Magyar (Hungarian) nyelvű kibeszélő

Csürheted, csavarhatod, ahogy csak akarod.
A tényeken nem változtat, hogy az emberek Tellu miatt tolták bele a pénzt. Ez egy ügyes húzás volt a részükről, hogy maximalizálják a negyedéves profitjukat.

Lesz még valor, most teszteljük az új küldetéseket.

1 Like

Megugrott a bevételük telli által? : Mi az hogy!
Jogilag korrekt volt a nerf? : igen.
Sokakat megtévesztettek? : igen.
Játék egyensúlya helyreállításának érdekében fontos volt a nerf? : talán.

Ha benne is van apróbetűben hogy joguk van változtatni, lefogadom 95% játékos akkor találkozott először a szerződéssel, és ezt ők is tudják nagyon jól.

Itt már teljesen egyet tudok érteni, elég elvont irányban haladtunk már, de szerintem már azonos dologról beszélünk. Ettől még lehet más-más álláspontunk, de értjük egymást.

A supportról inkább ne is beszéljünk, valami megrendelt indiai csomag, tört angollal bemásolják a sablont és kész. “Nincs ismert hiba”. Mondanám, hogy “persze, most mondom, hogy mi az” - de hiába.

Az például megvan, hogy az alapján számolja a raidben a tőled elrabolt nyersanyag mennyiségét, hogy mennyi volt a tornyodban, mielőtt kiléptél a játékból? (azt nem tudom, hogy a támadó mennyit kap, csak azt, hogy tőlem 0-át von le)
Rendszeresen, szándékosan nem ürítem a tornyot, csak kilépés előtt, közvetlenül, és nem is rabolnak tőlem. Kupát persze visznek, azért küzdeni kell, de semmi mást. Nem megyek mélyebbre, a lényeg, hogy találtam körülötte bugot, már vagy 6-szor beküldtem, képekkel, mindennel, egyszer sem jutott el senkihez. Lepattant a sablon, próbáltam átfogalmazni, kérdéseket feltenni, ugyanaz a sablon visszajött újra és újra és újra.

Na tudható már a titkos hös kiléte? :slight_smile:

2 Likes

Próbáltam pár summont. 3os hősök, egy 4os és Hel :slight_smile:

Kérdés: Boldtusk olyan hős, akiből jó, ha több is van?

1 Like

Tavern of legends főellenségei és ellenfelei:

Szint Zászló Ajánlott TP Legends Coinok száma Ellenfelek Főellenségeg
1 4 1800 10 Kék, Sárga Natalya (piros)
2 4 2100 10 Piros, Sárga Gravemaker (piros)
3 5 2500 15 Piros, Kék Delilah (Sárga) & Alasie (kék)
4 5 2800 15 Piros, Sárga Zeline (Zöld) & Natalya (piros)
5 6 3200 20 Sárga Natalya (piros), Gravemaker (piros), Aeron (lila)
6 6 3500 20 Kék, Sárga Delilah (sárga), Gravemaker (piros), Alasie (kék)
7 7 3800 25 Piros, Sárga Aeron (lila), Delilah (sárga), Natalya (piros)
8 7 4200 25 Piros, Kék Zeline (zöld), Gravemaker (piros), Alasie (kék)
9 8 4500 30 Sárga, Piros Alasie (kék), Zeline (zöld), Aeron (lila)
10 10 4600 40 Sárga, Kék Aeron (lila), Delilah (sárga), Zeline (zöld)
3 Likes

Grat a havi hőshöz.

Szerintem hasznos belőle minél több. Pl a mostani eventre.

1 Like

Kk, köszi a gyors választ.

Egy klántársam az első 6.stage-et 3os hősökkel csinálta végig. Az első kettőt healer nélkül. Mondjuk a troopjai 4os 12-13. szintuek.

Egyelőre még csak az elsőre volt időm.
1/1-es 3-4 csillagos hősökkel simán ment.
Még item sem kellett :slight_smile:

Közben már a képét is megtaláltam. Brutálul néz ki!! :smiley:

1 Like

Jep, első pályát én is egy 1500-as teammel csaptam le.

1 Like

Igen, jól néz ki.

Ő az:

1 Like

Jól néz ki bizony… De mit is tud ez igazából? :smiley:

2 Likes

Szerintetek kinek adjam a tabarodkat Clarissa vagy Kageburado? Van egy maxos Freyam +7, szinte mindig hasznalom raidbe, c.Rigard meg nincs meg sajnos, de idovel szamitok ra igy az is surun tagja lesz valoszinuleg a csapatomnak ahogy Proteus is (element link miatt fontos).
Egyetlen 5* sniperem van aki Joon.
Kage tudna kapni kb 7-8 talentet (Malosi van meg akinek adhatnek de egyelore nem gondolom hogy ra tennek), mig clarissa emblemjei jelenleg tellurian vannak aki az egyetlen tank karakterem eddig, viszont offensere a nerf utan mar nem surun hasznalom.
Tehat mi erne meg jobban szerintetek? Egy talentelt Kage +8 vagy Clarissa talent nelkul?

Esetleg megprobalkozhatok meg egy Freya tankal hogy clarissa megkaphassa az emblemeket az pedig valahogy igy nezne ki:

Clarissa - Puss in Boots - Freya - JF - Joon

(Itt problemas lehet a 2-2-1, de JF ugye ved a kek ellen plusz Freya extra defenset fent tudja tartani, clarissa pedig eros a sargak ellen)

Tellurias def team pedig:

JF - Vela - Telluria - Freya - Joon

107% sebzést ad mindenkire kimaxolva.
Az utolsó 5 debuff-ot amit kapott kiossza az összes ellenfélre.

Szerintem Kage talenttel de a Malosi+Clarrisa kombo is jó lehet, Telluria meg maradjon tanknak nerfeltek de meg mindig b@szo!

Cookie Settings