Magyar (Hungarian) nyelvű kibeszélő

Csütörtökön kezdődik a második forum challange event:

Forum Challange Event II

Most a Tavern of Legends-hez fog kapcsolódni.
A 3. pályát kell maximum 30-as Team cost-os csapattal teljesíteni.
Extra kihívásként legfeljebb 1 item-el lehet próbálkozni :slight_smile:

A sikeres teljesítésről fotót kell berakni a fenti topicba maximum 1 kommentben.

A jutalom most is 3 szerencsésnek 1-1 flaska.

Számomra csak az a kérdés, hogy amikor pl 3 csillagos troop van az egyik helyen, és megnézed, akkor mutatja, hogy lvl 20-as. Gondolom ha megveszed nem 20-as troopot kapsz? Csak legyen biztos, hogy tényleg nem :slight_smile:

Erre én is kiváncsi lennék. A 3 csillagos trainer hero-t is 3/50 max levelnek mutatja.

A trainer herok mindig maxosak :slight_smile:
Már a harmadik beesett a HA-ból :slight_smile:

De a troop-okat és egyéb hősöket sajnis level 1-gyel kapunk :frowning:

Ha felnyitod a troop-okat a Goblin ládában, akkor lent irja is, hogy az adatok kimaxolt verzióra vonatkoznak, és 1/1-gyel kapod.

Míg a trainer hero-knál azt írja, amit mondtam, azaz maxos.

1 Like

Elkezdődött Morlovia tesztelése. Részletek hamarosan :slight_smile:

4 új hős lesz :slight_smile:

Illetve természetesen itt is bejön a harmadik erősségi szint.
Más újdonság nincs a játékmenetben.

1 Like

Bevezetésre kerül a Morlovia Familiy bónusz.
2-hősnél +5% mana generálás
3-hősnél +12% mana generálás

Francine (5 csillagos zöld - gyors mana töltés):

• Erősség: 789
  • Támadás: 762
  • Védelem: 743
  • Életerő: 1353
  • Osztály: Rouge
  • Speciális képessége:
    • 225% támadás a célpontra és szomszédaira
    • Minden kör végén leveszi a debuffokat az összes szövetségesről 3 körig
    • Extra sebzése van a kékre

Vanda (5 csillagos piros - nagyon gyors mana töltés):

• Erősség: 789
  • Támadás: 758
  • Védelem: 735
  • Életerő: 1384
  • Osztály: Sourcerer
  • Speciális képessége:
    • 110% sebzés minden ellenfélre
    • Vanda ellopja az összes ellenfél által kapott gyógyítás 100%-át 3 körig
    • Minden szövetséges immunis debuff-okra 3 körig

Frank (4 csillagos kék - lassú mana töltés)

• Erősség: 661
  • Támadás: 620
  • Védelem: 639
  • Életerő: 1292
  • Osztály: Barbarian
  • Speciális képessége:
    • 200% sebzés minden ellenfélre, ami 45%-kal növekszik halott ellenfelenként
    • Minden ellenfél védelmét leveszi 44%-kal 4 körre

Jack (3 csillagos lila - gyors mana töltés)

• Erősség: 462
  • Támadás: 476
  • Védelem: 450
  • Életerő: 752
  • Osztály: Wizard
  • Speciális képessége:
    • 270% támadás a célpontra
    • A célpont kap egy “sütőtök bombát” (Pumpkin Bomb), ami 3 kör után 285 pontnyi sebzést oszt ki a célponra, és 142 pontnyi sebzést oszt ki a szomszédos ellenfelekre.
    • Ez a bomba akkor is felrobban ha a célpont kiütésre kerül.
3 Likes

Szimpi kis hősök nagyon fasza designnal. Kedvencem, hogy piros megint egy Telluria counter. :slight_smile:
Kék 4* megint alap lesz rush tourra, úgyhogy érdemes lesz beszerezni. :wink:
Ééés a 3* is igazán szimpi!

Jaja nekem is pont ezek a hősök tetszenek.
Vanda a Field aid-es war-ra is kiváló lesz :slight_smile:

Elvileg a karácsonyi event-re 1-1 három, négy és öt csilagos hős érkezik majd.
Kiváncsi leszek azokra mit találnak ki :slight_smile:

1 Like

3 Likes

@PlayForFun Te mikorra raknád a ninja towert? Van 65 epic troopom egyelőre, s azon gondolkodám, hogy már csak akkor nyitok, ha bejönnek az új ninjásak. Utolsó negyed évről volt szó, igaz?

