Magyar (Hungarian) nyelvű kibeszélő (Part 1)

Közben agyaltam… Rush - és Buff buster tournament ha jól gondolom. :slightly_smiling_face:

2 Likes

Hahaha, én megint kaptam egy jó dawat meg ishtakot :rofl:

Végre nekem is megérkezett az epic Goblin láda.
Nem is tudtam, hogy azután is lehet változtatni, hogy kiválasztottam valamit.

Mondjuk kb mindegy, mert kuka lesz :smiley:

A Ninja-k tesztelése ma lezárult a Bétában.
Remélem holnap bedobnak valamilyen új tartalmat, amiről beszámolhatok

2 Likes

Valaki a facre belinket egy videot amiben a támadó csapatban az 5 ninja volt. hát az hogy k.vára mind úgy néz ki csak a szinekben különböznek marha zavaró. TIszta covid csapat, mindenki maszkban! :smiley:

Csak a vicc kedvéért gondoltam tolok egy rekord időt, amilyen még nem volt! :smiley:

8 Likes

Egy ilyen videót én is láttam.
Vela, Telurria és GraveMaker-nek nem nagyon volt esélye ellenük bár mondjuk a tábla is jó volt…

Ez hányadik pálya volt a Rare szinten ? :slight_smile:

Szép idő egyébként bármelyik pálya is volt ez :slight_smile:

Tényleg a poén kedvéért, mert pontot nem ad sokat. Csak Sudri dolgozottt, mint az látszik. Viszont ha ki tudod maxolni a képességét, azaz van elég piros csempe, akkor 4-5. pályáig meg lehet vele ezt csinálni.

1 Like

Jaja, hasznos Sudri, én is aktívan használom rare szinten.

Szép pontszámot hoztál össze Epic-en grat.

Nekem ez még messze van :slight_smile:

Executor se semmi… rakott fel videót. A Legendary-nél 1.12 millió pontot tudott elérni item-ek nélkül.
Én még item-ekkel sem érem el az 1 milliót bár azt nem szoktam sokszor újrapróbálgatni :slight_smile:

1 Like

Sokat kell gyakorolni, azokat az eventeket és menni fog neked is. Ha mindegyikre megvan a csapat ami szerinted a legjobbat üt, és kimaxolod mindet ahogy kell, onnantól nyert ügyed van, lehet farmolni mocskosul minden hónapba a jó kis cuccokat.

2 Likes

Ez is minimális item felhasználás volt Screenshot_20200912-074504|250x500 Screenshot_20200912-074508

2 Likes

3 Likes

Asszem ebből recycle lesz

image

Köszi a táblázatokat :slight_smile:

Igyekszem folyamatosan fejlődni.

Ezen az event-en minden szinten jobb pontszámot értem el, mint bármelyik korábbi eventen :slight_smile:

Próbálta már valaki itt a HA 7-es szintjét ?

Tegnap kutattam ki, és kíváncsiságképpen ma elindítottam 2 képzést, és ezeket kaptam:

kép

kép

Ennyire mázlim van vagy nem tud 3 csillagosnál kevesebbet ? :smiley:

(Elvileg a Béta tesztelők eredménye alapján csak 8.8% lenne az esély rá :slight_smile: )

Olyan, mintha megkaptam az első Goblin ládám tartamát :slight_smile: abban 2 db 3 csillagos trainer volt :slight_smile:

Nekem dobott már 2 és 1 csillagost is.

1 Like

Tegnap betelt az én goblin balloon-om is:

Az újrahasznosítás eredménye:


A harmadikra már nekem is csak 2 csillagost dobott :slight_smile:

Aki megveszi a cuccokat megkapja a lila láda extra tartalmát is!! itt pl ez volt neki.

Csütörtökön kezdődik a második forum challange event:

Forum Challange Event II

Most a Tavern of Legends-hez fog kapcsolódni.
A 3. pályát kell maximum 30-as Team cost-os csapattal teljesíteni.
Extra kihívásként legfeljebb 1 item-el lehet próbálkozni :slight_smile:

A sikeres teljesítésről fotót kell berakni a fenti topicba maximum 1 kommentben.

A jutalom most is 3 szerencsésnek 1-1 flaska.