Magyar (Hungarian) nyelvű kibeszélő (Part 1)

Igazad van most már látom :slight_smile: sorry

Szia Kerberusz, Boldog Új Évet Kívánok. :slight_smile: Olyan kérdésem lenne, hogy 4 csillagos hősökkel vajon meddig lehet max eljutni a játékban? 1,5 hónapja játszok még csak a játékkal, s még csak egy 5 csillagos hősöm van.A meglevő négy csillagosokat szeretném maxra húzni. Hu Tao, Kashhrek, Colen, Tiburtus, Kiril a sorrend. Egész jól gyűlnek a kupák és közelíti a team powerem a 3000et.

Szia! Köszi, boldot új évet neked is! :slight_smile:
Felmaxolt, ideális 4*-os csapatösszeállítás tulajdonképpen bármire elég lehet, ha párosulnak megfelelően erős harci eszközökkkel.
Pont pár órája kaptam egy screenshotot valakitől 3398 ponttal hozta Mikulásékat advanced szinten.
Azt mondom fontosabb a csapatok összetétele, mert az, hogy raiden mit érsz el, eventen milyen eredménnyel szeretnél végezni stb. legfőképpen azon múlik. No meg jó sok időn és türelmen. :slight_smile:

1 Like

Köszönöm a választ. :slight_smile: Tehát, ha jól értem, akkor, akár az 5 csillagos karakterek is verhetők 4 csillagos karakterekkel, ha megfelelő a csapat összetétel. Ez a Raidre, warra is vonatkozik? Mivel ott nem lehet harci eszközöket használni. Ami van egy darab 5 csillagosom, az Lianna. Érdemes őt majd idővel felfejleszteni? S hol célszerű használni? Egyenlőre a meglévő hőseim fejlesztése sem megy gyorsan.

Igen, ugyanakkor ezt “legszószorosabb” értelemben kell venni. Tudsz nyerni. Azaz 90%-ban nem fogsz, de a lehetőség megvan rá. Példa: piros tank ellenfélnél. Te csapatod maxos: Triton, Kiril, Grimm, Sonya meg még egy Grimm pl. Ha ki tudod lőni elején a piros tankot, s fel tudod tölteni a hőseid manáját, ott már jó esély van rá, hogy a meccset is hozd. No de ezek szélsőséges példák. Nyilván nem azért vannak 5*-os hősök, hogy verd őket 4*-al. :slight_smile:
Lianna legerősebb sniper hős, úgyhogy mindenképpen húzd fel őt, naná - és mindenütt fogod őt használni. Levelelés elejével lassan megy. Amígy nincs felhúzva az összes TC-d (training camp) legalább lvl11-re, addig nagyon macerás folyamat. Aztán egyre jobb lesz.

Sziasztok,

tud valaki segíteni abban, hogy hány fős szövetség vehet részt AW-ben?
Ha a létszámtól függ, akkor ez csak a szövetség létszámától vagy a bepipált résztvevőktől is függ.
Illetve Titánt hány fős szövetségtől lehet ütni?

üdv:

Horund

Hali!

Úgy rémlik, mintha anno láttam volna képet pár tagú szövetségről, aki háborúban volt. Nem hinném, hogy van megkötés, mivel ha belegondolsz, a pontszám mindenképpen ugyanannyi mindkét félnél, ezért ha egy 2 tagú “szupererős” klán egy kis csapatot kifog magánank, az rendben van, hogy 12 flaggel 12 ellenfélt ölnek, de lesz egy minimális pontjuk, míg az ellenfél 180 flaggel reseteli az erős teamet 25x, s lesz 30 000 pontjuk.
Titánt is ütheted akkor is, ha csak magad van a klánban. Kis szövetség az emberek hiánya miatt élhetetlen, mert nem tudsz semmit kivitelezni, szóval értelmetlen lenne még megkötéseket is írni a játékba, úgy hiszem.

