Magyar (Hungarian) nyelvű kibeszélő (Part 1)

Pontosan! Igazad van…

De most nekem az jön le, hogy vagy beleölsz 1000 fontot, vagy inkabb egyet sem mert minek?

1 Like

Abszolut igazad van!
#NOSPEND
Ez az egyedüli megoldas, nem venni semmit, vagy a jatekot törölni…!!!

1 Like

Hát igen… az esélyek elég alacsonyak valami jóra :frowning:

Más:
Elindult a 35.1-es verzió kiadása:

  • A barátságos mérkőzésekkel kapcsolatban van pár javítás. (Pár összeomlás javítás, csak gemmel lehet újratölteni és nem kiválja fel a játék a sima raid flaskát)
  • Végre javították a Muggy-s bugot azaz ha Muggy speciális képessége után feléled egy ellenfél, akit megtámadsz speciális képességgel, akkor nem alakul át az eredeti hőssé.
  • Két új emoji-t hozzáadtak: :hand: és :flex:
  • Javították a hibát ami az harci eszközök használatánál volt a League of Villians eventnél (engem is érintett, kb 3-4x kellett koppintanom az ellenfélre, hogy pl egy bomb attack elsüljön az ellenfélen)
  • A war-ban volt valamilyen javítás azzal kapcsolatban, amikor a támadás buff eltűnt
5 Likes

Nem tudom, hogy sima hősként elérhető lesz-e a Season 4-ben (lásd pl Sutur, Valhalla), de az egyik pályán (5/10) egy a fentieken kívüli új Season 4 öt csillagos hőssel találkozhatunk:

Morel (kék hős)

  • Természetes képessége: az első speciális képesség általi támadása 30%-kal nagyobb
  • Speciális képessége:
    • 140% támadás minden ellenfélre
    • Minden ellenfél védelme 18%-kal csökken 4 körre, és ez a hatás nem távolítható el
2 Likes

Azt hittem, hogy a wifi szarakodik, vagy a telefonom lassúl be folyamatosan, én is csak sokacjára tudtam ellőni az itemeket az event alatt. Hú, de bosszantó volt.
Szegény kis feleségem hogy várta a hónap hősét, erre Kerberusz, jogosan, rávilágított, hogy milyen csapnivaló lett. Úgy látszik, hogy tömeg termékként tekintenek a havi hősökre, és azok pedig nem lehetnek világmegváltók.

Nekem is az a gyanúm. Mintha nekik is túl nagy fiaskó lett volna a Telluriás eset. Messze túl nagy port kavart, s mire fel? Az új top hősökhöz képest az utóbbi idők hónap hősei a nyomukba sem érhetnek. Arról nem beszélve, megkukkantottam a szezon 4 hősök sebességeit. 10-ből 7 ! darab FAST, 1 VERY FAST. Illetve a maradék egy-egy közepes és lassú. Ez még a mesében sem lehet véletlen. :slight_smile: És akkor Malicna kijön közepes manatöltődés mellet… :smiley: Komolyan mondom vicc a köbön!

2 Likes

Hát igen, a Season 4-nél a Fast-nál lassabb hősöket nagyítóval kell keresni…

Malicna tényleg elég gyengére sikerült. Jobb lenne lehet még az, hogy ha az 1-es alternatíva 3 hatását tették volna be egyenként 1-1 alternatívának.

Igen tömegtermék. 1.3% esély van megszerezni őket, ami messze nagyobb bármelyik másik 5 csillagos hős megszerzési esélyénél…
Bár ennek ellenére nekem nem jött össze Uraseus :frowning: pedig az Epic hero tokenek kivételével mindent eltoltam rá.

Probaltatok mar az utobbi idökben ennek a tetü jateknak a Support-jat elerni? Lehetetlen, a jatekbol kivettek a lehetöseget, a weben pedig mindig sorry, error jön.
Iszonyu pofatlansag, amit müvelnek…
Egyebkent, amiert irni akartam nekik, semmi lootot nem kaptam a mystic titanert…

Nalam csak FAQ jön elö…

Support, contact


Alsó
Screenshot_20210301_134331_com.smallgiantgames.empires

Hasznos vol: nem, aztán kapcsolat

Köszönöm szepen!
Igen ugy sikerül…

1 Like

Ismert hiba, hogy nem mindenki kapta meg a Mythic titán loot-ot:

Dolgoznak a problémán…

Nem semmi, hogy ezzel az event-tel kapcsolatban már 2-3 hónapja folyamatosan valamilyen gond van :frowning:

1 Like

Most olvastam, hogy előre láthatólag csak holnap fog rendeződni a Mythic titános hiba, mert kézzel kell valamit dolgozniuk rajta, és egy felugró ablak lesz a nyereményekről.

