Magyar (Hungarian) nyelvű kibeszélő (Part 1)

Hiába volt rajtam Baldur mana védelme Mist mégis tudta lassítani…

Baldur csak mana lopás ellen véd a lassítás ellen nem

Oh, köszönöm szépen. Hiába no, nem tudtam.

Sziasztok!

Az ügyben mit lehet tenni, ha a játék csaló módon nem úgy működik, ahogy kellene, és ismét az én káromra?
Már két napja nagyon szivat a raid, nagyon nem töltenek fel a hőseim, vagy mire feltöltenek már későn, addigra már kb elment a raid kör, és akkor is egy magni vagy kosztümös joon sebez 200at kb, legalábbis az ellenfél életerején nem nagyon látszik meg az ütés.
A legutolsó próbálkozásom… véletlen még nyertem is:
A konkrét eset, egy piros köves tilitoli a táblán, a 4es helyett egy 3ast választottam (egy 3as függőleges piros üres helyre), mert tudtam, hogy Grazul fel fog tölteni tőle, főleg, hogy nem is 0 volt a manája, hanem olyan 20% körüli. Telluria mana generálós buffjának a kivédése volt épp soron, de én előbb jöttem. Grazulon nem volt semmi buff! Tiszta, mint a fehér holló. Meglépem a 3as tiszta húzást… és nem tölt fel. Nem első, és gondolom nem is utolsó hasonló eset, de azért most nagyon felhúzta az agyam a 2 napja tartó csodás sikertelenségi sorozat.
Megpróbálok a csapatról képet is csatolni… sajna magáról az esetről nem készült bizonyíték, így nem tudom visszakövethető-e a logokból egy hasonló eset a játékfejlesztőknél, ha elkezdenék ezért az angol fórumon panaszkodni vagy elégedjek meg azzal, hogy itt kipanaszkodtam magam :slight_smile: ?

Köszi és grat :slight_smile:
Nekem meg beesett Bera :slight_smile:

4 Likes

Kiváló pull! Gratula! :))

@alex1975 Szia! Az esetek 99%-ban az ember néz be valamit, s sajna bizonyíték nélkül nincs is miről beszélni.
Kapásból két dolgot tudok elképzelni, rossz troop és nem tölt be 3 szellemből, de a mellékelt képen látom, hogy jó troop van bent. Másik opció, hogy ellennél volt sorcerer.

Hogy is van ez a napi 20 gnóm? ha elsö nap mondjuk nem megyek akkor a másodikon 40et lehet leszedni?

1 Like

Volt a kismanó, és vártam az ajándékot. Szerintem az utolsó tétel az. Tehát nem csak coin és láda jön
Screenshot_20210225_171051_com.smallgiantgames.empires

Igen, így van :slight_smile: Szóval felhalmozódnak. A 3. nap végére 60, 4. nap végére 80.

És elfogyott a keret, akkor valamilyen üzenet van róla.

Más:
Vollermork parazitái ellen még a Taunt sem nyújt védelmet :slight_smile: Bár ez lehet bug…

1 Like

Sziasztok!Vasat átalakitottam eddig is. Embereket kiveszem tc11-ből és teszem a hero academy-be igy egy csomó húsom lesz. Csak vas legyen. Nálad ez nem működhet?

Ez csak akkor működik, ha előtte volt felesleges kajád. Lassan majdnem 3 éve játszok még sosem volt felesleges kaja. Mióta mindennel elkészültem a vas raktár már nagyon sokszor megtelt kaját meg most is tudnék akár 10 milliót is költeni.

Nekem van bőven tc2-ben 47nap,tc11-ben 2500nap. Most kezdtem nem gyűjteni az embereket. A hús soha nem elég…

Toxicandra League of villians hös, nem s4!

