Magyar (Hungarian) nyelvű kibeszélő

Az ember akinek az össze hős megvan, gondolom egy komplett lakás áráért!!! :wink:

Brutál…

Mondjuk 3 és 4 csillagosokat annyira nem láttam nála :smiley:

Szóval nincs meg minden hőse :smiley:

1 Like

Tulajdonképp csak elkezdtem elméleti síkon mozogni afelől, hogy mennyiben reális az utolsó utolérheti az elsőt, illetve hogy egy időn túl nagyon nehéz fejlődni, s mi motívációt találhat egy játékos, aki már a fellegekben jár s nem-e inkább bosszúság, hogy nem tud megkülönböztetett tempót tartani.
Hogy hová vezet az út a játékban?
Van-e egyáltalán út?
Aztán rájöttem, nincs. Maga a táj szépsége a szépség.

Sziasztok!

Kerberusz videói nyomán kerültem ide a fórumra. Mivel nem fizetek a játékban, eléggé fontos, hogy az összegyűjtött gemeket minél hatékonyabban költsem el. Lassan összejön a 3000, és az lenne a kérdésem, szerintetek Valhallában, vagy a Tavernben érdemes inkább egy 10-es pullra elverni?
Amúgy márciusban kezdtem (feleségem hívott meg :)), és egy ideig borzasztóan idegesített, hogy soha nem jön az ötcsillagos hős. Már ősszel úgy voltam vele, ha az 50.szintig, vagy a szülinapomig (február) nem kapok, abbahagyom. Aztán december 14-én megtört a jég, TC20-ból megkaptam Thorne-t (lvl.44-en jártam…). Aki nem fizet: Nektek is ilyen nehezen jött az első? A klánunkban már van, aki 28-as szinten 3 db 5*-ossal nyomul.
Arról még van esetleg infótok, S4, és Villains mikor jön?
Köszi, és sok sikert mindenkinek!

3 Likes

Szia! Én Valhallán nyomnám el, de várd meg más véleményét is. Igazából annyi a logikám, hogy valhallán szerintem több olyan hős van, aki igazán jó, míg tavernben ha nem 5*os, akkor csak s1 hős, és valljuk be, van pár hotm, aki ma már nem nagy eresztés. De ismétlem: ez csak az én véleményem. :slight_smile:

Nekem a legelső 5*os kb egy hónappal a játék kezdete után jött, Mitsuko, atlantisos eventből. Aztán 5 hónapig semmi. :slight_smile: utána beesett Telluria, és onnantól valahogy átszakadt a jég. Viszont az is igaz, hogy miután Telluria beköszöntött vettem vip-et meg nagy ritkán valami jó ajánlatra is befizettem. Nem tartom kizártnak, hogy ez is befolyásolt. Persze, ki tudja.

2 Likes

Szia !

Szerintem is inkább Valhalla-n told el a 10-es pull-t, mert kezdőként gondolom sok Valhalla hősöd nincsen még a 4 esetleg a 3 csillagosok közül sem. Így sokkal jobb esélyed van olyan hőst szerezni, amit nem dobhat a TC20.
(Mondjuk sok jót ne remélj nekem decemberben kb 15 pullból csak egy új hős jött, ami nincs meg: Agnes - 3 csillagos Valhalla hős, míg a majdnem az összes többi sima és S3 három csillagos hős volt 1-2 4 csillagos volt benne, de azok már megvoltak).
Tavern-en csak az “ingyen” kapott coin-okat tolnám el, hogy azért az esélyed meglegyen valami jobbra.

Nekem is szerintem kb 9-10 hónap telt el mire lett 5 csillagosom (Leonidas). Az első havi hős kb 15 hónap után jött 2019 decemberében azóta viszont kb minden második havi hős megvan, és a S1 öt csillagos hősökből már csak 3 hiányzik.
Mondjuk ez annak is köszönhető, hogy elég sok event lett, és minden pull-oltam a kapott coin-okkal / kulcsokkal így több eséllyel esik be a havi hős, mert több a pull.

