Magyar (Hungarian) nyelvű kibeszélő

Végül is, ha gazella rajta van, titánon meg valamiféle sebzéscsökkentés, akkor kéne magát tudnia tartani. :slight_smile: Opciók még a revive scroll, én itt sokat használom. Illetve van ott még láthatatlan poti is. :slight_smile:

1 Like

Köszi, sikerült a top1%!

1 Like

Lehet tudni mikor jön IOS-re a 39es verzio? Mert androidra már kiadták, de csak annyit irnak soon. Holnap kész egy HA10 de nem nyitnám addig ki a kosztümök miatt amig nincs új verzió!

Gondolom pár napon belül megérkezik.
(Nálam még Android-on sincs meg az új frissítés…)

Nem tudom, hogy ez a dolgot aktíválták-e már vagy sem.
Lehet majd amikor megszűntetik a 38-as verzió támogatását, akkor fog aktíválódni.,

1 Like

Egyébként érdekes, hogy S4 portálba egyszerre két új hős került bele most: Hannah és Morel…

1 Like

Hát ugye itt azt irja hogy benne van a 39ben a kosztümös ha10. :open_mouth: Na meglátjuk a képeket posztokat kapott e már valaki kosztümöt.

De fura mert igy elönyben vannak kicsit akiknek frissült már.
A limit break is benne van ugyebár! Tele a net vele.

Igen, erről láttam képeket, de még nem tudnak mit kezdeni vele, mert item még nincs senkinek sem hozzá :smiley:

Igen, benne lesz.
Az a kérdés, hogy Roc, Yunan és Rana benne lesz-e… A Bétába egy ideig beledobták, de aztán eltűntek, és ez sem említi…

1 Like

Na ebben a pillanatban jelent meg nálam IOS-en!!! :open_mouth: csak kérni kellett! :smiley:

Bárcsak minden így menne :smiley:

SG ha ezt olvasod,akkor kérnék egy Morel-t, és pár jó kosztümöt a HA10-ből :smiley:
Illetve majd Miki-t és Tarlak-ot az Atlantisz-ból ebben a hónapban :smiley:

Közben nálam is pont most jelent meg a frissítési lehetőség :smiley:

3 Likes

Nem is kérsz sokat! :rofl::rofl: Nekem elég lesz ha beesik Morel! :smiley:

“New Hero Costumes added for Yunan and Rana in the Seasonal Summon”
pedig irják azt is!

• Starting a test on how decreasing the Raid defense team buff for high-level Raids affects the gameplay experience and defense win rates

Ez mit is jelent pontosan?

Kb. ezt: “Folyamatosan és konzisztensen baszunk a játék balanszolásának még csak a törekedésére is, annyira pénzéhesek vagyunk, ezért lassan elérkezik az a pont, amiről Kerberusz már régóta beszél, hogy játszhatatlan, illetve teljes mértékben élvezhetetlenek lesznek a raidek, AMINEK HATÁSÁRA továbbra sem igyekszünk igazi megoldással előállni, helyette alá söpörjük a fekáliát a szőnyegnek. Magyarán lebutítjuk a defense teamek erejét, hogy ne érezd azt, hogy hátulról, alulról, s minden létező oldalról sz_p_l, ahelyett, hogy érdemi megoldást kínálnánk.” ^^ :slight_smile:

5 Likes

Igen, ezt írják, de amikor elkezdték tesztelni ezt a Bétában akkor a HA10 is dobhatta őket:

Na ezt hiányolom ott ahol mondod…
Mondjuk később a Bétából is eltűnt ez az opció…
Gondolom úgy vannak vele, hogy nem adják oda “ingyen” ha pullolni is lehet érte…

Kb amit Kerberusz idézett.

A védő csapat elvileg kap +20% stat bónuszt, és ezt csökkentik valamennyivel a top raid meccseknél (jelentsen ez bármit)

Kis telhetetlen! Túl jó volt a mats drop, úgy látom, kell hozzá a hős :wink:

1 Like

Kiderült már biztosra hogy akkor a ha10 adja most már a kosztümöt? vagy még átfutása van? láttatok valahol aki olyat kapott?? Mert nyitnám!