Sziasztok! Napi gnómok: 70coin 37emblema 50k vas doboz 12gyöker 9orachulum 8meteor 6dragon

3 Likes

Nekem is le esett. Nagyon reggel volt

Hello, tegnap este óta gondolkodom dolgokon, leírom a jatekkal kapcsolatos problemaim, észrevételeim, lehet hosszú lesz…

1, idő: az épületek felhuzasa rengeteg időbe telik, de miért? Miért napokat várni, h elkészüljön egy epulet, siman elég lenne mondjuk 1 nap ezekre, és nem kene napokat heteket várni. Ugyanez érvényes tc20-ra pl, ott is elég lenne sztem 2 nap.

Költségek: ez is teljesen érthetetlen, és ugye ez sincs kiegyenlítve, hiszen a sonka mindig elfogy vagy kevés, miközben vasból mindig van. Sokkal normálisabb lenne ha a hősök fejlesztéséhez kene vas is is nem csak a sonka. Valamint az épületek fejlesztésénél is, siman lehetne, h mindkettő kell és nem csak az egyik.

Oddsok: ezek katasztrofálisak, őszintén mondva már elment a kedvem a 10-es pulloktol, mert úgyse kapom meg azt amit szeretnek, cserébe a szemetet igen, mi a francnak koltsek gemet, vegyek meg napi ajánlatot vagy ilyenek. A francnak se kell a 780. Karil, meg a 527. Kashrek. És a többi. Ha változtatnának a százalékos arányokon talán értelmesebb lenne, és jobb eséllyel lehetne mondjuk egy 5 csillagos hőst kihalaszni, pl most valhalla tokre örülnek a heimdall, sif, mist, tyr, freya közül bármelyiknek, de ugyse kapom meg. Mert szörnyű az odds.

Lootok: na, ezek meg aztán elképesztő gyengék, a wanted chestek már jó ideje nagyon gyenge ajándékot dobnak, és a tournamentek is, pl, top 10-Ben végeztem az ehetin, kaptam 30 emblemet és a jó nagy semmit kb. Azt gondolom, h mondjuk top10-ig sokkal jobb lootnak kellene lennie. Mert ez nagyon gyenge.

Talent pontok: főleg 5 csillagos hősök esetében sztem sokkal kevesebb talent pont is elég lenne, h az ember tudjon vele haladni, pl telluria nekem 19-es talenten van most, ahogy 20-as legyen kell 250 emblem! Miért? Miért nem elég mondjuk, 150?

Nagyjából ennyi, nekem őszintén szólva már egy ideje nem okoz nagy élményt a játék, lehet, h a valor végeztével törlöm is.

Na, jöhetnek az észrevételek!

1 Like

Mindenben igazad van!

Az idezesi esélyekről annyit, hogy értem én, hogy azt akarják, hogy tobbet koltsek, de csak maguk alatt vágják a fát!

Ha lenne mondjuk 10% esely, akkor lehet minden eventen elnyomnék egy tizes pullt… de így?!

Minek? Inkább veszek kaparós sorsjegyet, abból kevesebb Dawa esik legalább…

Sem a vip-et sem a path of valort nem vettem meg…

Ott büntetem őket, ahol a legjobban fáj nekik!

2 Likes

Hali! Mióta elmentél tőlünk látom jól megy :smiley:
Milyen ez a Baldur gyerek? Érdemes fejleszteni?

Nem egy tízes pull miatt néz ki így, hidd el van itt olyan aki 30-40e gyémántot se sajnál. Ez nem fog változni addig, még el nem tűnnek ezek az emberek a játékból.

Ahogy a Finley Gravemaker kosztüm sem a játék színesebbé tételére van, hanem, hogy ezeket a pénzes zsákokat költekezésre vegyék rá. Majd meglátod, akik most a top 100-ba Finley Gravemaker-rel védekeznek, ha kijön az új kosztüm nekik meg lesz. Nem egy 10 pullra adja be nekik sem.

1 Like

Szia! Baldur egy ász. Támadásban sokat használom, mind pályákon, mind raidben. Nem túlzok, meccseket hoz le. Tehát, ha haladni akarsz, akkor fektess bele energiát, mert a sokszorosát fogja visszahozni :). Remélem segítettem :slight_smile:
Amúgy ki is vagy? :slight_smile: