Magyar (Hungarian) nyelvű kibeszélő (Part 1)

Szia! Szintén 8/7, ha ládát töltök. Ha az itemek a cél, akkor S2 Province 12/10 hardon.

Jó neked ,nállam az S2 Hard még álom egyenlőre😒

Kimaxolás nagyjából 100 tp-t ad a hőshöz. Szóval egy 70+20 as 4 csillagos hős kimaxolva majdnem eléri egy 5 csillagos szintjét, hajszálnyival van alatta.

De a 3 csillagosok annyival gyengébbek, hogy hiba rakja az ember beléjük a frissen szerzett tokeneket, soha nem kerül egy 4 csillagos szintjére.

Ezért én is 4 vagy 5 csillagosokban gondolkodom.

Előzetes becslések szerint egy 5* kimaxolása külön token vásárlás nélkül kb 1,5-2 év: türelem, pénz vagy 4*.

1 Like

Attól függ mire.

Here’s the farming guide that includes most S2: Farming Guide by Hotdamnmess - Google Sheets

Köszi

  1. jan. 15., Ke 17:17 dátummal Kerberusz via Empires & Puzzles Community Forum smallgiantgames@discoursemail.com ezt írta:

Így értem, de majd meglátod, idő elteltével akik mindig elől vannak az eventeken, elkezdik majd tolni a 3* heroba is a cuccot, mert ugye minél több cuccod van annál könyebb nyerni. Nem vetted még észre hogy eventeken mindig ugyanazok a tagok vannak elől, és ha jól tudom még teszterek is. Erre írtam hogy nyílni fog mégjobban az olló.

Hajajj. Rare, elit és legendary ranglista ismétlődik. Ugyan azok a tagok. Sokkal könnyebb alacsonyabb event kategóriában jól teljesíteni. Klánban mondom, egy dolog a hős, troop, de kell vár is hozzá. Plusz rengeteg craft cucc. Event után tolom a készletet újra.

Simán lehet előre menni eventben is, ha a “rosszabb” pontszámú pályak újra. Elitre rágyurok, hősök kész, troopok közel 20on, attack itemek megvannak. Csak bekerülök a top 100ba.

Feltéve, nem lesz addig több talentes hős. A legjobb eredmény 476 volt eddig…

Bizony, rögtön ezen kezdtem el spekulálni én is, hogy mennyire jó már, rakat 4* hős felemelkedhet komolyabb szintekre, főleg míg meg nincs az a temérdek mennyiség 5*-ra. Ugyanakkor 3*-ok is ki lesznek használva event miatt.
Remek újítás szerintem. :+1:

Sziasztok!

Egy észrevételem lenne az egyik új talent-tel kapcsolatban. Összegyűlt a megfelelő mennyiségű emblémám és Gormek-nek aktiváltam a legelső barbár talent-jét, a wound-ot. A leírása alapján arra számítottam, hogy ha valakit megcsípek a 6% eséllyel és vérzést teszek rá, akkor az alapsebzés 60%-at fogom még neki pluszban ártani. Gondolom az alapsebzés az egy darab csempe lenne, de valamiért a játékon belül ez nem így működik. Mondok rá példát: raid-ben egy csempével 12-őt sebzek az ellenfél hősére, de miután a vérzést megkapta, csak 1 azaz egy sebzést ad pluszba a kör végén. Szintén a raidben egy csempével 22 sebzés esetén 2 azaz kettő sebzést ad pluszba. Kipróbáltam a játékon belül máshol is és szintén csak a közel 10%-át adja az alapsebzésnek. Szerintem vagy valami bug van ezzel a talent-tel, vagy még amire gondolok az az, hogy el van írva a leírása. Összesen 5 db wound tulajdonságot lehet majd aktiválni a teljes kifejlesztés során, tehát ha a 60%-ot elosztom öttel, akkor 12% marad, ami már inkább közelebb áll a mostani valósághoz. Ha jól tudom ezeket a százalékokat összeadja, tehát ha mondjuk már megnyitottam kettő wound-ot, akkor nem 6%, hanem 12% esélyem lesz eltalálni vele és ha ez valóban így van, akkor az extra sebzés így jön ki 60%-ra, ha már mind az ötöt megnyitottam.

Nektek mik a tapasztalataitok?

Szia! Gyorsan meglestem a leírást, ahol azt mondja “over 5 turns”, szóval azt a 60%-ot osztjuk 5 körrel, kapunk egy 12% körüli sebzést, ami annak felel meg, amit leírtál. :slight_smile:

Köszi, erre nem is gondoltam, lehet egy kicsit túlbonyolítottam. :slight_smile:

Ma reggel elérhetővé vált a trials of strenght és meglepően könnyűnek találtatott. Egy 3609-es csapatot tudtam összedobni a két kasztból és még a 4000-es is sima liba volt. Lehet a szerencsének is köszönhető, de én már abban sem bíztam, hogy a 3500-ast fogom tudni teljesíteni.

Te/Ti hogy álltok vele?

Várom a revansot Kerberusz :slight_smile:

:wink:

Szerintem annyira nem könnyű. Én általában úgy szoktam felmérni a terepet, hogy random húzógatok, aztán, ha sima győzelem (gondolkodás nélkül), akkor könnyű a történet. Hát itt kihívás szintjén, hogyha csak húzogattam volna, Azlar simán megsüt, pár itemet is el kellett lőnöm - ami már jó. Lehetne nehezebb. Egyszer szeretnék egy olyan pályát, amin 5 homokórát, 5 tornádót, esetleg 1 revive scrollt is el kéne használni, s még akkor se lenne semmi garantált!
Persze bele kell gondolni, hogy most is egyfolytában sír a szája a népeknek :slight_smile: mindenért - no még egy olyan brutál pálya esetén mi lenne… Én élvezném! :wink:

@G4BB088 Irgum-burgum, mennykő és pokol! Pedig megúsztad volna, mert sárga a tankod, de most már nem utasíthatom vissza a kihívást! :smiley:

2 Likes

Én is aszt hittem, nehezebb lesz. Time stopot pakoltam, dragon , a többi átlagos. Simán lement. Viszont 30 szinthez köti az utolsó pályát. Ano, 30as szinten itemmel lenyomgattam volna. Szint kötés gáz szerintem.

Tudtok segítteni, milyen gyakran lesz talkent emblem quest?

Hetente 2 Trial. :+1:

Sziasztok!

AW frissítéssel kapcsolatosan szerném kérdezni, hogy miért tűntek el az eddig összegyűjtött Chestek? A frissítés előtt azt írták a készítők, hogy megmaradnak az eddig összegyűjtött ládikák :confused:

Sajnos ezt mi is tapasztaltuk. War chest nálunk is törlődött. 7 pontunk volt, nyertünk:), most 5 van.