Magyar (Hungarian) nyelvű kibeszélő (Part 1)

Egyetértek minden szóval. Én is úgy vagyok jóideje, hogy már a különféle FB csoportokat is eltüntettem szem elől, mert bizony feleslegesen feldühít. Sőt, sok mindent magam sem osztok meg, még klánon belül sem olykor. Hogy milyen káros ez a hatás, többször kifejtettem vidikben is, s ha egy-egy hősnek neki lódulok, akkor próbálok reális képet mutatni arról, hogy mégis mennyibe fájt.
Ha az ember egynél többször pörgetett a játékban valaha, s hacsak nem minden pörgetése 5*, akkor nincs olyan, hogy “350 gem” meg “1 token”.

1 Like

Szia! Nagyon nem gondolnám, hogy ez működni tudna bármilyen közegben. Red Hood kifejezetten gyenge hősök közé tartozik, tanknak végképp nem játszatnám, Guinevere más pozícióban, mint tank, rengeteget veszít az értékéből, ami már amúgy is megcsappant, és eddig egy vidiben sikerült elcsípnem Bertila mennyi mannát kap minyon kill után, hát alig valamit…
Becsülendő dolog a kreatív újításhoz való hozzáállás, de ezzel a csapattal sok sikerben nem lesz részed. :slight_smile:

1 Like

upsz… bejöhet gyémánt nélkül is…az első hely

8 Likes


Köszi a választ, én is így gondoltam, de egy kis megerősítés kelett😁 Marad egyelőre ami van, elég sokan fennakadnak a csapatomon.

1 Like

Üdv a fórumon :slight_smile:
Grat, szép :slight_smile:
Reméljük kitart… :slight_smile:

Sziasztok!
Kb egy napja szarakodok a védő csapatommal, meghallgatnék egy két véleményt, mi lenne a legjobb.


Itt a rooster:

Csak arra akartam utalni, hohy kevés pénzel 3x nál lehet sikerélményt szerezni. Ott több múlik a fifikán. 5x nál sokszor a nyers erővel csak a legújabb hősökkel tudsz ellenálni. No meg 2 Magyar az első 100ban jelenleg :stuck_out_tongue_winking_eye:

Igen, a játékra nem költök / keveset költök a 3-4 csillagos tournamenteken tudnak jobban érvényesülni, mert az új 3-4 csillagos hősöket egyszerűbb beszerezni, mint 5 csillagosat, illetve olcsóbb és gyorsabb a felfejlesztésük és talentelésük.

Az 5 csillagos tournamenteknél tipikusan a top10%-ba szoktam max feljutni (legutóbb örültem, hogy meglett a top5%), míg a 3-4 csillagos tournamenteken top1-5% meg szokott lenni.

A rendszerességre helyezném a hangsúlyt. Fél éve nem végeztem TOP1%-n kívül, de ha kellett visszaváltottam magam. Ez nem jelenti azt, hogy mindig szükség volt rá, de abban biztos vagyok, hogy gem nélkül ez nem kivitelezhető.
Ez kb ugyanolyan kérdés mint a titán. Nem leütni egy 14-st a nehéz, hanem sorozatban megtenni azt.

2 Likes

Hát ja… még ha megvannak a legjobb hőseid is, akkor is szerencsétlen csempe járásnál kieshetsz…
A mostani tournament-et 5 sikeres támadással kezdtem és 80. volt a helyezésem a nap végére, de szerdán mégis kiestem mert annyira szerencsétlenül jött ki az ellenfél + tábla sorsolásom, és a visszavásárlás után csak mára sikerült csak visszaküzdenem magam a top1%-ba, ami kizárólag a jól teljesítő védő csapatomnak köszönhető.

Egyébként mást is ennyire szeretnek támadni ?
Nekem eddig kb 45 támadásom volt.

Szia,

Szerintem egy Finley-Gravemeaker-Telluria-Clarissa-Joon (akár Onatel is, de szerintem ő nem hasznos szélen) felállással nem nyúlsz mellé

1 Like

Köszike!
Igazából onyxot nem tudtam hogyan építsem be , esetleg clarissa helyett , hogy muzsikálna?

Személy szerint nem vagyok nagy híve a nindzsáknak védelemben, amennyiben egyedül szerepelnek. A pirosat leszámítva az első két szint mérsékelten hasznos, így támadóként fel lehet rá készülni.
Én Clarrissát tenném be. Ha a nindzsát próbálnád ki, akkor a sarokba tenném és így Onatel is szerepet kaphat Joon helyett.

Mindkét védelem nagyon masszív, bármelyiket is választod. Szerintem egy bizonyos erősségi szint felett és egy bizonyos szint alatt (félre ne értsd. A Frigg, Odin, Garnet, Krampusz stb.stb. ötösökre gondolok) nem lehet nagyon mellé nyúlni.