1 Like

Szia Kerberusz

köszönöm a választ, a szövetségek elleni küzdelemnél nekem az rémlik, hogy ugyanakkora létszámmal vesznek részt a harcban. Most 30-an voltunk és 1 srác kivette a pipát, mert tudta, hogy nem fog részt venni a csatában és az ellenfélnél is csak 29 támadó lett, a legkisebb nem is jelent meg a harcmezőn.

Mostmár csak azonos opt-in számú klánokat hoznak össze egy aw-ben, úgy tudom. Láttam már screenshotot 1 személyes klán vs 1 személyes klán aw-ről, úgyhogy szerintem nincs alsó küszöb.

Köszönöm SilverDragonR

Tudhato hogy a TC20 mekkora esélyel dob 5x-ost?Nem találtam leirást róla sehol sajnos.

Szia. 5,7 % kb…

Mert a TC13-nál azt irják kb3-5%.Az jó.Lehetne egy picit több is de legalább nem 2%.Thx a gyors választ

Statisztikákat találni játékosoktól, akik már akár több is, mint egy éve vezetik és bizony kb. 5%. Ez a szám nálam is ül. Eddigi ötösök: Lianna (2x), Sartana, Leonidas, Justice, Richard, Azlar, Khagan, mai nappal Elena és kb. 8-9 hónapja mehet (néha 2 együtt). Magni, Domitia, Vivica után (ha egyszer meglesznek) le is állítom. :slight_smile:

1 Like

Csoki!
Nekem eddig 15 ből egy se jött, viszont egy csapattársamnak kb tizedikre adott egyet. 15-ből volt vagy 5 epic.

1 Like

Sziasztok!Kerberusz az egyik videódba volt szó egy kis összeesküvés elméletről,miszerint amiből van arra nincs szükséged.Kb 1 hónapja figyelem és visszaigazolodni látszik a dolog!!!Soha nem volt hero tokenem vagy sárkány csontom most meg szépen szaporodik!A RAID flaskárol nem is beszélve 1 év alatt kaptam kb 2 most durván 1 hónap alatt jött össze 8!!Tehát szerintem megéri egy kicsit raktározni!Köszi!!!:+1:

1 Like

Ugyan ez a helyzet nálam is. Csak úgy gyűlik a sok cucc összefele.

1 Like

Hát ennek nagyon örülök, skacok! Én amúgy is nagy gyűjtögető vagyok, úgyhogy harci eszközökből általában nincs hiányom, ezért nehéz volt megállapítani. Troopoknál viszont nekem is az jön le, ha nem etetem meg rögvest mind, akkor szaporábbak! :+1:
Remélhetőleg akkor ez mindenkinek hasznára válik, aki olvassa. :slight_smile:

Ezt muszáj megosztanom, srácok, micsoda raid sorozatot toltam! Ellőttem egy raid flaskát, hogy egyre megtöltsem a raid chestem, 12 win egyhúzomban, két óriási meccsfordítás, amit nagyon sajnálok, hogy nem vettem fel, mert igazán tanulságos! Egyiknek ékes példája volt, hogy miért olyan brutál jó Zimkitha. Ellenfél Azlar és Drake egyszerre sült el - mondani se kell, azelőtt már Azlar megnyerte volna a meccset az ellennek, de most, közvetlen a burning és blind spellek után ellőttem Zimkithát, mindent eltörölt a csapatomról és még buffolt is. Hoztam a meccset lehetetlen szituból, azaz Zim hozta.
Következő ellenfél Grave, Delilah, Grave, Zeline, Delilah… Egy Grave elsült, Delilah mindkettő. Zelinet sikerült megfognom Natalyával szerencsére, de így is csak Isarniam maradt életben, akikor sikerül összehoznom egy gyémántot, ellőttem Isarniát 4 ellenre, gyémánt után megint feltöltődött, előttem, két hős maradt minimál HP-n, amit sikerült előbb leütnöm… Extázis! World negyedik úgy, hogy nem is ezzel a céllal indultam raidnek! ^^

7 Likes

Nekem tegnap ment a Raid viszont 3 óra múlva le is húztak húztak rendesen!!image

5 Likes