Magyar (Hungarian) nyelvű kibeszélő (Part 1)

Így van, vagy ha másik hősöd akarod felfejleszteni, akkor reset, visszakapod a tokeneket és mást fejlesztesz fel. :slight_smile:

Első fejlesztés paladin kaszban throne. Arra tolom, ha összejön.

Ti csak 5 csillagos hősbe gondolkoztok? Amit maxolram, az mind paladin. Szóval jönnek a 4csillagos hősök is.

Kíváncsi lennék hogy egy 3* hős kimaxolva mit tudna. Eventekre a nagyok sztem fogják tolni. Az meg megint egy új szint lesz, így sem lehet utolérni az event elsőket, még nagyobb lesz a szakadék.

Nem, nem csak 5*-ban érdemes gondolkodni. Nálam például prioritás a 4*-ok lesznek, hogy legközelebb összejöjjön világ első. :stuck_out_tongue:

Én 4* és 5*-ban gondolkodom.

Ma a gogel fordító ezt úgy lefordította nekem hogy semmit nem értek belőle.

:smiley: :smiley: :smiley: No igen, a magyar nehéz nyelv. Nagyjából Európa összes nyelvei a germán, román vagy szláv nyelvcsaládból gyökeredzik, azaz 2 nyelv ismeretével (angol, szlovák) legalább szavakat el tudsz csípni majd minden nyelvből. Mivel alapjuk azonos, ezért Google is szuper fordításokat végez, míg ezekről a nyelvekről van szó, de mikor meglátja a magyar képzőket, jeleket és ragokat - akkor ott a vége, fuss el véle! :smiley:
Ezen most jót derültem! Tény, nagyon vicceseket tud fordítani! :smiley:

Egy olyan kérdésem lenne hogy akkor most az új event lesz már az 5 dik ?

Így van, abszolút, azt hiszem sárga reflect. :+1:

Igaz, javítás: zöld hiányzik. *

1 Like

Inkább zöld reflect.Olyan event még nincs.

1 Like

Tényleg cuki a google forditó.

Nézze meg az egyes hősök teljesítményszintjét. Egy teljesen kifejlesztett tehetségháló hozzávetőlegesen 100 hatalmat ad a hősnek. Ez technikailag elegendő ahhoz, hogy egy 4 csillagos csillagot 70 + 20-nál egy 5-csillagos 80 + 0-os teljesítményszintig ütközzünk, de a valóságban a 4-csillagos még mindig egy rövid haj. A 3 csillagos csillagok azonban nem számítanak, hány emblémát adnak nekik. Figyeljük meg, hogy a teljesítményük kb. A háromcsillagos tehetségrácsot max. Ez azt jelenti, hogy majdnem olyan erős lesz

A legszebb a /még mindig egy rövid haj/ kifejezés.:grinning:

1 Like

Most akkor sárga vagy zöld event lesz ? :slight_smile:

Zöld nem volt még, előzőleg már linkeltem Mariamne linkjét, Memento events. :wink:
Teltoc sárga
Avalon kék
Pirates lila
Grimforest piros

@Odika lool! :smiley:

Sziasztok!

Hol szoktatok farmolni? Nálam season 1, 9. prov. 1 pálya. 3 fight zászló, ez az utolsó 3 zászlós pálya. Ha van jobb farm pálya (mission független), kipróbálom. Előre is köszi!

Én általában a 8/7 tollom de a komolyabb battle itemekhez valo cuccok pro.10-es fellettiek 4-5 zászlos pályák sajnos😒

Szia! Szintén 8/7, ha ládát töltök. Ha az itemek a cél, akkor S2 Province 12/10 hardon.

Jó neked ,nállam az S2 Hard még álom egyenlőre😒

Kimaxolás nagyjából 100 tp-t ad a hőshöz. Szóval egy 70+20 as 4 csillagos hős kimaxolva majdnem eléri egy 5 csillagos szintjét, hajszálnyival van alatta.

De a 3 csillagosok annyival gyengébbek, hogy hiba rakja az ember beléjük a frissen szerzett tokeneket, soha nem kerül egy 4 csillagos szintjére.

Ezért én is 4 vagy 5 csillagosokban gondolkodom.

Előzetes becslések szerint egy 5* kimaxolása külön token vásárlás nélkül kb 1,5-2 év: türelem, pénz vagy 4*.

1 Like

Attól függ mire.

Here’s the farming guide that includes most S2: Farming Guide by Hotdamnmess - Google Sheets