Magyar (Hungarian) nyelvű kibeszélő (Part 1)

Gyűlnek az iteme szépen, csak nekiesek 1. Helynek avalonon

3 Likes

További információk érkeztek a Season 3-mal kapcsolatban.
Megkezdődött a Bétában a “birodalmak” tesztelése a Season 3 hősökhöz.
Ez valami olyasmi mint a családi bónusz, de mégis kicsit más.
Eléggé érdekessé teszik majd a játékot.

9 “birodalom” lesz:

Jotunheim

  • Minden szövetséges kap 1 “Ice Giant” miniont ha egy ebbe a birodalomba tartozó hős meghal
  • Ha 2 illetve 3 db ilyen birodalomba tartozó hősöd van, akkor 15 illetve 20%-kal növekszik a kritikus sebzési esélye ezeknek a hősöknek

Niflheim

  • Minden ellenfél 21%-os pontatlanságot kap ha legalább egy ilyen hős manája tele van. Miss esély is társul hozzá.
  • Ha 2 illetve 3 db ilyen birodalomba tartozó hősöd van, akkor 7 illetve 12%-kal növekszik a mana termelődése ezeknek a hősöknek

Midgard

  • Minden szövetséges támadása 25%-kal növekszik ha az egyik ilyen hős életereje alacsony
  • Ha 2 illetve 3 db ilyen birodalomba tartozó hősöd van, akkor 10 illetve 15%-kal növekszik a támadása ezeknek a hősöknek

Vanaheim

  • Minden ellenfél manája 20%-kal csökken ha egy ilyen hős meghal
  • Ha 2 illetve 3 db ilyen birodalomba tartozó hősöd van, akkor 15 illetve 20%-kal növekszik a védelme ezeknek a hősöknek

Svartalfheim

  • Minden ellenfél 168 pontnyi mérgezést kap amíg egy ilyen hős életereje alacsony
  • Ha 2 illetve 3 db ilyen birodalomba tartozó hősöd van, akkor 10 illetve 15%-kal növekszik a támadása ezeknek a hősöknek

Asgard

  • Minden ellenfél manája picit növekszik ha egy ilyen hős meghal
  • Ha 2 illetve 3 db ilyen birodalomba tartozó hősöd van, akkor 15 illetve 20%-kal növekszik a védelme ezeknek a hősöknek

Alfheim

  • Minden szövetséges életereje 7%-kal gyógyul ha egy ilyen hős manája feltöltődik
  • Ha 2 illetve 3 db ilyen birodalomba tartozó hősöd van, akkor 9 illetve 13%-kal növekszik az életereje ezeknek a hősöknek

Helheim

  • Minden ellenfél 125%-nyi ütést kap ha egy ilyen hős meghal
  • Ha 2 illetve 3 db ilyen birodalomba tartozó hősöd van, akkor 7 illetve 12%-kal növekszik a mana termelődése ezeknek a hősöknek

Muspelheim

  • Minden ellenfél 168 pontnyi égetést kap amíg egy ilyen hős életereje alacsony
  • Ha 2 illetve 3 db ilyen birodalomba tartozó hősöd van, akkor 15 illetve 20%-kal növekszik a kritikus sebzési esélye ezeknek a hősöknek

Ezeken kívül 1-2 hősnél apró módosítások és pontosítások történtek.

További info angolul ugyanazon a fórum oldalon, ahol korábban.
A " Realm Bonuses Added in Season 3 Beta v3" résztől az első hozzászólásban.

2 Likes

Fenrir tovább durvul, mert a Niflheim “birodalomba” fog tartozni, így ha lesz mellette még 2 azonos “birodalomba” tartozó hős, ami 12%-kal növeli a mana töltést, és egy megfelelő mana troop, akkor elég gyorsan tudja majd ledarálni az ellenfelet…

1 Like

Csak nem három 5* fog egy realmbe tartozni? Ez 27 db. 5*-t jelentene, ez messze túl soknak tűnik.
Nem arra próbálnak építeni, hogy megérje mixelni a három és négy csillagosakkal?
Arról már nem beszélve, hogy egy teljes szezon alatti egy Mok’Arral arra nem is hajtanék, hogy összejöjjön több 5* egy világból. :smiley:

Kerbi, az avalon eventről nincs egy revard táblázatod véletlenül? Nem találom meg sehol sajna :frowning:

Minden itt van az eventek kapcsán. Rewardok is. :slight_smile:

1 Like

Köszi szépen a gyors segítséget!!!

2 Likes

Jelenleg két három csillagossal van azonos “realm”-ben, de ha van 3 Fenrir-ed 1 csapatban, akkor már megvan a 3 öt csillagos :slight_smile:

Jelenleg az alábbi az egyes új Season 3 hősök beosztása:

Jotunheim

  • Nordri (3* kék)

Niflheim

  • Ei-Dunn (3* piros)
  • Fenrir (5* kék)
  • By-Ulf (3* zöld)

Midgard

  • Mist (4* sárga)
  • Brynhild (4* zöld)
  • Sif (5* sárga)
  • Bjorn (3* lila)

Vanaheim

  • Mireweave (4* kék)
  • Freya (5* lila)
  • Norns (5* sárga)

Svartalfheim

  • Alfrike (5* lila)

Asgard

  • Heimdall (5* zöld)

Alfheim

  • Ratatoskr (5* zöld)
  • Kvasir (3* sárga)

Helheim

  • Tyr (5* piros)
  • Stonecleave (4* lila)

Muspelheim

  • Sumle (4* piros)
2 Likes

Vanaheim-nél már van kettő 5 csillagos 1 realm-ben.
Vannak még pár eléggé foghíjas realm.
Szóval gondolom várhatóak még új hősök :slight_smile:

1 Like

Azonos karaktereknél a családi bónuszok nem érvényesek, azt gondolnám ez nem változik, vagy esetleg igen?

Valóban eltérő hősöknek kell lenniük, de közben ma törölték a 2-3 azonos realm-hez tartozó hős után járó extra bónuszt illetve az egyéb extra realm bónuszokat is jelentősen csökkentették.

Sziasztok! Fogadjátok szeretettel ezt a kis elmélkedést a 100., jubileumi vidi alkalmából. :slight_smile:

3 Likes

Szia !

Köszi, hasznos kis videó, mint mindig :slight_smile:

Ha már ötleteket keresel:
Esetleg kezdőbb illetve kevés 5 csillagos hőssel rendelkező játékosok számára érdekes lehetne egy ilyen videó a top5 négy csillagos tankokról.
Kashhrek elég szívatós tud lenni ebben a 4 csillagosak közül.
Csak csempékkel nem tudtam még eddig leszedni.

Más:
A jövő héten elvileg újabb infok érkeznek majd a Season 3-ról, mert elkezdődik a S3 pályák tesztelése :slight_smile:

Ha így haladnak remélhetőleg április végére kiadják az S3-at :slight_smile:

1 Like

Nagyon jó volt ez a top 5 tank vidi!

Ezeken kívül nekem még sok gondot okoz Aegir is, bár egy buff-leszedő hős sokat segít ellene.
Gravemaker meg egy szemtelen kis hős, ellene sem nagyon szeretek menni. :slight_smile:

Simán készíthettél volna egy top 10-es listát is. :wink:

1 Like

Mióta egyke lettem, elég jó kis klánharcokat vívok. Eddig talán vagy kettőt buktam el, a többit simán nyertem, pedig elég kemény ellenfeleket kaptam, de a szerencse velem volt. Ez a mai volt az eddigi legszorosabb, az utolsó csatában a szívem a torkomban dobogott:

Kemény ellenfél volt és bár a legvégére már nem a legerősebb mono-team-el mentem ellene, de behúztam ezt is. :slight_smile:

Korábban a klánomban és sok helyen olvastam, hogy a mono-team hülyeség, semmi értelme. Nekem bejön, sőt a raid-ben is csak a piros csapatomat használom, lassan nagyon kemények lesznek.

1 Like

Köszönöm a pozitív visszajelzéseket! :slight_smile:

A 3* és 4* nem biztos, hogy annyira hiteles tudna lenni, hisz gyakorlatilag nem használom őket, csak tornán, ahhoz hasonlót viszont el tudok képzelni, hogy melyek azok a hősök, amelyeket én a leghasznosabbnak tartok a kisebbek közül a sokoldalúságuk, illetve a tornán való szerepeltethetőségük miatt.
Többen jelezték már, hogy lehetne hasonló vidi a támadók köréből. Köszi a tippeket @PlayForFun, S3 miatt ezesetben csöppet csalódott vagyok, azt reméltem március végére más esedékes lehet. :frowning:

@Allitta, ha elkészül a támadó vidi, oda biztos bekerül Gravemaker! :smiley:

2 Likes

Ez az S3 kezdési dátum csak egy tipp részemről. Nincs semmi hivatalos info arról, hogy mikor kezdenék.
A Path of Valort még anno október végén tesztelgették, és ugye most fog holnap kezdődni.
Ebből tippeltem az áprilisra.

1 Like

Hali! Path of Valor is megérkezett! Kinek hogy tetszik eddig? Jöhetnek a vélemények! :slight_smile:

3 Likes

Szia!

Ideje volt ténylegesen színesíteni a játékot, úgy tűnik, hogy mostanáig kezdett “ellaposodni”. Bár Én még az elején tartok (lvl 15 stronghold), nyilván nekem érdekes.
Nyilván jócskán megéri aktiválni a Valor Pass-t, hiszen nemcsak 850 gem, hanem még jópár húzási lehetőség üti a markunkat. Az egyéb tárgyakról nem is beszélve.
Kíváncsi leszek, hogy egyelőre a free tárgyakat gyűjtöttem be, de ha később pár nap múlva aktiválom a “vip részét”, akkor utólag be tudom-e gyűjteni a bal oszlop tárgyait…?
Erre tudod a választ?

Amúgy tetszik a kihívás-sorozat, nyomom… :slight_smile:

1 Like

Szia !

A Valor Pass aktiválási ablakánál a kis ?-re kattintva kiírja a játék, hogy elvileg visszamenőlegesen megkapod a már teljesített mérföldkövek után járó jutalmat is.
Ez egyébként így is fair, mert egyébként úgy az egyre csökkenő elérhető hátralévő jutalmak miatt csökkennie kellene az árnak.

2 Likes