Magyar (Hungarian) nyelvű kibeszélő

Nagyon sok panaszt hallani a NT-vel kapcsoatban, melyekkel nem igazán értek egyet.
Olvasatomban két szempont alapján lehet értékelni:

• Játékélmény: Messzemenőleg ez volt a legszórakoztatóbb dolog, mióta az EP-vel játszom, mivel teljesen új “játékmódot” igényelt. Az átkok terelgetése, a hősök kiválasztása, mind-mind olyan kihívás elé állított, amelyhez gondolkodni, tervezgetni volt szükséges. Kifejezetten élveztem.

• Díjazás: Item költséges volt, de ez főleg a tapasztalatlanságnak volt tudható be részemről, a következőnél már sokkal hatékonyabb leszek. Ezek az itemek viszont farmolhatóak, pénzbe nem kerülnek, amiért cserébe talent pontot kaptunk, amiről ez nem mondható el. Remélem jól mondom, de egy TOP50.000-s játékos ~350 talent pontot kap a teljesítés során, amit összevetve az új Legendary event díjazásával (300 talent, ha jól emlékszem), nem feltétlen van arányba nehézséggel, mivel a Legendary, nekem azért jóval könnyebbnek tűnik, de akkor sem került pénzbe. 350 talentért, korábban ~17 hétig kellett a torunamentek TOP1%-ban végezni. Ezzel összevetve, viszont már kifejezetten “talált pénznek” tűnik. A pullolási jutalom elleni kifogás valóban jogosnak tűnik, de önmagában nem indokolna jópár szélsőséges kifakadást, melyeket egyes facebook csoportokban lehet látni. Persze nyílván jobb 3-t pullolni, mint egyet, de ez alapján nem minősítenék egy eventet.

Szerintem a következő eventre, picit könnyíthetnének a pályákon, vagy legalábbis jobban elnyújthatnák a a “nehézséget”. a 20. és az 50 közti különbség már minimális volt, HP-k szintjén 20%. Ezzel a kezdőbb játékosok is több sikerélményt szerezhetnének. Illetve az eventhez hasonlatosan bevezetnék egy “ajándékcsomagot” melyet pusztán a teljesítéshez kötnék, de ezt csak a jó közérzet miatt :slight_smile:

2 Likes

Na a facre újabb Kosztümök kerültek és ott van Obakan is!! PlayForFun tudsz infot?
Úgylátom annyi változott hogy mindenkin sebez, és 3 emberen lesz Counterattack!

Hol tudok utána nézni a leendő novemberi és decemberi hősnek? Egy klán társam foga Zulagra fájt. Mondtam, hogy várjon decemberig. Remélem akkor jó hős lesz. :slightly_smiling_face:

Glenda (November) és Reuben (December). Ha ezeket beírod a keresőbe, kidobja a jelenlegi infókat róluk. Szerintem mindkettőre bőven jobban megéri várni, mint Zulagra menni most.

1 Like

És végre megérkezett :sunglasses:

7 Likes

Gratula, én is őrá vadásztam már hónapok óta, ötösöket is beáldoztam volna. Nekem is végre ma sikerült, nagyon örültem. 17 húzás, még egy kosztüm Kiril is esett ami remek + egy Berden ami még nem volt és ügyes lesz a hármas tornákra.

1 Like

Ha akad itt valaki 4500+ pontozattal, aki 13-14* tituba minimum 100k körüli teljesítményre képes, s szívesen kipróbálná magát nálunk (ZWACK), ne habozzon! :wink:

Bármi jótanács az uj warral kapcsolatban? Hogy lehetne kihasznalni illetve kijátszani?

Minden megoldás erdekel! :slight_smile:

@Kerberusz
@PlayForFun

Akikre érdemes gondolni: Skadi, Freya, Bera, Puss in Boots, Grimble, Gobbler, Captain of Diamonds, Kvasir stb. Egyszóval minden olyan kari, ami valamilyen szinten táplálkozik, előnyhöz jut a minyonok teremtéséből, pusztításából, blokkolásából az most némiképp vagy éppen sokkal hasznosabb lesz. :slight_smile:

3 Likes

A @Kerberusz által említett hősök hasznosak lehetnek.
További információk, amiket olvastam erről az új war-ról:

• A minion-ok annyi körönként jelennek meg ahány védő hős van. Szóval kezdetben, amíg megvan mind az 5 hős, akkor 5 körönként. Ha már csak 3 van, akkor 3 körönként. Ha már csak 1 van életben. akkor minden körben.
  • A minion-okat a védő és a támadó hősök is megkapják
  • Noor nem idéz minion-t ha a war típus miatt kerül rá az ellenfelekre minoion.
  • Bera és Kvasir blokkolja ezen war típus által megidézett minion-okat is

Illetve majd kosztüm Gormek is jó hős lesz a minion-ok ellen.

