Magyar (Hungarian) nyelvű kibeszélő

Én is szeretem hogy lehet variálni velük, és akár két eltérő típusú Class Quest-en is tudok 1-1 hőst használni.

Köszi a friss hőselemző videót :slight_smile:

1 Like

Volt 2 db epic hero tokenem,tartogattam az e havi hősre,az elsőt mikor rányomtam egyből kidobta Malost :):slight_smile:

2 Likes

Telluria mana lassitasat sajnos nem countereli Malosi, az nem szamit status effectnek.

1 Like

Ezt láttad / tapasztaltad? Csak mert az alant idézett rész ezt nem zárja ki. Status effectek a buffok (pozitív) és ailmentsek (negatív), ahova tartozik Telluria mana downja (onnan is tudjuk, hogy megjelenik icon a hősökön. Ilyen értelemben counterelnie kéne, ha nem teszi, hiba.

Fordítom:

• direkt healek (nincs icon, egyszeri, fizikai gyógyítás)
  • dispellek (nincs icon, egyszeri eltávolítói buffoknak, debuffoknak)
  • életerő növelés (nincs icon, fizikai, pajzsként funkciónáló)
  • minyonok (önálló fizikai létezők)
  • mana csökkentés vagy direkt mana töltés (nincs icon, egyszeri mana szopás, lásd Guineverenél, Misandránál szintén nincs icon, egyszeri mana növelése egy vagy több hősnek)
2 Likes

Nem teszteletem, de konkretan telloriarol volt szo malosi topikjaban, hogy azt nem countereli (teszteltek elvileg).
Mana reduction az nem mana szivas, mert az mana steal (amit counterel tudtommal)… Sajnos eleg hulyen van megfogalmazva es nem egyertelmuek ezek a dolgok mar, mert annyi fele effect van

1 Like

A kedvedért átfutottam az egész topicon és egy hozzászólásban ilyet nem ltátam, ezzel ellentétben ketten írták minimum, hogy Telluria counternek szeretnék (amit említettem is a tegnapi vidimben), és senki nem bírtálta felül ezeket a hozzászólásokat.
Szerintem benéztél valamit, vagy azt printscreeneld ide, amivel tudunk is mit kezdeni, mert ez így értelmetlen.
Ahogy írtam (de erre is van külön thread (📑 Status Effects - Buffs and Ailments)), Telluria skillje bizony status effect, úgyhogy counterelendő.

Mana szívás - jogos, én annak nevezem, de megtévesztő, javítom.

Valoban igazad van es beneztem, meg regen olvastam early infos topikba de azota tisztaztak hogy barmi aminek ikonja van (tobb korig tart) azt countereli, csak az instant dolgokat nem.
Igy mar tenyleg eleg hasznos hosnek tunik es megeri a summonokat, bocsika :slightly_smiling_face:

1 Like

No problem! Én is mindenképp szeretném megszerezni, reméjük epic tokenek + atlantisi tokenek elég lesz. :slight_smile: Hajrá!

1 Like

Sziasztok, és egy kérdésem lenne Malosi countereli Heimdallt?

1 Like

Szia! Nekem megvan Heindal és Telluria is , 2 különböző accontomnak. nos Hendail sokkal hasznosabb… Bár nekem az is probléma, hogx nem igazán tudom melyik hőscsapattal lenne teljes

Szia! Nekem Heindal van meg. Még nem tudtam a 4.- sáv ra emelni,de 8/8- as. Nos Imádom ■■■án,raid, szinte mindenhova viszem. Az előző event legendari pálya sikerességét is neki köszönhetem. Azon kivül, hogy az összes szövetségest védi , az elvesztettet visszahozza,ami van hogy nem az akkori hanem egy késöbbi betöltése során teszi.

1-2 apróság még kiderült az új Path of Valorral kapcsolatban:
A “Kill Enemies” kihívásban összesen 5000 ellenféllel kell végezni.
Az XP gyűjtőben 267000 XP-t kell gyűjteni összesen.
A Raid-esnél 5 szint van, amiből az elsőt legalább Bronze arénában, míg az utolsót Diamond arénában kell teljesíteni.

2 Likes

Sziasztok!
@Kerberusz Nagyon jók a videóid , sokat tanultam belőlük. Van 1 Ranvir-om , te milyen posztra vagy csapatba(def,attack,■■■án,raid,war etc.) tennéd őt? Már egy ideje megvan , de még vacillálok rajta, hogy fel e húzzam… nem tudom mennyire életképes

1 Like

Szia! Köszi, örülök neki! :slight_smile:

Hát Ranvirral az a helyzet, hogy anno jól kibabráltak velünk a fejlesztők, közvetlen utána bedobták Mikit a képbe. Onnantól, akinek van, leginkább vele ■■■ánozik, hisz állandó sebzés van általa, miss lehetőség nélkül.
Amennyiben nincs Miki, akkor marad Ranvir ■■■ánverő pozícióban. Ez az első számú küldetése. Ott mindig meg fogja érni vinni őt, hiszen ha a teljes képet nézzük és nem egy pechesebb kört, ahol többet misselt az átlagnál, akkor láthatjuk, hogy jelentősen megdobja a sebzést. Azaz többet nyersz vele, mint buksz általa.
Mindenütt máshol pedig lutri. Defben nem igazán jó, ahhoz túl papír és keveset sebez, viszont egy szövetségi háborún simán mérkőzést tud hozni vert pozícióból. Erre remek példa az “ezt neked, Cica!”

Lásd itt: https://www.youtube.com/watch?v=bVEVEX7hzAA&t=31m50s

Hacsak nem nincs különösen erős ellenfele, akit húzhatnál helyette, szerintem megéri. :slight_smile:

Most láttam, hogy az előző upgrade-ben (véletlenül?) bekerült egy új fajta troop, amit a szürke token adhat.
1 csillagos “Common Villager” minden színben, aminek minden statja 0%
Ez hasznos lehet a rare titan elleni stratégiádhoz @Kerberusz

2 Likes

Köszi a tippet! Még szerintem megvárom a s3-at , reménykedek valami táposabb hősben :smile: meg még van pár hős akit előtte felszeretnék húzni, de majd idővel sort kerítek rá is.

1 Like

HohÓ! Ez jól hangzik. Bizony lehet egy pár ezer extra sebzést fog jelenteni! ^^

1 Like

Igen, lehetséges :slight_smile:

Hétfőn igyekszem beszerezni a megfelelő mennyiséget belőle, van rá kb 150 tokenem :slight_smile:

Azt esetleg lehet tudni, hogy most hozzák e be az újabb kosztümöket?

Nem tudni pontosan, de reméljük.

Viszont állítólag lassan jön a Hero Academy a Bétába :slight_smile:

Cookie Settings