Magyar (Hungarian) nyelvű kibeszélő

Na, kezdődik megint az Undead Horde war, gyertek szidni! Mint mindenki a fórumon…

Mi a véleményetek amúgy az új war szabályokról?

(Tudom, facebookon kellett volna, hogy feltegyem a kérdést, de Ti is érdekeltek…)

Nekem eddig ez a két új (rush es undead horde) rohadtul bejön…

Egy ora múlva jövök sírni…

BRB

1 Like

Nekem tetszik mind a 3 fajta új war típus :slight_smile:
A rush tournament-en az olyan sima S1 hősök mint Justice, Quintus és Horghall elég jól tudnak működni.
Illetve sok egyéb lassabb hős is jól tud működni.

Nekem kevés minion-t idéző hősöm van, így az Undead horde is érekes.

A War equalizer se rossz, mert nincs túl sok jó buff/debuff-oló hősöm, amiket megfelelő időzítéssel akár dispell-elő hős hiányában is tudok hatástalanítani.

2 Likes

Nekem is nagyon tetszenek az új war témák! Bár a színek szerintit már nagyon várom, s nem értem, abból még miért nem kaptunk, de az eddigi három közül az abszolút kedvenc a war equalizer! Az nagyon-nagyon tetszik! Legjobban az összes közül, mivel annál a módnál igazán érzem, hogy lehet benne stratégiázni! :slight_smile:

2 Likes

Az még nincs kiadva, és még a 33-es verzió Bétájában még módosítottak rajta, és ahogy látom nem kerül be a 34-es verzióba. Szóval lehet még tesztelik majd tovább, és majd csak decemberben adják ki.

A színek szerinti war korábbi változata nem volt túl sikeres a Béta teszelők körében állítólag, de a jelenlegivel már sokkal jobban meg voltak elégedve. Bár szerintük még ez sem ösztönöz eléggé, hogy cserélgesd a tank színét war-ról war-ra.

1 Like

Huha! Köszi az infót. Akkor várunk türelemmel, pedig ösztönözzön csak! :smiley: Very fast háborúban nem kellett sok, pillanatok alatt váltottunk lilára. :smiley:

1 Like

Hogyan értitek a színek szerinti wart mono csapatok lesznek jók ?

Amúgy a 3 közül a very fast sajna nem jön be mert nincs csak 4 * hőseim ebe esetleg ha gondoljatok és van valakinek ideje véleményt adni hogy érdemes le cserélni a jelenlegi csapatom team pover 4154 ( clarisa+2 boldtusk +18 Telluria+6 Vela+7 Posedion +7)
Very fast turnamentre pedig így jöne ki team power 3864 (Gullinbursti +15 Jott+7 Telluria +6 Rigard+12 Sumle +7 ) érdemes le cserélni?

1. Mindig lesz egy adott szín ami körönként(húzásonként) bónuszt kap, pontosan nem emlékszem mennyi volt Betában, de kb +4% attack 4% manna regen. Ezt 20 korig kapod meg szóval a legvégén minden hos(védő/támadó) az adott színből ami “támogatva” van ,20X 4/4%bonuszt kaln (ha jól emlékszem) Egy szó mint száz érdemes telepakolni a defenset a támogatott színnel(legfőképpen a széleket , tanknál annyira nem jön ki a bónusz)
  2. Én rush attacknél mindig azt nézem , h ugyanolyan manatöltödés mellet kinek jobb a specialje,(vagy ha meg fordítjuk manna nélkül melyik képesség jobb/hasznosabb).
2 Likes

Nagy az öröm :blush:, bar Anchors ertekelese nem jo, de akkor is NAGY AZ ÖRÖM !!!

7 Likes

Azt a recefice mindenit! Nem tudom milyen Anchor értékelése, s tény, hogy defen, titánon nem nagy kunszt, de offensen nagyon brutális! A legnagyobb game changer, grat! :slight_smile:

2 Likes

Fentebb ezt írtam még anno a jelenleg még be nem vezetett Elemental Charge war típusról:

1 Like

Gratulálok hozzá !

Jaja, láttam róla videókat, hogy szépen tud fordítani kb. bukottnak látszó mérkőzéseket.

Igen! Készítettem is róla anno vidit. https://www.youtube.com/watch?v=8TEWGaW0wGY&t=473s Valószínűleg ez a legbrutálabb E&P videó, amit valaha láttam. :smiley: Nem vettem észre / tudatosítottam, hogy halt meg az ellen!

2 Likes

Köszi Nektek!
Igy meg jobb kedvem lett hozza!

Nekem vmiért nem igazán jött be de lehet azért nem jó csapatal használtam. Magyarok a világ körülbe vagyok (Roland)innen üdvözlöm Sentot! De érdekes hős az biztos de nekem a hirtelen halál jön be

1 Like

Sziasztok! Miért kaptam ki?

Jó kérdés. Nekem volt ilyen 1 életes győzelmem már, mondjuk más hőssel.
Ráadásul jó helyzetben is voltál, mer Stonecleave körönként támad, és Rigard nem tudja őt támadni…
Ez megérne egy Bug lejelentést. Pláne ha tournament közben volt…

Esetleg egy dolgot tudok elképzelni.
Nem járt le az idő ?

