Magyar (Hungarian) nyelvű kibeszélő (Part 1)

Koszi szepen A kepet

Slayer van veletlenul keped a decemberi hosel?

Vanni van de azt nem lehet megosztani itt a forumon!!

A játékon belül a valor 50es szintjén látszik belöle egy pici az avatarnál! :wink:

A játék Facebook oldalán van róla kép:

Úgy látom 2 magyar is nyert a hétvégi játékkal. Grat nekik !

2 Likes

Krampus meg Carol ki is ugrott most reggel!

4 Likes

Ide is jöttek! Még Reuben is tiszteletét adta!!

4 Likes

Reuben gondolatok! :slight_smile: Grat a Krampuszokhoz! :slight_smile:

3 Likes

Látszik, hogy jobbak lettek az esélyek. Kerberusnak hála félretettem 20 eht-t. Ez alatt esett 1 Krampus, 1 MN, 1 Santa, 1 Buddy és egy Frosty. Soha rosszabbat

8 Likes

Azért ez nem semmi, grati! Nálam két Frosty meg egy Rudolph jött össze… :smiley:

Grat, nekem eddig 7-8 pullból csak Carol jött…

Ne haragudj de én is láttam már néhány 10-es 30-as pullt. Egy 5* se volt köztük. De gratulálok, legalább valakinek bejött

Carolrol valami infó? Nekem rohadtul nem jön be és/vagy hülye vagyok, de hatha Ti jobban tudjátok…

@Kerberusz @PlayForFun

Nekem 32 pull: Vivica, Carol, Frosty x sok, Rudi x mégtöbb, meg a duplikátumok… Azert 32 pull egy Vivica–ért elég húzós ár… De ez az IJB tipikus esete… ez van… Kár, hogy Buddy meg mindig elkerül… pedig szerintem mar nem idézek többet… még egy év Buddy nélkül…

1 Like

Hát sajnos a szezonálisok nekem sem az erősségeim. Tavaszin 50 token körül toltam el, semmi. Őszin hasonló mennyiségű pull kellett, pedig csak Franket üldöztem!! :smiley: Most ismét zéró. Viszint Carol volt az első pull! Elképesztő!
A trükk, hogy nem szabad nézni, ki mit pullolt, mert rögtön beindul a disznaj pszichológia, hogy “jééé! adja! hisz mennyi embernek összejött”, csakhogy akiknek nem, azok nem posztolnak róla képet. :slight_smile:
Persze hosszú nagyon ez az event és Frostyra rá fogok menni, őt azért illene megszerezni. Minden más forrás e havi Valhalla, no meg ne feledjük a kosztümök is jönnek.
(Carolról minden bizonnyal holnap töltök fel vidit.)

1 Like

Ha Carolt összehasonlítanád Chaoval, Chao +cb, vagy Scarletttel, vagy akár Gormekkel, vagy más Sorcererekkel, az jo lenne:)

Tudom, kicsinyhitu vagyok…

@Kerberusz

Chao… hát vele pont jó összehasonlítani, mert hasonló (ugyanakkora a mana csökkentése, mindkettő gyors) csak a sebzése van eltolva és 3-at sebez.

Jack 4 csillagos változata egyébként Carol, de annyi hátránya van Jack-hez képest, hogy a 3 csillagosok közül kevés olyan hős van, ami leszedi a debuff-okat, addig a 4 csillagosoknál van több is.
Szóval 3-4 csillagos tournamenteken szerintem Carol kevésbé használható, mint Jack a 3 csillagosokon, mert levehető a késleltetett sebzése…

Scarlett és Gormek más, mert a sebzésen kivül azok támadást vagy védelmet csökkentekenk.

@Kerberusz ismerős érzés :smiley:

Mondjuk nekem kevesebb tokenem volt, de nekem is Frank jött + Jack Morlovia-ból.

Még van pár tokenem, és még ugye a karácsonyi esemény + Avalon is ad majd pár EHT-t, ezért remélem nekem is beesik Frosty (az első kék 3 csillagos gyógyító + minion idéző hős) illetve Buddy is jó lenne.
5 csillagos hősben nem is reménykedem :smiley:

Várjuk akkor vidit :smiley:

3 Likes

Kerb, krampus mennyire lesz jó? Érdemes lesz maxolni és talentolni?

Ismét eljött az új Béta kiadás, amibe két új dolog került most bele:

  • Barátságos gyakorló mérkőzések a szövetségen belül (külön zászló lesz rá)
  • Érkezik Malicna a márciusi havi hős.

Még nincs részletes információ ezekről, amint lesz, majd megírom :slight_smile:

3 Likes