Magyar (Hungarian) nyelvű kibeszélő (Part 1)

Tudnátok abban segíteni, hogy melyik hős ad még olyan buffot, mint Melia (crit chance)? Illezve van esetleg valahol összesítő melyik hős milyen buffot ad? Ezek az appok csak ömlesztve mutatják a buffokat úgy nézem…

Majd 22-én kiderül kivéve ha ismét kiszivárogtatja valamelyik Staff tag…

2 Likes

Számolom a napokat soul exchange-ig én is. A vakációt nem vártam ennyire :smiley:

1 Like

Nem biztos hogy teljes a lista:
5*
Ares 36%, Gregorion 30%, Guardian Chameleon 36%,
2021 család 10%/15%/20%
Elemental Link 10%(Malosi, Vela, Telluria, JeanFrancios, Grimble)
Illetve jön egy piros jövő héten

4*
Shadereave 30%

3*
Melia 36%

1 Like

Köszi! Sejtettem, hogy egyszer nagyon mérges leszek, amiért nem csereltem be a kaméleonra…

Hasonló dolgokat itt tudsz megnézni:

Increase Critical Hit Chance

5 Likes

@PlayForFun:
Szia PlayForFun! Én sztem minda2 hősnél lesz balansz, a havinál biztos… Quintus 2. jelmez az tényleg már brutàlis volt, Horghall HPját azt nem kellett volna ennyire levinni :frowning: és a Monster event summonban benne vannak már az új 3-4csillagos hősök?

Horghall elképesztően erős lesz Rush-on, ha így marad. Majdnem egy öt csillagoso Treevil. Quintus továbbra is megmaradt a saját statuszán. Mindig is egy jobb híján hős volt.

1 Like

Most, hogy van már több baromi erős slow hős az ellenfelüknél, pl khifu, Azon gondolkodom, hogy lehet gyorsítani a hősöket.

A lilaknal egyértelmű, de azon toprengtem, a 3kiralysag hősökön is lehet gyorsítani.
3 ilyen hős +ckadilen és motega jó kombo lehetne. 5 csempéből elsul motega, és 1 -1 csempetnyit rögtön kap 3 hős. Ha elsul ckadilen, akkor az ellenfel is töm manaval. Ha a három királyság hős is minionos, akkor lánc reakció ban töltik egymást.
Lehet, hogy a fast királyság hősök magic troop al és motegaval 6 csempesek tudnának lenni
Próbált vki ilyesmit?

Tournament jelenlegi első helyen magyar van, grat Giorgio!
Szorítunk, h a végén is a dobogó tetején legyél!

2 Likes

Egy Motega (vagy bármilyen más) minion, a fenti esetben 0,8 csempét tölt. A maradék 7,2 csempét kereken 20% gyorsitással tudod 6ra csökkenteni, tehát a magic troop önmagáb@n elég kell legyen, de a talent is dob még rá ami már több mint elég.
Tehát ha össze húzol hatot és el lövöd Motegát akkor a három gyors biztosan tüzelésre kész, de az Mi nem biztos, hogy el lövi a körben.
( A második bekezdés ugye nem igaz, mert nem számoltam bele azt hogy különböző színűek. Mindenesetre Zhang Fei betölt ilyen módon)

A troopok megadják a plus manat a 0,8-ra is, amit családi ad, ugyhogy úgy kell számolni, hogy 6+0,8)x( troop+ talent) így 17% troop+ talent elég
Motega +Anastacia viszont együtt már a slowot is 8 csempesse teszik, és támadásnál nem lökik le a miniont, ha vársz a 2. Feltöltésére, a gyors hőst pedig 5 csempesse teszik, max trooppal és talent tel

Ebben nem voltam biztos, de valóban növekedik a direkt mana a százalékos növelésnél.



Itt 47%os gyorsítás mellett 6 csempe és 1 minion segítségével sikerült feltölteni Shangxiangot. Ami amúgy csak 9,82 csempényi töltés kéne legyen.
Ezzel most nálam is el indult a számolgatás :smile:

No most, hogy ez a gyönyörűség be lett harangozva, jöhet, hogy mit tud?! ^^ ^^ :slight_smile:

4 Likes

1 - 1 db már van benne az új 3 és 4 csillagos hősök közül.

Covenant of champoions portál változások

Elérhető hősök

Kiemelt hősök

  • Cleaver (Monster Hunter)
  • Malin (Monster Hunter)
  • Mr. Pengi (Christmas)
  • Caitlín (Slayer)
  • Garnet (Ninja)
  • Silvaria (HoTM)
Hős típus Hány csillagos Hősök száma Hős lista
Season 1 Legendary 5 Isarnia, Khagan, Lianna, Sartana, Vivica
Season 1 Epic 12 Boril, Caedmon, Colen, Gormek, Grimm, Kashhrek, Little John, Li Xiu, Rigard, Tibirtus, Wu Kong
Season 1 Rare 13 Azar, Balthazar, Bane, Belith, Brienne, Carver, Graymane, Ishhtak, Nashgar, Oberon, Rengeld, Tyrum, Valen
Season 2 Legendary 3 Atomos, Misandra, Poseidon
Season 2 Epic 2 Gadeirus, Wilbur
Season 2 Rare 3 Gato, Melia, Mnesseus
Season 3 Legendary 3 Fenrir, Lady Loki, Salmon Loki
Season 3 Epic 2 Gullinbursti, Jott
Season 3 Rare 2 Kvasir, Sudri
Old Challenge Event Legendary 9 Alice, Boss Wolf, Captian Kestrel, Guardian Owl, Guardian Chameleon, Guinevere, Red Hood, Sargasso, The Hatter
Old Challenge Event Epic 6 Captian of Diamonds, Cheshire Cat, Gretel, Guaridan Falcon, Merlin, Peters
Challenge Festival I Rare 5 Gnomer, Guardian Lemur, Pheonicus, Sally, Treevil
Monster Hunter Epic 1 Maheegan
Monster Hunter Rare 1 Dawn