Bár mondjuk gyógyítás nélkül ha tournamenten volt ez a meccs, akkor nem igen tud letelni az idő kivéve ha nem figyelsz a telefonra pár percet…

Nem telt le az idő, és igen tournament közben volt. Csalódott voltam, mert hiába az egy életerő pont, nyerő helyzet volt

Jaja, az volt. Simán nyertél volna.

Most láttam, hogy ez egy ismert hiba :frowning: és bedobtad ide:

Ha jól láttam Ameona-val is ugyanez a probléma…

Ismét a Mythic titánt tesztelik a Bétában.

Növelték a loot-okat.

Egyéniben a loot változások:

Top 1%:

• Garantált nyeremény: 1 Giant Food Bundle
  • 1 helyett 3 féle emblémát kaphatsz, ami 50% esélyel lesz 30 db vagy 20 db ( a korábbi 50% 20 db vagy 10 db helyett).
  • Szóval legalább 60 emblémát kapsz a korábbi 10 helyett, ami 90 is lehet a korábbi 20 helyett
  • A harci eszközökből 3 helyett 6-ot kapsz, ami 5% eséllyel lehet 5 csillagos, és 9%-kal 4 csillagos. Korábban 14% esély volt a 4 csillagosra.
  • Gyártáshoz szükséges esközökből 3 helyett 5-öt kapsz.

Top 5%:

• Garantált nyeremény: 1 Large Food Bundle
  • 1 helyett 3 féle emblémát kaphatsz, ami 100% esélyel lesz 20 db ( a korábbi 20% 20 db vagy 80% 10 db helyett).
  • Szóval 60 emblémát kapsz a korábbi maximum 20 helyett
  • A harci eszközökből 2 helyett 4-ot kapsz, ami 4% eséllyel lehet 5 csillagos, és 4%-kal 4 csillagos. Korábban 8% esély volt a 4 csillagosra.
  • Gyártáshoz szükséges esközökből 3 helyett 4-et kapsz.

Top 10%:

• Garantált nyeremény: 1 Medium Food Bundle
  • 1 helyett 3 féle emblémát kaphatsz, ami 30% esélyel lesz 20 db és 70% eséllyel 10 db ( a korábbi 50% 10 db vagy 5 db helyett).
  • Szóval legalább 30 emblémát kapsz a korábbi 5 helyett, ami 60 is lehet a korábbi 10 helyett
  • A harci eszközökből 2 helyett 4-ot kapsz, ami 3% eséllyel lehet 5 csillagos, és 3%-kal 4 csillagos. Korábban 6% esély volt a 4 csillagosra.

Top 25%:

• Garantált nyeremény: 1 Small Food Bundle
  • 1 helyett 3 féle emblémát kaphatsz, ami 20% esélyel lesz 20 db, 35% eséllyel 10 db és 45% eséllyel 5 db ( a korábbi 20% 10 db vagy 80% 5 db helyett).
  • Szóval legalább 15 emblémát kapsz a korábbi 5 helyett, ami 60 is lehet a korábbi 10 helyett
  • A harci eszközökből 2 helyett 4-ot kapsz, ami 2% eséllyel lehet 5 csillagos, és 2%-kal 4 csillagos. Korábban 4% esély volt a 4 csillagosra.

Top 50%:

• Garantált nyeremény: 1 Tiny Food Bundle
  • 1 helyett 3 féle emblémát kaphatsz, ami 40% esélyel lesz 10 db, 40% eséllyel 5 db ( a korábbi 50% 5 db vagy 3 db helyett).
  • Szóval legalább 15 emblémát kapsz a korábbi 3 helyett, ami 30 is lehet a korábbi 3 helyett
  • A harci eszközökből 1 helyett 2-öt kapsz, ami 1% eséllyel lehet 5 csillagos, és 3%-kal 4 csillagos. Korábban 4% esély volt a 4 csillagosra.

Top 75%:

• 1 helyett 3 féle emblémát kaphatsz, ami 10% esélyel lesz 10 db, 40% eséllyel 5 db és 50% eséllyel 3 db ( a korábbi 20% 5 db vagy 80% 3 db helyett).
  • Szóval legalább 9 emblémát kapsz a korábbi 3 helyett, ami 30 is lehet a korábbi 3 helyett
  • A harci eszközökből 1 helyett 2-öt kapsz

Alsó 25%:

• 1 helyett 3 féle emblémát kaphatsz, ami 100% esélyel lesz 3 db ( a korábbi 100% 2 db helyett).
  • Szóval 9 emblémát kapsz a korábbi 2 helyett

Végre kiderült, hogy mit kapnak a csapatok:

Helyezés Emblémák Harci eszközök Gyártáshoz szükséges tárgyak
Top 1 4 Húzás
50x - 100%
8 Húzás
5* - 50%
4* - 50%
8 Húzás
4* - 25%
3* - 25%
2* - 25%