1 Like

Szia,

A helyedben a kosztümös eventen pullolnék. Szerintem ott egy “rossz”/kevésbé szerencsés pullal jobban járnál, mint más eseményen, mivel a kosztümök nagyon sokat erősítenek egy-egy karakteren.

Költés nélkül a minél több TC20 egyidejű futtatását javasolnám. A játékban hosszzabtávon nélkülözhetetlenek az 5*-s hősök, ezért nyugodtan futtass akár 4-t is egyszerre. (a jól sejtem az alap 3-4 csillagos hősöket jelentős részét már úgyis felfejlesztetted)

1 Like

Szia! Az alapján hoznám meg a döntést, hogy a 3* és 4* hősökkel hogy állsz. Valhalla mellett szól az, hogy ott rengeteg három és négy csilis hős is kötelező. Nagyon jó kis hősök, eventen, tournamenten stb. Costume portál mellett döntenék, ha 5* hősökön van a hangsúly. Egy-egy kosztüm perdöntő lehet, arról nem beszélve, hogy egy jó snipert megszerzel, többet is tudsz majd belőle húzni a későbbiekben (akkor már) bérmentve. :slight_smile: Üdv!

MAVK van most pár üres hely ha vki komolyabban játsza a játékot és egy igen jó társaságba akar kerülni.
Jó lett a videó Kerberusz! Tőlünk 2-en nálatok vannak.Vagy is akik nálunk voltak…ha gond törlöm.Playforfun meg esz a kíváncsiság melyik klánba vagy???Én Roland vagyok ahova keresek is…

2 Likes

A profilomban megtalálod a keresett információt :slight_smile:

Valami vélemény Lady Locke-rol érdemes maxolni?

Sziasztok!

Köszönöm szépen a tanácsokat!
A Tavern azért fordult meg a fejemben, mert (leginkább) Alberich nagyon jó lenne…de ahogy itt fentebb is olvastam, ez kicsit lottó ötös-féle vágyálom, hogy a) kapnék ötcsillagost, b) és azon belül is őt. :slight_smile:
Akkor lehet, marad a Valhalla (Kerberusz ajánlására itt Frigg és Odin kéne :smiley: ).
Láttam Anchor videóját az 5 legjobb pullos helyről, és neki a Kosztüm tetszik a legjobban, de ott igyekszem inkább minél több kulcsot szerezni, és gemet nem költeni rá.
Az alap 3*-osoknál épp ott tartok, hogy igyekszem utánanézni, melyek a legjobbak, a maradékról meg leszedem az emblémákat, mert kellenek az erősebb hősöknek.
Amúgy nálunk is van hely a REVANS (HUN) csapatban. Nem vagyunk egy top klán, de jó a hangulat, és igyekszünk. :slight_smile:

A kalózoknál rare és epic szinten is magyar van a dobogón! (Egyelőre.)

1 Like

Sziasztok!

Na, én tavaly előtt dec végén kezdtem a játékot, és, ha jól emlékszem akkor zsinórban jött 3 hotm egy-egy epic hero tokenert anno, (Jf, Telluria, Malosi) egy ideig nem is vettem komolyan a játékot, az elejét abszolút nem lehet, multkor pl a céges telefonomon elkezdtem az elejétől, hat valami roppant unalmas volt. De vissza a pullokhoz… Emlékszem, h Clarissat nagyon akartam talán abba a hónapban lett VIP, meg költés de nem jött. Sztem ő volt az utolsó igazán jó hotm, utána már Telluria korrigálási kísérletek voltak lásd Noor. A hotm-ok közül talán Raffaelet és Zocc-ot bánom, h nem jött. Ezek alapján, inkább jobban kaptam hotm-okat, amikor nem költöttem rá :joy: Ami az eventeket illeti, Master Lepust a húsvéti eseményen kaptam, illetve most karácsonykor 2 Krampus :sunglasses: Atlantis és Valhalla kb ugyanúgy dob, bár a legutóbbi atlantis pulljaim 3 csillagos kajak voltak, de valhalla adott bőven lásd, Baldur, Fenrir, Jott, Gullinbursti, Almur, Brynhild, Bera! Ami tc20-at illeti, egy darab Magnit kaptam onnan 5 csillagost, minden más 4 csillagos már meglévő hősök voltak, Grimmbol vagy 6-ot dobott… Én most a kosztüm eventre tartogatom a gemeket, ott egy Marjana kosztüm nagyon nagy öröm lenne :wink:

Más, multkor def teamben kérdeztem, nos ez lett amit láttok, sokat gondolkodtam, de kivettem kosztümös Rigardot a jobb szélről, így nincs healer, viszont Krampus, Telluria tud annyit adni, h jó legyen, de aztán lehet kell majd egy healer (a háttérben fel sóhajt Vivica a dartsokert) Krampus meg brutális, ha sikerül elsütni, és utána rá jön mondjuk Jf, Master Lepus, akkor az komoly fájdalom az ellenfélnek, ja és a szivárvánnyal is szakitottam, egyik klán társ javaslatára bent hagytam Lepust mivel akkorát üt mint az ipari áram, egyelőre jól muzsikál a csapat, biztosítja a helyet a diamond leagueben! Persze jó lenne már, egy 4 csillagos piros troop is :grinning:

3 Likes

Nekem a karácsony volt érdekes. Sajnos pirossal nem állok jól. Van Ares Grazul, Elena Azlar és Marjana, nos támadni nem épp ideális.
Azt gondoltam, hogy lesznek új kosztümök hát majd ott jól költök és lesz HOTM, fast piros. Jobb mint a semmi.

Kiderült mégse lesz kosztüm… 10-es Pull az event portálból, Semmi csak a HOTM.

Feltoltam 70-ig. Majd kaptam egy epic hero tokent. Esett Mikulás… Felnyomtam 70-ig és Valhallából beesett Baldur… Végül Baldur ment 80-ig.

4 Likes

Sziasztok!

A Hungarian Nyuggerklub tagfelvételt hirdet!

8 csillagos titánok stabilan lemennek, a wart komolyan vesszük, a hat zászló elhasznalasa kötelező!

Elsősorban “közepes” játékosok jelentkezését várjuk, akik nagyobb titanokat és warban nagyobb ellenfeleket akarnak ütni! Természetesen szivesen látunk kezdőket is, minden segítséget, információt megadunk nekik, jelenleg is van két teljesen kezdő játékosunk.

Aktív es segítőkész csapat vagyunk, pezseg az élet a chaten es a Messenger csoportban. Három nem-magyar tagunk is van, szóval nem teljesen magyar a szövetség. Remélem, ez nem gond…

Jelentkezéskor kérlek pár szót írj magyarul!

Jó játékot mindenkinek!

3 Likes

Sziasztok! SIF mikor esett 3-4 hónapja kb nem igazán voltam elhülve.Aztán nézztem Kerberusz videóját és elgondolkodtam( köszia videót)…gyorsan ment 3/70-re majd próba…Azóta csak egyre jobban rá jövök bitang jó hős nekem a sárga monoba vagy 3+2 be is benne van.Akinek van az adja neki a dartsot nem fog csalódni szerintem.Persze hős állomány függő is hasznos e a csapatba. Nekem annyi meccset le hoz…

4 Likes

Nekem sajna Sif nem fér be a csapatomba…

Rohadtul szeretnem, de Gazelle mellé nem jó…

Most sajnáljatok!

Köszi :slight_smile:

3 Likes

Kit maxolnátok előre ezek hősök közül

Sajna csak 7 darabb van tonikbol :cry:

Lianna egyértelműen , Zoccom van nekem is de még hezitálok a fejlesztésén

1 Like

Ha nagyon nem tudok dönteni, ezen szoktam megnézni: https://anchorgamed.com/table/

Itt az értékek alapján Zeline-t mondja. Persze Lianna az egyik, ha nem a legjobb sniper itt, egyet sajnálok, hogy nincs kosztümöd hozzá.

1 Like

Cookie Settings