@Kerberusz
A mostani 32-es verzióban teszteltek a 5 db 5 csillagos és 3 db 4 csillagos hőst.
A 33-as verzióban várnám hogy teszteljék a hátrelévő 2 db 4 csillagos, és 5 db három csillagos hőst.
(Tippem szerint 7.9% esély lesz a 3 csillagos ninja hősök húzására, amivel a sima 3 csillagos hősök esélye 71%-król 63.1%-ra csökken majd).
A pályák és a játékmenet az olvasottak alapján szerint már eléggé egyben van.
Talán csak már a pályák teljesítése után járó jutalmakat kell véglegesíteni, mert abban információm szerint még eléggé sok mindennel próbálkoztak.
(Hol adott Tower coin-t hol nem. Hol adott nagy mennyiségű XP-t hol nem…)

Szóval tippem szerint a 33-es verzióval lesz kiadva a Ninja Tower, ami kb október végére / november elejére várható.
A naptár jelenlegi zsufoltsága alapján azt mondanám, hogy az 5 napos Ninja Tower event egyből Atlantis után kezdődik majd, és a havi Challange eventig tart.
A naptárbeli hely és a 33-as verzió kiadásának várható ideje alapján azt mondanám, hogy az első Ninja Tower event 2020.12.05 és 2020.12.10 között lesz.
(Persze ha valamilyen csoda folytán már most a 32-es verzióban tesztelnék a kimaradt hősöket vagy gyorsabban jönne ki a 33-es verzió, akkor ez 1 hónappal korábban is lehetne).

A Titán-os eventet meg hiába igérték idénre szerintem az jó eséllyel át fog tolodni jövő évre, mert még semmi információ nincs róla. Kivéve ha annak egyszerűbb a tesztje. Bár igértek ahhoz is valamilyen portált, amihez biztos lesz egy rakat karakter. Szóval az is jó eséllyel 2-3 verzión keresztül lesz tesztelve.
(Ennek a challange event és a tavern of legends között lenne kb a naptárban hely szerintem)

Én is gyűjtöm a epic troop tokeneket. Majd ellövöm őket ha kijön a Ninja event.
Egyébként ha jól olvastam a Ninja Troop-ok non-stop elérhetőek lesznek, és nem csak az event alatt.

2 Likes

Igen, az minden bizonnyal megjelenik, s marad is mindörökké (Batman). :slight_smile: Akkor már azt az egy-két hónapot azt hiszem, kibírom. Két színből jól is jönne az a ninja troop, hisz a criticalosakat a napokban / hetekben maxolom (azaz 29-ezem), aztán kezdhetném is azokat rögvest.

1 Like

Addig még pár epic tokent be lehet szerezni a tournamenteken, eventeken és a find recruits 2 quest-tel :slight_smile:

És így lesznek az utolsókból az elsők.
Eddig az Epic Hero summon után a Tavern of Legends-ben volt a legrosszabb esély 5 csillagos hős húzásra.
Most ez megfordult, mert +1.3% eséllyel bejött az aktuális havi hős a 0.1% esélyes Mystero mellé.
Illetve 4 régebbi havi hős featured lett összesen 1% eséllyel, és a maradékra marad 0.3%.
A sima S1 hősök esélye továbbra is 1.2%.

Szóval összesen 1.2% + 0.3% + 1% + 1.3% + 0.1% = 3.9%, amiből 2.7% a nem S1 5 csillagos hős húzási esély.
(Más portáloknál általában 3.8% esély van csak 5 csillagos hősre, amiből nem S1 5 csillagos hősre az esély szezonális portálnál 1.5%, event portálnál 1%, Atlantis és Valhalla esetén 2.9%)

Mondjuk innentől a nem featured régi havi hősök húzásának az esélye jelentősen lecsökkent.

Mindenesetre továbbra sem tervezek gyémántot költeni rá, mert más portáloknál a 3-4 csillagos hősök is érhetnek valamit. :slight_smile:

2 Likes

Na tegnap vegre sikerült ezzel a csapattal:

Par pillanatig a global 1-et elerni!!! :smile: YEAH!!

A Telly es Vela kibalanszolasa csak ert valamit

3 Likes

Őőő, én a csapatot nem látom, de gratula hozzá! :))

Igen, javitottam :smile:
Köszi Kerb!

1 Like

3 Valhalla hős! Valhalla felemelkedik! Irány a Ragnarök! :laughing:

Igen :slight_smile:

Kiváncsi leszek milyen S3 hősök jönnek még. Elvileg azokat is tesztelik majd a mostani Béte teszt során :slight_smile:

1 Like

@Kerberusz

Friss hivatalos info:
Az első Ninja Tower eventet novemberben tervezik megtartani. (Mondjuk meg van csillagozva, hogy ez még változhat)

A Titános eventnek meg csak a tesztelése kezdődik meg idén.

A “News and Updates / Fall 2020 Sneek Peek” topikban közzé tettek pár képet a Ninja-król, az event játékmenetéről, 2 új titánról illetve 2 új Morlovia karakterről.
Ha valaki szeretné ott megtekintheti őket.

Cookie Settings