Magyar (Hungarian) nyelvű kibeszélő (Part 1)

Csoki!
Nekem is az a véleményrm mint Kerberusznak hullámzik a játék , párszor tudtam 10-et húzni sose adott semmit, legutóbb meg a kuporgatott 100 atlantisz coinból esett egy kageburado. Amin javitaniuk kéne a fejlesztőknek az az szerintem , hogy ne szivasson ennyire a hullámvölgybe akár azon az áron is hogy a hullámhegyek is kisebbek lesznek. Valamint a loot-ok is kriminálisak titán loot nulla, raid doboz szintén , miért fáj az nekik hogyha aktivan játszol jól teljesitesz akkor esetleg kaphatnál valami használhatót? Titánt 6-ból ha egyszer tudom jól sebezni , 4x úgy adja a csempét hogy esélyed sincs sebezni , stunnolni. Pedig titán harcba ha lenne sikerélményed az a játék egy szegmensét se befolyásolná, úgy se ad semmit a loot akkor a játékélménnyel kárpótolhatna.
Na jól kisirtam magam sziasztok.

1 Like

Sziasztok csak érdeklődni szeretnék hogy a frissítés óta nálatok is rossz a játék üzenőfala ?

Igen, mindenkinél rossz változatos hibákkal (egyáltalán nem működik vagy csak az üzenetek fele van meg).

Helló!

A mai nap jó részét Premiere Proban történő vágás tanulmányozása, illetve az élő sugárzás / live stream beállítása, kipróbálása és ugyancsak tanulmányozása ölelte körül. Nyögvenyelősen indult, s nem is tökéletes, de ez sajnos a katasztrofális feltöltési sebességnek köszönhető. Mi több, az otthoni net egyáltalán nem megfelelő, ezért kénytelen vagyok mobilos netről próbálkozni.
Ha azonban már eddig eljutottunk (közösen), úgy gondolom, ez nem tarthat vissza, és az álmokat élni kell! :slight_smile: Reményeim szerint, ahogy jönnek az új évi újítások, tudunk tolni egy streamet, s együtt felfedezhetjük, mi fán terem, lehet kérdezni, fordítunk stb. Ha érdekel benneteket ez az opció, iratkozzatok fel, hogy biztos kapjatok értesítést róla! Béke! :))

Sziasztok két liánám van érdemes megtartani őket vagy elég csak az egyik

Lianna az egyik legjobb sniper, érdemes lehet megtartani.

1 Like

Sziasztok!

Belépő vagyok a Hungary shadows klánból. Nem tudjátok, a tallent fa mikor lesz a játékban? v. 18 fut, hiába keresem.

Köszönöm a választ!

Kerberusz!

Köszi az összefoglalót.

1 Like

Még egy kérdés. Mi a véleményetek Onatel-Wu kong kombóról? Wu kong dob 185% attack pluszt, viszont Onatel rezisztens a vakításra. Tiszta sebzés, káros következmény nélkül. Wu kong titán elleni csapatom állandó tagja, de accurancy minus miatt sok az elhibázott támadás.

Utolsó mondat a leírásban: “Doesn’t apply to status effects from allies” Tehát csak az ellenféltől érkező accuracy csökkentésre immunis, a csapattársaktól jövőkre nem.
Szóval nem működik, de ötletnek tényleg jó volt csak a fejlesztők is gondoltak erre.

1 Like

:frowning: Köszi. from allies. sajnálom.

Megjött a talenfa végre.Csak maxos hőst lehet és őt is akor ha a special-ja is maxos.De ahogy mézzem nem kevés kell a fejlesztéshez a tokenekből.

Druid talent 233 druid tokenbe kerül.Gondolom a többi is annyi lesz.Csak az a gond hogy a 4000+ playerek 3x gyorsabban tudnak majd tokent gyűjteni. A kicsik megint lemaradnak majd.

Nagyon örülök az aktivitásnak, kérdéseknek, eszmefuttatásoknak! Lévén nekem is teljesen új ez az egész, hamarosan jelentkezem egy videóval / vagy az is lehet, hogy rögvest a stream következik majd (hétvégén), amelyben átnézem a dolgokat, reagálok pár dologra. A stream azért lenne jó, mert akkor ott élőben fordítanám is a dolgokat, lehet kérdezni stb. Sűrű hétnek igérkezik ez a mostani, úgyhogy időpontot nem tudok mondani, de a legjobb lenne, ha addigra kijönnének az első talent questek is, s akkor igazán átfogó lehetne a történet. :wink:

1 Like

20 alap után missionból kaptam 3 db wizzard tokent. Gyorsan lenyomtam 2 wanted missiont, az egyik adott.

csípőből 5 csillagos hőseimre gondoltam, de rengeteg token kell hozzá. 4 csillagos 30-nál indul. 1 reset lehetőséget kaptam, mérlegelek.

1 db reset emblem miatt lehet tesztelni. Kiváncsi vagyok, mikor jön a következő reset emblem. Ha abból több lesz, bátran garázdálkodok.

Válassz ki osztályonként egy cél hőst, én még bőven a mérlegelés fázisban vagyok.

Gemmel is lehet resetelni, de akkor csak a tokenek 95%-a jön vissza, szerintem megéri először megtervezni hogy mi legyen.

Köszi, agyalok én is.

Konkrétan:
Szükséges emblémák a maxoláshoz:
“3*: 233 class emblems
4*: 505 class emblems
5*: 1500 class emblems”
kemény lesz összeszedni
Resetelni max az elején érdemes tekintve hogy a végefelé iszonyatos mennyiségű nyersanyag is kelleni fog (utolsó szint 5*-os hősnél pl 1.5M sonka és 1.1M vas) amit nem ad vissza semmi(raktárkapacitások miatt nem is tudna)
Class specifikus questek elvileg hetente 2x lesznek.