Hali! Február tizenhatodika óta nem kaptunk lila titánt. Van erről valamilyen információtok?

Szia !
Mi kaptunk lila titánt.
Nekünk egy időben állandóan kék titánt adott (kb mind 2. titán kék volt) (főleg Kraken-t)

1 Like

Megérkezett az új Béta kiadás, amiben az alábbi hősök változtak a jelzett tulajdonságokban:

5 csillagos hősök:

Professor Lidenbrock (5 csillagos sárga hős - lassú mana töltés)

  • Támadás: 745
  • Védelem: 807
  • Életerő: 1394
  • Osztály: Cleric
  • Temészetes képessége: Az első 3 rárakott debuff 1 körrel rövidül helyett 20% manával indul a csata elején
  • Speciális képessége:
    • Minden debuff-ot leszed minden szövetségesről
    • Azonnal megnöveli minden szövetséges életerejét 200 ponttal, és ez akár 100% fölé viheti ez életerőt maximum 200%-ig
    • Minden szövetségesnek 4 kör alatt 600 ponttal növeli az életerejét és ez akár 100% fölé viheti ez életerőt (ez a hatás megújul 4 körre ha ezalatt a debuff-ot kap a hős) maximum 200%-ig

Dr. Moreau (5 csillagos lila hős - gyors mana töltés)

  • Támadása: 774
  • Védelme: 751
  • Életereje: 1439
  • Osztály: Paladin<
  • Természetes képessége: A hős által kapott első 3 speciális képességek általi támadás 20%-kal kevesebbet sebez rajta
  • Speciális képessége:
    • 260% helyett 270% sebzés a célpontra és szomszédaira
    • 35% vakitást kap a célpont és szomszédai 3 körre (ez a hatás megújul 3 körre, ha a célpont gyógyítást kap)

Russula (5 csillagos kék hős - nagyon gyors mana töltésű)

  • Erősség: 807
  • Támadás: 793
  • Védelem: 782
  • Életerő: 1328
  • Osztály: Rogue
  • Természetes képessége: 20%-ról indul a manája a csata megkezdésekor (szóval a megfelelő mana troop-pal 5 csempés az első ütése) helyett Az első 3 általa kapott debuff 1 körrel kevesebb ideig tart
  • Speciális képessége:
    • 280% sebzés a célpontra
    • A hős “elrejződködik” 2 körre, ami alatt nem kaphat debuff-okat és stack-eket, viszont kaphat sebzést, de annak hatása 30%-kal kevesebb. Ez a hatás nem távolítható el.
      Miután előbújik, akkoe 277 pontnyit sebez minden ellenfélre, amelyik használta a speciális képességeit azon idő alatt, amikor rejtőzködött.

4 csillagos hősök:

Mack (4 csillagos piros hős - átlagos mana töltésű)

  • Támadás: 646
  • Védelem: 686
  • Életerő: 1247
  • Osztály: Fighter
  • Természetes képessége: Az első 3 általa kapott buff 1 körrel tovább tart
  • Speciális képessége:
    • Ő és a szomszédei a kapott sebzés 135% helyett 125%-át visszatik az ellenfélre 4 körig
    • Ő és a szomszédai +25% támadást kapnak 4 körre

3 csillagos hősök:

Gramps (3 csillagos zöld hős - lassú mana töltésű)

  • Támadás: 448
  • Védelem: 514
  • Életerő: 804
  • Osztály: Cleric
  • Természetes képessége: Az első 3 alkalommal 20% kevesebb sebzést kap speciális képességektől
  • Speciális képessége:
    • Minden meghalt szövetségesnek 33% esélye van újraéledni 23%-os életerővel
    • Ő és a szomszédai Minden szövetséges közepes mennyiségű manát kapnak 4 körig

Poppy (3 csillagos sárga hős - gyors mana töltésű)

  • Támadás: 528 helyett 497
  • Védelem: 453
  • Életerő: 726 helyett 803
  • Osztály: Ranger
  • Természetes képessége: Első alkalommal 30%-kal többet sebez a speciális képessége
  • Speciális képessége:
    • 285% helyett 300% támadás a célpontra
    • 42% eséllyel további célpontot támadhat 3 alkalommal, de kevesebb sezést osztanak ki ezek a plusz támadások

Blewit helyett Helo (3 csillagos kék hős - átlagos mana töltésű)

  • Támadás: 457
  • Védelem: 505
  • Életerő: 799
  • Osztály: Druid
  • Természetes képessége: Az első 3 általa kapott buff 1 körrel tovább tart
  • Speciális képessége:
    • 32%-ot gyógyítja az összes szövetségest
    • Leveszi a debuff-okat az összes szövetségesről

Vollermork (3 csillagos piros hős - lassú mana töltésű)

  • Erősség: 478
  • Támadás: 476
  • Védelem: 514
  • Életerő: 738
  • Osztáy: Paladin
  • Természetes képessége: 20% manával indul a csata kezdésekor
  • Speciális képessége:
    • Minden ellenfél kap egy Prazitát, ami körönként 32%-ot sebez.
    • A parazita elnyeli a gyógyítást, és csak akkor tűnik el, ha már 16%-nyi gyógyítást elnyelt már az adott hős maximális életerejéhez képest.
5 Likes

Új hősök is érkeztek a Bétába:

Season 4 hős:

Elizabeth (5 csillagos piros hős - átlagos mana töltésű)

  • Erősség: 807
  • Támadás: 768
  • Védelem: 753
  • Életerő: 1448
  • Osztály: Monk
  • Természetes képessége: Az első 3 általa kapott buff 1 körre tovább tart
  • Speciális képsssége:
    • Minden ellenfélre rárak egy pók parazitát, ami körönként 43%-ot sebez, és 24%-kal csökkenti annak a hősnek a mana generálását, amin rajta van (és ez az utóbbi hatás nem távolítható el)
    • Ez a parazita elnyeli az adott hősök által kapott gyógyítást a hősök maximum életerejének 28%-ának mértékében, és csak ezután tűnik el.

Havi hősök:

Májusi havi hős: Yang Mai (5 csillagos piros hős - gyors mana töltésű)

  • Erősség: 790
  • Támadás: 743
  • Védelem: 762
  • Életerő: 1369
  • Osztály: Monk
  • Természetes képessége: Ha csökkentik a manáját, akkor 30%-kal növekedik a támadása
  • Termeszetes védelme: Védett a vízes sebzés ellen
  • Speciális képessége:
    • 270%-ot sebez a célpontra
    • 70% eséllyel sebez további célpontokra kisebb mértékben maximum 4 alkalommal
    • Stack: 5%-kal növekedik a támadása ütésenként maximum 10 alkalommal
    • Elemental Link: Minden piros szövetséges kap egy minimális manát 3 körig, és ez a hatás nem távolítható el

Júniusi havi hős: Elrohir (5 csillagos zöld hős - átlagos mana töltés)

  • Erősség: 791
  • Támadás: 766
  • Védelem: 745
  • Életerő: 1353
  • Osztály: Wizard
  • Természetes képessége: Kisebb mennyiségű manát kap minden kapott debuff után
  • Térmeszetes védelme: Védett minden olyan debuff ellen, ami nem engedi használni a speciális képességét
  • Speciális képessége:
    • 285% sebzés a célpontra és a szomszédaira
    • Visszatükrözi a körönkénti sebzéses debuff-ok által adott sebzés 100%-át minden ellenfélre 3 körig
    • Elemental link: Minden zöld szövetséges kap egy minimális manát 3 körig, és ez a hatás nem távolítható el

Egyéb változtatások / információk:

  • Lady Loki hibát fixálták a Bétában: Mostantól mindig le tudja venni a pontatlanság debuff-okat, és nem miss-sel a debuff-ok ellenfélre helyezésekor
  • Zenobia, Aouda, és Captain Nemo nem lesz elérhető az S4 portálban induláskor. Később lesznek majd elérhetőek.
  • Saját tapasztalat alapján a Harvester-ek működnek Season 4 pályákon is
5 Likes

Hagy dicsekedjek kicsit, hisz a tanultak kamatoznak


Voltam 74 is, sőt, esek hátrább is, de ez már az enyém :slight_smile:

6 Likes

Szép, grat :slight_smile:

1 Like