A nem kiemelt hősök száma:
5* : 20
4* : 21
3* : 24
Összesen: 65 + 6 kiemelt = 71 hős

Korábbi hős lista

Kiemelt hősök

  • Cleaver (Monster Hunter)
  • Malin (Monster Hunter)
  • Mr. Pengi (Christmas)
  • Malosi (HoTM)
  • Rafaelle (HoTM)
  • Zeline (HoTM)
Hős típus Hány csillagos Hősök száma Hős lista
Season 1 Legendary 15 Azlar, Domitia, Horghall, Isarnia, Joon, Kadilen, Khagan, Leonidas, Lianna, Magni, Marjana, Obakan, Richard, Sartana, Vivica
Season 1 Epic 13 Boldtusk, Boril, Caedmon, Chao, Grimm, Hu Tao, Kelile, Kiril, Melendor, Sabina, Scarlett, Skitteskull, Sonya
Season 1 Rare 15 Belith, Berden, Carver, Friar Tuck, Gan Ju, Gunnar, Hawkmoon, Jahangir, Kailani, Karil, Nashgar, Prisca, Oberon, Tyrum, Ulmer
Season 2 Legendary 2 Misandra, Poseidon
Season 2 Epic 2 Proteus, Sumitomo
Season 2 Rare 2 Chochin, Melia
Season 3 Epic 2 Brynhild, Mist
Season 3 Rare 2 Grevle, Nordi
Old Challenge Event Legendary 3 Guardian Chameleon, Red Hood, Sargasso
Old Challenge Event Epic 5 Boomer, Cheshire Cat, Guardian Jackal, Hansel, Sir Lancelot
Old Challenge Event Rare 5 Bauchan, Guardian Bat, Pixie, Schrubbear, Vodnik

A nem kiemelt hősök száma:
5* : 22
4* : 22
3* : 24
Összesen: 68 + 6 kiemelt= 74 hős

Esélyek

  • 3 csillagos hős: 71.0%
  • 4 csillagos hős: 26.5%
  • Nem kiemelt 5 csillagos hős: 0.9%
  • Kiemelt 5 csillagos hős: 1.6%
  • Havi hős: 1.3%

Esélyek a fenti hős lista alapján:

Hős típusok Hány csillagos Esély
Season 1 Legendary 0.23%
Season 1 Epic 15.14%
Season 1 Rare 38.45%
Season 1 Bármilyen 53.82%
Season 2 Legendary 0.14%
Season 2 Epic 2.52%
Season 2 Rare 8.88%
Season 2 Bármilyen 11.54%
Season 3 Legendary 0.14%
Season 3 Epic 2.52%
Season 3 Rare 5.92%
Season 3 Bármilyen 8.58%
Old Challenge Event Legendary 0.41%
Old Challenge Event Epic 7.57%
Old Challenge Event Bármilyen 7.98%
Challenge Festival Rare 14.79%
Monster Hunter Legendary 0.53%
Monster Hunter Epic 1.26%
Monster Hunter Rare 2.96%
Monster Hunter Bármilyen 4.75%
Bármelyik kiemelt hős 0.27%
Régi esélyek
Hős típusok Hány csillagos Esély
Season 1 Legendary 0.61%
Season 1 Epic 15.65%
Season 1 Rare 44.38%
Season 1 Bármilyen 60.64%
Season 2 Legendary 0.08%
Season 2 Epic 2.41%
Season 2 Rare 5.92%
Season 2 Bármilyen 8.41%
Season 3 Epic 2.41%
Season 3 Rare 5.92%
Season 3 Bármilyen 8.33%
Old Challenge Event Legendary 0.12%
Old Challenge Event Epic 6.02%
Old Challenge Event Rare 14.8%
Old Challenge Event Bármilyen 20.94%
Any specific featured hero Legendary 0.27%
Régi havi hősök eséye Legendary 0.8%
Bármelyik kiemelt hős Legendary 0.53%
4 Likes

Hát ezt elengedem… :v::grin:

4 Likes

Tudon, mindenki így van vele, de tényleg fel nem foghatom, miért tették ebbe bele az s1 hősöket. Ha legalább garantáltan kosztümmel esnének be, de így…

2 Likes

Ja, 400 gem-ért már legalább kösztümösen jàrnànak…

1 Like

A 3kingdom hősők együtt elképesztően szivítósak. Freya kosztüm, 2 liu bei, lu bu és cao cao ellen mentem, a 2 liu bei már a vérzéses barbár talenttől megkapta a thorn miniont, így a családi bónuszból a manát is, elsült, idézett minonokat, akik feltöltötték a másik li beit, aki szintén idézett minionokat. Cao CAo pedig folyton evade-olt. Másodszorra bírtam velük, pedig freyát rögtön kiszedtem mindkétszer.

Ha rájönnek többen is erre családi kombóra, pláne hogy már van freya kosztüm, jó lesz rágyúrni az Eloise féle minion akadályozókra

2 Likes