2 Likes

Szia Kerberusz!
Youtube kezdőlapom dobott fel egy videót tőled, az E&P Toolbox-osat; megnéztem, letöltöttem az appot.
Youtubers-es opció alatt látom, Anchor dobott fel videót.
Kérdésem: nem néztem meg minden videódat még, de azt igen amiben említed abbahagyta. Visszajött volna azóta, és ha igen, tudsz valamit a miértekről, hogy milyen ok(ok)ból jött vissza? Esetleg mit (ha igen) ajánlott neki az E&P?
S a másik amit nem tudom beavattad-e annó a “nagyközönséget” a történésekbe, bár kerestem de nem találtam, viszont engem nagyon érdekel, a játékvezetésed szempontján melyből -mint etalonból- tudok példát venni, és kérdeztem is már de nem válaszoltál semmit, hogy mi történt a Mistiq klánoddal és mi módon kerülték jelenlegi csapatodhoz? Már ha persze publikus.
Köszi az infókat előre is!!

Emlékeim szerint mintha lett volna egy videója Kerberusznak a klán váltásáról, de most hirtelen nem találtam meg.

Egyébként Anchor valóban visszatért, de már régebben. (Okát nem tudom)
Rendszeresen tart még akár élőzéseket is a Bétás újdonságokról (Pl Season 4, League of Villains)

Szia @phoibosapollon1

A létező leg gusztustalanabb módját választottad a kilépésnek…

Miért War alatt?!

Szerintem tök jókat dumáltunk a sakkrol, a zenéről, pandákról vagy bármiről… Minden létező információt megkaptál!

Mióta beléptél max . 1 wart buktunk, a többit nyertük még VELED is…

És miért szó nélkül léptél ki?!

És miert war alatt???

Sok sikert az új szövetségedben, de emberhátrányban hagyni mást az NEM jofejseg!!!

Gratulálok!

@RealTek74

EDIT: bocsanat az off topicert!!! Tényleg!

Szia!

Az angol klán kiégett. Még nagyon a játék elején kezdtem, akkoriban a Rogue & Misfitst sem annak hívták, hanem Crystal Palace, s egyéb top klánok emberkéi fabrikálták, top100-as klán lett nagyon rövid időn belül, majd ahogy telt múlt az idő, a kezdeti emberkék kiléptek, megunták, elszállingóztak. Tulajdonképpen teljesen lecserélődött a banda, s eléggé casualban tolta mindenki, úgyhogy túl sok motivációt nem nyújtott. Eközben egyre több lett a magyar ismerős, még egy-egy barátság is született mondhatni, úgyhogy végül többen átléptünk a Zwackba, s azóta ott is vagyok. Ennyi a történet nagyjból. Nem vagyok az a nagy váltogató, mint látszik. :slight_smile:

Anchor pedig magánvállalkozó, amennyire tudom. Bejött neki az streamelés, E&P után próbálkozott mással, de legjobb tippem szerint azok nem jöttek be annyira. Egyrészt a közösség is hiányzott neki, hisz megbecsült tagja volt az E&P-nek, másrészt meg ebből származott (gondolom én) a bevétele java része, szóval most is, egyébként nagyon szimpatikusan és korrekten, a játékosok pártján van, minimálisat költ, úgy tudom, erre is buzdít, állandóan felhívja a figyelmet a stiklikre stb.

2 Likes

Kösz-kösz a választ Kerb, igen, jó klán alapvető a játékhoz szerintem is, ahol hasonló játékfelfogású és ritmusú társak vannak.

Zoli, Imi, egyrészt nem oszt nem szoroz mikor és hogyan megy el valaki egy klánból, nem dől össze a világ ha elvesztenétek holnap a wart, engem inkább az zavarna jobban hogy nem az merül fel, miért?, hanem hogy mert. S szeretném ezt a témát azzal lezárni (hiszen ez nem ennek a fóruma, tudod a nevem, messengeren is írhattál volna, válaszoltam volna - már ha lett volna kérdés persze), hogy szó nélkül mentem el, mert teljesen felesleges lett volna bármit is mondanom, s szó nélkül mondtam el amit mondanom kellett.

Felmerült bennem egy kérdés, pontosabban egy még én sem tudom mi, milyen szóval is illessem ezt a nemtudommit, de megpróbálom közzé tenni és aki érti, és értő, az kérem válaszoljon.
Egy idő után nem fejleszthető a hős. Ki van maxolva és annyi. Van többmillió játékos a játékban. Idő után az lesz hogy mindenki ugyanolyan erős lesz, ha vesszük azt hogy mindenki megszerez minden hőst és kimaxolja őket? Mondjuk 100 év alatt (mondtam csak egy számot).
Közben megtaláltam a választ most hogy írom ezt is épp. A tábla lesz a különbség.

Az ember akinek az össze hős megvan, gondolom egy komplett lakás áráért!!! :wink: