Magyar (Hungarian) nyelvű kibeszélő (Part 1)

köszönöm. El nem tudom mondani, mennyire csalódott voltam, mikor megláttam :slight_smile:

Egyébként, mit gondoltok az olyan kosztümös hősök talenteléséről, akik kiválóak, de alapvetően értékes osztálybelieket kellene használni, kevésbé hasznos képességekért? Gondolok például kosztüm Magnira (fighter vs. druid), vagy akár Marjanára (rouqe vs. wizard)?

Magninál maradva, őt várhatóan mindenhol használnám, míg a konkurensei Lady Loki, Fenrir , Bertila vagy akár Hu Tao, Colen, Shaderevawe viszont szituáció függően kerülne elővételre, így arra hajlok, hogy Magninak kell adni, de mégis pazarlásnak érzem.

Nekem csak Magni kosztümöm van, de nem érzem pazarlásnak a rászánt Fighter emlémákat, mert nagyon jól megnövelte a kék titánra (és egyéb kék ellenfelekre) a sebzésemet a védelem csökkentő képessége.

Ha meg lenne a Marjana kosztümöm is, akkor azt is gondolkodás nélkül talentelném.

1 Like

Na itt az újabb 4 csillagos felemelkedés tárgy szerzési lehetőség a Farmhole-ban :slight_smile:

1 Like

Csalódottságom kompenzálásául egy Hel-t adott a HA10 :slight_smile:

5 Likes

Szép Grat ! Nekem eddig csak olyan Season 1 hőst dobott 7 alkalommal, ami megvolt, pedig 4 is hiányzik.

Nos összejött a 6 darts. Leonidas és Sif között gondolkodom. De a kérdés vajon jön sárga hős az S4-be akinek inkább jobban megérné majd odaadni?

Az alap Leonidasnál van és lesz is bőven jobb hős, de szerintem Sif-fel -nekem ugyan nincs- nem nyúlsz mellé

Annyira gyenge loot van ebben a nyuszis eventen. :frowning: Idejemúlt!! Jó lett volna fejleszteni rajta. Csak épp hogy nem egy nyuszis nyalókáért küzdünk. :upside_down_face:

3 Likes

Az a eddigi kettőn kívül még erről tudunk:

Bár ezen még várható egy kis nerf :slight_smile:

Köszönöm! Tudok erről az oldalról, de már elfeledkeztem a nevéről. A múltkor kerestem, úgyhogy pont jól jött! :wink:

@flafla abszolút én is ezt éreztem, de Marjana esetében én sem bántam meg. cMarjana + cKhagan kombó gyakorlatilag bármit k.o.-z. Magninak, ha sikerülne megszerezni a kosztümét, ő is kapná a talentet, egész biztos. :slight_smile:

1 Like

Szerintetek a “critical chance” az csak csempe sebzésre vonatkozik? vagy spec képesség támadásra is?? :thinking: Csak mert Gini+Arthur családi bonusza a “critical” a védelemben nem is ér semmit, ott nincs csempe sebzés?! :thinking:

A critical chance nem vonatkozik spéci ütésre, támadásban ahogy írtad csakis a csempe sebzésre, illetve védelemben is van hatása: a slash attackokra.

1 Like

Csempe nincs, ahelyett van X körönkénti autoattack. Ott arra vonatkozik az a crit.

2 Likes

Na most kell komoly segítség valami kockától :rofl::rofl::rofl: Megvettem szép új Huawei p40 telómat, és nem fut rajta a játék. Tiszta ideg vagyok már. Valaki tud valami megoldást?

Xanax. Azt mondják az segít.

Eladod a telefont és veszel másikat. Sajnos ez nem vicc.

Ez már nem játszik?

1 Like

Vigyázzatok a Frosth + Seshat kombóval.
Egy kicsit túlságosoan is feltuúrbozza Seshat minionjait:

Valaki másnál még több lett…

kép

A Staff már tud a hibáról, majd valamikor javítják…

2 Likes

Így már érthető miért a hónap hőse :rofl:
Köszi Kerberusz az elemzést, 2 órával az elkészülte után néztem és akkor már 110 megtekintésnél tartott - nem rossz.
Amúgy egy dolgot nem említettél, a manatöltődés sebességét (gyors), nekem ez ragadta meg rögtön a figyelmemet és keltette bennem azt az érzést, hogy szeretném ezt a hőst. A videód után viszont több dolog is felvetődött bennem ekapcsán, hogy nem biztos pont ezzel a sebességgel van a potenciál benne kimaxolva, tulajdonképp ez balansz nála.

Tegyük fel average vagy neadjisten slow-val jött volna ki, viszont mondjuk egy 150%-os minden ellenfélre ható támadással pluszban a képességei mellett. Már jobb lenne szerintem egy fokkal, hiszen amúgy is meg kell várnia a többi mignonozó társát a csapatban hogy el lehessen sütni. De ezzel a megfontolással a jelenlegi képességével kijöhetett volna very faston is, mert semmit nem tolna rajta, viszont üzletpolitikailag a small giantsnek esetleg több summonálót generálna iránta a laikusok által.

Nem azt mondom nem változtatna ez a megítélésén és erősségén, használhatóságán, hiszen nyilván nem csak egyszer lehet elsütni egy hőst, de ezzel a fast sebességgel tök átlagba tették szerintem a játékban levő jelenlétét, nehéz lelkesedni érte hogy hú, ez a hónap hőse, holott ennek kellene a legjobbnak lennie.

Kb. ez van bennem, lehet rosszul gondolkodom, de nagyon nem is érdekel, ha jön örülök neki, mert tudom majd használni, de akkor sem török össze, ha nem lesz meg.

2 Likes

Szia!

Szerintem a SGG tanult a hibáiból es sokkal balance-oltabb hősöket ad ki, mint mondjuk egy évvel ezelőtt…

Próbálnak inkabb “niche” és érdekes hősöket kiadni, ami számomra, aki zömében hotm és season 1 es 2 hősökkel operál nem gond, sőt!

A season 4 hősök szerintem teljesen ott vannak balance ügyileg! Persze nem tökéletes, sosem lehet az, de látszik, hogy rajta vannak a problémán…

Frosth is egy jó példa az új SGG hős balancera! Absolute nem overpowered, sőt, lehet picit gyengécske is, de a megfelelő csapatban kiváló! Ráadásul univerzálisan gyengus, ha ezt érted :rofl:

Szóval szinte minden helyzetre van jobb hős nála, de minden helyzetben használható , ha esetleg nincs…

Remélem, nagyjából érthető, amit írok…

@phoibosapollon1 @Kerberusz @PlayForFun Ti mit gondoltok a gondolataimról?