Magyar (Hungarian) nyelvű kibeszélő

Még csak most kezdődött az S4, majd ki jön minden színből minden szinten hős, azonnal nem hoztak ki szivárvány csapatra valót, Sztem nem olyan nagy probléma , egy évig fog tartani a szezon

Kék 5 csillagos S4 hős már volt a Bétában: Russula
Ezen kívül 5 csillagosból még a sárga Aouda, a zöld Garjammal és két piros: Captian Nemo, és Zenobia volt a Bétába.

Szóval rajtuk még 6 db 5 csillagos hős várható.

Gondolom itt is lesz majd újabb 5-5 három és négy csillagos hős később.

Ezt Te átgondoltad? Úgy komolyan?

Basszus, vegig olvastam…

Te ismered a sortörés fogalmát!? :crazy_face:

Sajnos 5 csillagos nem esett, de Vollermork ot es Griffin-t azonnal maxolom, nem kétség… Voller brutalis lesz bloody battle-n… mellecsapok egy Sudrit, “'oszt hev fan”…

1 Like

Nem, nincs meg a játéktapasztalatom hozzá, ezért is írtam úgy hogy ami bennem van a dolgok iránt.
És ezért köszönök minden a témában ejtett szót, mert olyan oldalakról is megvilágítja a tárgyat, mely oldalon nem én helyezkedem el, viszont ezáltal én is megláthatom.

(Kettőt pont ezért tartottam meg, ha változna a meglátásom és okosodnék valamerre vele kapcsolatban.)

1 Like

@Kerberusz a legutolsó videódban említetted, hogy összegyűjtenéd egy táblázatban az egyes szezonok hőseinek az alapadatait, hogy kiderítsd, hogy mik az átlagos adatok.
Nem tudom, hogy ezt a fórum oldalt ismered-e:

Ha nem, akkor ez lehet segít benne :slight_smile:

1 Like

Sziasztok,

Nem arról volt szó, hogy a szezonális eventek már két darab 4*-s tárgyat adnak? Csak egyet találtam

Szia !

Sajnos nem :frowning:
Mivel 5 darab szìnhez köthető 4 csillagos tárgy van, de csak 4 event, ezért kizárólag a karácsonyi tartalmaz 2 darabot, míg minden más csak 1-et, hogy egy év alatt meglegyen a 5 db tárgy egyenletesen.

Pedig igazán bevehetnék a 2 olyan tárgyat is ezekbe az evenetekbe, amely kellene minden hőshőz…
Ezáltal csak egy eventnél maradna csak 1 négy csillagos felemekedés tárgy

1 Like

köszönöm. El nem tudom mondani, mennyire csalódott voltam, mikor megláttam :slight_smile:

Egyébként, mit gondoltok az olyan kosztümös hősök talenteléséről, akik kiválóak, de alapvetően értékes osztálybelieket kellene használni, kevésbé hasznos képességekért? Gondolok például kosztüm Magnira (fighter vs. druid), vagy akár Marjanára (rouqe vs. wizard)?

Magninál maradva, őt várhatóan mindenhol használnám, míg a konkurensei Lady Loki, Fenrir , Bertila vagy akár Hu Tao, Colen, Shaderevawe viszont szituáció függően kerülne elővételre, így arra hajlok, hogy Magninak kell adni, de mégis pazarlásnak érzem.

Nekem csak Magni kosztümöm van, de nem érzem pazarlásnak a rászánt Fighter emlémákat, mert nagyon jól megnövelte a kék titánra (és egyéb kék ellenfelekre) a sebzésemet a védelem csökkentő képessége.

Ha meg lenne a Marjana kosztümöm is, akkor azt is gondolkodás nélkül talentelném.

1 Like

Na itt az újabb 4 csillagos felemelkedés tárgy szerzési lehetőség a Farmhole-ban :slight_smile:

1 Like

Csalódottságom kompenzálásául egy Hel-t adott a HA10 :slight_smile:

5 Likes

Szép Grat ! Nekem eddig csak olyan Season 1 hőst dobott 7 alkalommal, ami megvolt, pedig 4 is hiányzik.

Nos összejött a 6 darts. Leonidas és Sif között gondolkodom. De a kérdés vajon jön sárga hős az S4-be akinek inkább jobban megérné majd odaadni?

Az alap Leonidasnál van és lesz is bőven jobb hős, de szerintem Sif-fel -nekem ugyan nincs- nem nyúlsz mellé

Annyira gyenge loot van ebben a nyuszis eventen. :frowning: Idejemúlt!! Jó lett volna fejleszteni rajta. Csak épp hogy nem egy nyuszis nyalókáért küzdünk. :upside_down_face:

3 Likes

Az a eddigi kettőn kívül még erről tudunk:

Bár ezen még várható egy kis nerf :slight_smile:

Köszönöm! Tudok erről az oldalról, de már elfeledkeztem a nevéről. A múltkor kerestem, úgyhogy pont jól jött! :wink:

@flafla abszolút én is ezt éreztem, de Marjana esetében én sem bántam meg. cMarjana + cKhagan kombó gyakorlatilag bármit k.o.-z. Magninak, ha sikerülne megszerezni a kosztümét, ő is kapná a talentet, egész biztos. :slight_smile:

1 Like

Szerintetek a “critical chance” az csak csempe sebzésre vonatkozik? vagy spec képesség támadásra is?? :thinking: Csak mert Gini+Arthur családi bonusza a “critical” a védelemben nem is ér semmit, ott nincs csempe sebzés?! :thinking:

A critical chance nem vonatkozik spéci ütésre, támadásban ahogy írtad csakis a csempe sebzésre, illetve védelemben is van hatása: a slash attackokra.

1 Like

Cookie Settings