Magyar (Hungarian) nyelvű kibeszélő

Igazából ez már az a kategória, amit annyira nehéz elhinni, hogy inkább rákérdezek újra. Viszont azt írta, hogy bétához képest nem változott semmi, úgyhogy úgy tűnik nem röstellik kiadni.
Bár a mai Főnix ajánlat után mit röstellnének?! :smiley:

3 Likes

Próbáltam.

Úgy van, ahogy @Mergesmagus mondja.

Elsütöd kiosztja a 320% sebzését, és vársz 5 kört, és ha addig feltöltött 520%-ot tudsz sebezni.

Persze ez attack buff dispell-hető. (Kivéve ha a családi bónusz ezt megakadályozza)

Ha nem dispellel-hető, és elsütöd újra Quenell-t, akkor visszaesik 320%-ra, és akár dispellel-hetővé is válhat.

Hasonlóan ez az utóbbi dolog a többi hősnél is.

Más:
Közben kiderült, hogy az esemény 5 napos lesz.

2 Likes

Nemrég bejelentette a Staff, hogy a Ninja Tower csak November lesz, és lesz benne valamilyen újdonság. (Majd ha megérkezik a Bétába, akkor beszámolok a változásokról)

2 Likes

Köszönöm, de igazából nincs már jelentősége, sajnos a dupla formációk változása miatt átszerveztem én is a védőt. Pedig még Sif limit breakelésén is gondolkodtam, mert nincs igazán jó sárga sebző 5*-osom, de így inkább várok.

2 Likes

Korábban volt kérdés hol lehet hol lehet az aktuális hősöket egy helyen megtalálni? Szerintem Telli’s listája volt a leg korrektebb, de ő abba hagyta és a toolbox sem frissül már egy ideje Viszont találtam egy “Empires & puzzles:Guide” névre hallgató appot ahol fent vannak a varázslok is ugyan úgy végig lehet vinni a talentet lehet keresni hős típusra pl: minion killer stb.
DE!! Nagyon durván tolja a reklámokat, szóval eléggé idegesítő! Ezzel számoljon aki letölti

(LB értékkel is kalkulál)

EP Toolbox alkalmazás ?

Esetleg ezek a fórum oldalak:

2 Likes

A toolbox jó lenne, de augusztus óta nem lett hozzá adva hős

Ma olvastam, hogy a ToolBox fejlesztője egészségügyi gondokkal küzd. Így egy ideig nem is lesz fejlesztve. A másik ajánlott program tényleg jó és mondjuk úgy “hétrekész”.

Vele esetleg találkoztál?? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

2 Likes

Hol van a Reroll ? :smiley:

1 Like

Rendes dolog a fejlesztőktől, hogy nem altatnak azzal, hogy ezeket a hősöket ingyen is be lehet szerezni :sweat_smile:

1 Like

Jól indul az új quest. kidobál mindenkit. :thinking:

Jaja, nem enged játszani, de van akit igen. Egyes emberek már az Epic-kel is végeztek.

1 Like

Minden klánban 2.500.000 az epic kapu vagy ez létszámtől függ?

Már megjavult elvileg a játék.
Azokkal volt gond, akik régen vannak egy szövetségben.

A 2.5 millió az fix.
Ha 1 emberes a szövetség, akkor is ennyit kell elérni.

(Az egészet zárójelbe teszem mert nem releváns, de azért mókás hogy a játékban a legnagyobb elérhető alap védelem egy négycsillagosé :smiley: és nem valami csoda event hősé hanem S1 kosztümé konkrétan 1089 megelőz ezzel a szintén haszontalan Richárd legfeljebb 1086-os védelmét. Harmadik helyen holtversenyben Handel és a pofátlanság netovábbja Ludwig 1071 védelemre talentelve LB-vel. Ja igen BorilC a legbitangabb tank :smiley: “most megtudták hazamennek innentől tudják”)

1 Like

No a díjazástól nem dobtam hanyatt magam. Sőt! Az rendben, hogy 20% étert szerezni, de az már nincs rendben, hogy nem lehet egyéniben versenyezni, hogy nem lehet felemelkedés tárgyat fixre szerezni, de még csak a csoró farkasos ikont sem, ha nem vagy top100 klánban, mert mindent kollektíve számlál.
Így született egy tök unalmas event, aminél nem elvárható, hogy másik 29 ember tolja neki, mint állat, ha csak te vagy páran vagytok event fanatikusok, arról nem beszélve, hogy a top100 kollektív szinten baromi nehéz. 90 csapatról beszélünk, ez 2700 ember kimondottan elit klánokból…
Hja és hogy miért tök unalmas: így ráállítom autora, úgy is letolja kis túlzással, 1 óra alatt megvan a három szint, utána pedig semmi motivációd, hogy esetleg próbáld odatenni is magad / próbálj javítani.
Pull: imádkoztam tegnap este jöjjön a fémfarkaslovagkerberuszludwig, erre fel bedobja a tündérpónitwájlájt lányt. :slight_smile:

Hja és aranyos cliffhanger van a végén. Jönnek az 5* holló hősök! :smiley: Remélhetőleg erősebbek lesznek azért kicsivel, mint ezek a kis pöcsös farkasosak. :smiley:

2 Likes

Hát ja, nem túl nyerő. Pláne ami a Rare, Epic, Legendary teljesítéséért jár az egy nagy 0 :slight_smile:

Ha a klánod megnyitja a Legendary szintet, akkor mehetsz a top1-ért egyéniben.

Ja ez így van.
Ráadásul ha kell minden Avatar, akkor meg kell 1x nyerned, egyszer legyél 2-10 között, majd 11-100.
Szóval nem elég egyszer megnyerni, hogy megkapj minden Avatart, mint a Challange eventeknél.

1 Like

Ezt hogy / hol / melyik szinten? Az jó lenne, ha tudnék menni Legendary top100-ért.

Az összes szint (Rare, Epic, Legendary) összegzett pontszáma alapján versenyzel.
Ha a szövetséged eléri a 10 millió pontot, akkor tudtok már Legendary-n is játszani.
Itt van a Tabella:

És a jutalmak:

Más:
Az hogy a Ranking nem frissül ismert probléma. A Staff szereli…

Cookie Settings