A fórumon van egy rész,ahol páran közzéteszik mit kaptak, de itt még nem láttam kosztümöt:

Sajnos nekem vasárnap jár le. Szóval nem tudom megnézni, hogy adhat-e már ilyet vagy sem…

1 Like

A Small Giants tartott egy kérdezz feleleket, amiben válaszoltak kérdésekre a jövőbeli terveikkel kapcsolatban.
Gondoltam összefoglalom itt az érdekesebb részeket magyarul itt:

Hősök / troop-ok:

• Nem terveznek újabb 3-4 csillagos hősöket az eddigi szezonokhoz
  • Nem tervezik, hogy kosztümöket is át lehessen mássá alakítani úgy mint a hősöket a HA10-ben.
  • Jövőre lehet lesznek változások a régi challange event és a Season2 portáloknál (bekerülhetnek ezek a hősök más portálokba)
  • Nem tervezik, hogy speciális 3-4 csillagos hősöket is kaphassunk a Hero Academy-ből
  • A troop fejlesztés szándékosan lassú és erőforás igényes azért, hogy ne kelljen azokhoz is további szinteket adni…

Új fejlesztések / események:

• Főképpen az új eseményekre és tartalmakra koncentrálnak a létező dolgok átszabása helyett, mert szerintük a játékosok az előbbieket várják el, de azért lesznek majd felhasználó élményt javító változások is
  • Sokan kérik, hogy visszanézhetőek legyenek a téged ért támadások. Ebben lesz majd egy kis fejlesztés (több információt kapsz majd a támadásokról), és a visszajelzések függvényében majd fejlesztik tovább
  • Tervezik a napi Quest-ek ráncfelvarrását
  • Nem tervezik, hogy a Valhalla Forever-nél a speciális ellenfél loot-ja változzon a mostanihoz képest.
  • Jövőre érkezhet a Season 5

Balansz:

• Várhatóak időnként további balansz változások
  • Folyamatosan fognak legalább egy minimális mértékben erősödni az újabb hősök a játékban
  • Nem tervezik Telluria/Vela visszaállítását a korábbi állapoukra
  • Nem tervezik, hogy a sonka és a vas átalakítható legyen a másikra, de majd lesznek olyan funkciók amikhez inkább vas kell majd

Szövetségei eseméynek:

• Tervezik, hogy jöhetnek 14* feletti titánok, illetve pár új az eddigek mellé
  • Rare titánoknál lehet majd olyan is a későbbiekben ami nem színhez kötött 4 csillagos felemelkedés tárgyakat ad (pl: Damascus Blade)
  • Nem várható 3-4 csillagos hősökre kihegyezett war, de azért mérlegelik ennek a lehetőségét
  • A barátságok szövetségen belüli raid-eknél nem lesz lehetőség war szabályokkal játszani
  • A titánok-on és a war-okon kivül várható még szövetségeket igénylő események

Épületek:

• A jövő évben várhatóak új épületek (Múzeum, Expediciós épület)
  • A fentiek miatt a Stronghold tovább lesz fejleszhető, és több vas/sonka tároló mehet majd fejlesztetté

Item-ek:

• A közel jövőben nem de később lehetséges hogy lesz egy “Super Reset Token” amivel vissza lehet szedni a hősökbe fektetett felemelkedés tárgyakat.
  • Lehet majd lesz lehetőség emblémák átalakítására
2 Likes

Hát nem ad okot bizakodásra. Hivatalos életben kapnának két nagy pofont, oszt’ szevasz. Milyen kérdezz-felelek az, ahol két dolog kirívó: - a közösség ötleteit, kérelmeit, kéréseit rendre “nem tervezik”, tesznek még hozzá egy a világ leghülyébb indokát esetleg, illetve, - a következő megfogalmazások “lehet”, “talán”, “megfontolják”, “egyszer”.
Köszönjük szépen! Ki is vagyunk húzva a …

6 Likes

Ja körülbelül így lehet összefoglalni…

1 Like

Cookie Settings