1 Like

Obakan korábban is szerepelt fentebb.
Apropó kosztümök.

Kijött az első változás csomag rájuk:

Leonidas:

• 3 helyett 4 körig csökkenti 54%-kal a védelmét sárga ellen a célpontnak és szomszédainak illetve
  • -34% támadás kap minden lila ellenfél 3 helyett 4 körre.
  • (Korábban ezt elírtam, és +34% támadást írtam a lila szövetségesekre).

Így már jóval hasznosabb Leonidas :slight_smile:

Marjana:

• 4 helyett 3 körig csökkenti 54%-kal a védelmét piros ellen a célpontnak és szomszédainak
  • -34% támadás kap minden kék ellenfél 4 helyett 3 körre.
  • (Korábban itt is hasonló volt az elírásom mint az Leonidas-nál, illetve a körszámok is hiányoztak)

Grimm:

• 305% helyett 295% sebzést oszt ki
  • 30% helyett 50%-kal növeli meg saját maga és szomszédai támadását 6 körre

Kelile

• 392 helyett 304 égetést oszt ki, ami eltávolítható lett

Sabina:

• 459 helyett 609-at gyógyít 3 kör alatt

Wu-kong:

• A támadása 706-ról 728-ra emelkedik
  • A védelme 714-ről 690-re csökken
  • Az összes speciális képességét eltörölték (ezeket):
    • Minden szövetséges +73% védelmet kap 5 körre
    • Minden szövetséges immunis debuff-okra 5 körg
    • Minden szövetséges +34% támadást kap 5 körig
    • Minden szövetséges +24% mana generálást kap 5 körig, ami nem távolítható el
  • Új speciális képessége:
    • 210% támadás minden ellenfélre
    • Önmaga 20% védelem csökkentést kap 3 körre, ami nem távolítható el

Jahangir:

• Már csak 3 hanem minden ellenfélre kioszt 115% sebzést, és 156 égetést is kap minden ellefél 4 kör alatt

Kailani:

• Már nem csak 3 hanem minden szövetséges osztozik a sebzésen 4 helyett 5 körig
  • Már nem csak 3 hanem minden szövetséges kap 30% helyett 50% támadást 4 helyett 5 körig

Minden információt frissítettem a fentebbi hozzászólásaimban is.
Így aki egyben szeretné látni az aktuális állapotot megnézheti őket.

2 Likes

Köszönöm Kerberusz! :slightly_smiling_face:

1 Like

Wukit azért jól vissza vettek így már inkább marad használatban az alap talentelt verzió! Kosztümös Rigard mindjárt kész kapjon-e talentet?

1 Like

Ha valaki megerdemli, akkor ő az!

2 Likes

Tegnap raideltem egy ellennell, 2 × 5* Ninja: Garet es Cobalt, talent 20-on 30-as trooppal. Na ez mennyibe kerülhetett? :smiley:

Köszi, a sima már fel van emblemazva 13-ig, dr akkor a kosztüm is kap majd, gondolom ugyanúgy védelem/élet irányába van értelme vinni!

Ez sajnos (vagy hál’ Istennek) nem lehetséges… CSAK Cleric-kent tudod emblemelni, de a Ranger is megkapja ugyanazokat a talent ágakat es csomókat…

Magyarul maris 13 emblemes a c.Rigardod is…

2 Likes

Hoppá, na ezt nem tudtam, h megkapja a sima verzió talentjet! Azt hittem újra kell talentelnem ranger embelmekkel! Ez így nem rossz bizony!

Van olyan hős, ahol ez bizony fejtörést okoz, ezert van, aki inkabb kettot is feltalentel, hogy mindkettot "jó " agon tudja vinni… Rigard szerencsere nem ilyen…

Múltkori Tournamenten találkoztam vele. Piros mono volt a védelme, 3 darab 30-s troppal, negyedik 29-s volt és az 5-ik 27-28-as…
Szerencsére azóta láttam már egy 5 db 30-asból (egy színből persze) álló védelmet is :slight_smile:

Cookie Settings