitok! :slight_smile:

Na, majd videozzunk, oké? :crazy_face:

2 Likes

Szerintem meg Ti fogtok nyerni… nálunk 3 kezdo is van… már nőnek a szemfogaik, de még mindig sokat kell fejlodjenek… de tökmindegy, jó lesz…

Csinálsz videókat kérlek?

(Nálunk csak Sauceman12 a külföldi…)

2 Likes

Nálunk meg elég uncsi az élet nyugger feeling, pláne így, h 3 magyar van, a többi. amerikai, és a többi, hat figy a saját tamadasaimrol majd fogok, de én leginkább csak takaritok, ritka mikor teli csapat ellen megyek be, de igyekszem nem elfelejteni a videókat, bár, h őszinte legyek ezt a wart már most elengedtem, más dolgok miatt… de igyekszem :sunglasses:

2 Likes

Friss Béta információk:

Xnolpod:

  • Csak 32%-ot gyógyít 37% helyett
  • Támadás esetén csak 37%-kal növeli a mana töltést az elvárázsolt csempe 64% helyett, míg védekezés esetén 57% helyett csak 30%-kal csökkenti a mana töltést az elvarázsolt csempe
  • 30% helyett csak 20%-kal tölti a manát minden szövetségesen

Szóval most így néz ki:

Xnolphod (5 csillagos lila hős - átlagos mana töltésű)

  • Támadás: 778 helyett 768
  • Védelem: 782 helyett 793
  • Életerő: 1380
  • Osztály: Sourcerer
  • Természetes képessége: Az első 3 általa kapott debuff 1 körrel rövidebb ideig tart
  • Speciális képessége:
    • Minden szövetséges életerjét megnöveli 37% helyett 32%-kal
    • Minden a pályán lévő lila csempét “elvarázsol”. Támadás esetén minden elvarázsolt csempe 24% ill, 64% helyett 37%-kal több manát tölt, míg védekezés esetén 24% ill. 57% helyett 30%-kal csökkenti a mana töltést az adott csempe
    • Minden szövetséges manáját megnöveli 20% ill. 30% helyett 20%-kal.

Salmon Loki változások:

  • Monk helyett Druid lesz az osztálya
  • Vanaheim helyett Niflheim lesz a Realm-je
  • 195% helyett 225% lesz a támadása

Salmon Loki (5 csillagos lila hős - átlagos mana töltésű)

  • Támadás: 745
  • Védelem: 751
  • Életerő: 1376
  • Osztály: Monk helyett Druid
  • Realm: Vanaheim Niflheim
  • Speciális képessége:
    • 195% 225% támadás minden sárga ellenfélre
    • 3 körig az ellenfelek színe véletlenszerűen változik körönként
      (az utolsó körben visszaváltozik az eredeti színre)
    • 126-ot sebez minden (éppen) sárga ellenfélre körönként

Ezen kívül a Limit Breaker Quest zászló igénye csökken az első 4 pályán (1 órakkor kezdődik a quest, akkor tudom majd megmondani, hogy mire).
Illetve az első pálya nehézsége csökken.

Ezen kívül még az alábbi dolgok kerülnek tesztelése:

  • Raid-nél a “magas ligában” kevesebb buff-ot kapnak a védő csapatok
  • Hibajavítás Finley-vel kapcsolatban, amikor megáll a támadás mert Marjana speciális képessége miatt Dodge-olt, illetve amikor egy ellenfél meghal vagy az ellenfél szellem
  • Isrod leírásában valami kis javítás történik, hogy konzisztens legyen
  • Hibajavítás azzal kapcsolatban, amikor Alfrike nem indít el 5 kockát ha egy ellenfél meghal támadás közben
  • Abyssaurus speciális képességében lévő leírásban pontosítanak (Sima pálya ellenfél S4-en)
  • Hero Academy-vel kapcsolatban történt javítás, amikor valamilyen gond volt, amikor csökkentetted a mennyiséget
  • Onatel többé kap manát ha Lepiota szellemmé alakítja
  • Raffaelle gyógyításá nem töri meg egy hős, amit Lepiota szellemmé alak►tott
  • Vanda és Morgan Le Fay nem lop gyógyítás többé ha Lepiota szellemé alakítja őket
  • Egy két Starfall Circus hős leítását egyérteműbbé tették
  • A Raid alakzat állítás azonnal végbe egy, és erre nem kell várni
  • Javítottak egy hibát ami fagyást okoz a Ninja Tower-ben és a húsvéti eseményen ami a Draugr-ok / Zombik okoznak, hogy ha amikor bomba / mérgezés öli meg őket
  • A Mythic titánnál látszik majd a globális sebzés az esemény után
  • A korrozív debuff-oknak nincs többé hatása a stack-ekre
4 Likes

Limit Breaker Quest változások:

  • Összesen 80 helyett már elég 70 zászló
  • Az első pálya javasolt TP-je lecsökkent 3200-ról 2500-ra
Pálya Zászló Hullámok száma Javasolt TP Limit Breaker Jutalom
1 8 4 4 3200 2500 2x Rare
2 12 9 4 3500 5x Rare
1x Epic
3 16 14 5 3900 10x Rare
3x Epic
4 20 19 5 4300 15x Rare
8x Epic
1x Legendary
5 24 5 4800 20x Rare
12x Epic
3x Legendary

Régebben a piros színhez jött ki a Quest, míg most a kékhez érkezett meg.

Ezek a hatások vannak kék quest pályáin:

  • Minden kék hős speciális képességének az ereje +75% -kal növekszik 5 körre
  • A kék hősök megosztják egymás között a sebzést 5 körig
    Minden ellenfél ellenáll a debuff-oknak. (Ez azonos volt a piros quest-nél is)

Az ellenfelek és a főellenségek speciális képességei is változtak, amint kigyűjtöttem, hogy mik azok,majd megírom ide.

1 Like

Nagyon kemény csapataitok vannak cimbi!

Romboltam egy 4662-est,

4660 ellen oneshot, de az utolsó ellen OSSZESEN volt 8 manam a sarga monommal… pedig Seshtat instant halt volna 3 tól…

Jó lesz ez! :crazy_face: