Magyar (Hungarian) nyelvű kibeszélő (Part 1)

Sziasztok. Ujabb valasztas elott vagyok. Toth-amun vagy sartana? 1 seshatom mar fel van huzva.toth amun mellett még az szól, hogy 7-esre fel tudom talentelni, sartanara viszont 0 talentem lenne. Koszi

Teljesen egyet értek veled sajnos. Ez az egész transzmutáció és alchemy lab egy olyan dolog amiért nagyon sokáig könyörögtek a játékosok, aztán kaptak egy ilyen rakás … Pedig nagyon nagy potenciál lenne benne. A jelenlegi formában kb annyira lehet használni hogy egy rakás 2* battle itemet 3*ra váltson az ember (saját tapasztalatom és helyzetem alapján), és valószínűleg jól is gondolom mert ez az első szint ahol már gyémántot is kell használni ha jól emlékszem.

Nagyon nem értem a fejlesztőket, például az Atlantis hétvége egy teljesen jó ötlet volt aminek mindenki örült de már azt is megrövidítették 4 napról 3ra. Ugyan így a raid tournament ahol először még tök jó jutalmak voltak azoknak is akik a top1%on kívül vannak, de most ha kiesel 75 gyémántot fizetsz azért hogy feljebb kerülj egy kicsit és 1 helyett talán 2 sima ezüst hero tokent kapj.

Aztán most is amennyi minden be van már harangozva, a hero academy, a jelmezek meg a path of Valor event… Hát őszintén szólva nem tudom hogy reménykedni kéne vagy félni tőle.

Hááát, nehéz, mert talentekkel kiegyenlítődik kb. a kettő. Sartana alap sniper, Toth nem, viszont tankosság előnye lehet főleg talentekkel. Nincs egyértelmű válaszom. :slight_smile:

@Csoki úgy-úgy, ám mégis azt mondom… csak pozitívan! :stuck_out_tongue: :wink: (Legalábbis amíg ki nem jönnek.) :smiley:

1 Like

Halihó!

Átkreáltam az event pontokat, mert a múltkori rendkívül ronda lett. Ez jó távpontot adhat azoknak, akiket érdekel a dolog. Következők is jönnek majd, s Teltoc előtt kreálok egy olyat is, amiben összegzem a négy hónap addigi eredményeit.

3 Likes

Halihó! Kis segítség kellene troop leveling ügyében.Létezik olyan táblázat vagy bármi nemű iromány amelyből kiolvasható,hogy melyik level-nél mi fog növekedni? Értem itt pl. hogy 4 csillis lvl 10-ről 11-re uppolásánál az atk,a def,a manareg,vagy mi fog növekedni? Köszi a válaszokat ,Rooky

Hali! Egész véletlenül Kerberusz ilyet is készített. :slight_smile:

1 Like

Szuper köszi szépen!

1 Like

Sziasztok,

Arra nezve van valakinek informacioja, hogy ugyanazon a szerveren miert nem egyforma ajanlatokat kinal fel a jatek?
Vagy szerveren belul is napokat keshet?

Koszi elore is

Horund

1 Like

Mire gondolsz? A tökös ajánlatok?

1 Like

Nem a special offerekre, mint a Deal is szokott lenni. Tegnap elott kapott az egyik jatekos egy egynapos Liannaval femjelzett ajanlatot, mar nem emlekszem a nevere, de csinalt rola kepernyo fotot. 24 oras ajanlat volt, amit a jobb oldalra szokott a képernyőn rakni a jatek. Tegnap mar le is jart neki, de pl en nem kaptam ilyen ajanlatot, holott mindketten a HU szerveren vagyunk.

1 Like

ez volt az a jobb also sarokban

1 Like

Erről fogalmam sincs. Én nem tudok róla. :slight_smile:

1 Like

Köszönöm Kerberusz, nekem is erosen furcsa, ezert kerdeztem. Eddig erre nem figyeltunk, most elkezdtuk, hogy meglassuk a szisztemat vagy a randomitast benne. :slight_smile:

Sziasztok!
Valakinek van infója hogy mit és miből lehet az Alchemy lab-ban fejleszteni?

1 Like

Szia !

Alacsonyabb szintű harci (battle), felemelkedés (ascension), és a gyártáshoz (crafting) szükséges elemekből + kajából magasabb szintűeket lehet készíteni.
Az épület magasabb szintjein gyémánt is kell hozzá.

  1. szint: 30 db COMMON Crafting elem + 31k kajáből lesz 1 db UNCOMMON
  2. szint: 15 db COMMON Battle item + 42k kajából lesz 1 db COMMON
  3. szint: 24 db COMMON Ascension item + 57k kajából lesz 1 db COMMON
  4. szint: 20 db UNCOMMON Crafting item + 63k kajából lesz 1 db RARE
  5. szint: 10 db UNCOMMON Battle item + 73k kajából lesz 1 db RARE
  6. szint: 18 db UNCOMMON Ascension item + 86k kajából + 1 gyemántból lesz 1 db RARE
  7. szint: 10 db RARE Crafting item + 94k kajából + 25 gyémántból lesz 1 db EPIC
  8. szint: 5 db RARE Battle item + 103 kajából + 50 gyémántból lesz 1 db EPIC
  9. szint: 12 db RARE Ascension item + 168k kajából + 150 gyémántból lesz 95 eséllyel 1 db RARE és 5% eséllyel 1 db EPIC Ascension item
  10. szint: 1 db EPIC Asension item + 256 kajából és 250 gyémántból lesz 1 db másfajta RARE Ascension item

A kapott elemek nem választhatóak, hanem véletlenszerűen jönnek.

3 Likes

Köszönöm a segítséget.
Akkor mikor már tényleg megéri, erősen gyémánt igényes.

1 Like

Nincs mit, igen, és még a gyémántért sem kapsz garantált tárgyakat.
Ráadásul az átalakítás is elég hosszú ideig tart.
(Első szinten talán 30 perc, míg az utolsó szinten már több mint 1 hét talán ?)
Nem igazán éri meg a belefektetett energia, kaja, stb…

1 Like

Én bátran meg merem kockáztatni azt is, hogy Alchemy Lab eddig magasan vezeti a “legnagyobb csalódás” listámat… :confused:

1 Like

Igazából a 6.-os szint amit esetleg van értelme használni

1 Like

Csak hogy lássuk perspektivikusan!

540 Battle Manual, 418 Chainmail Shirt, 467 Scabbard és 462 Tall Boots azt jelenti, hogy

  • 105x tudom elindítani idáig (105 gem)
  • de mivel 8-as szinttől egyszerre 3 indítás végezhető, ezért cirka 3 hónap kell hozzá, hogy végére érjek
  • ami lvl6-os Alchemy Lab shards arányát figyelembe véve 105*25 = 2 625 shardot jelent
  • ami még mindig negyede a szükséges 10 000-nek
  • s ezt 2 évnyi (non-stop) játék statisztikája alapján írom.

Ebből elég beszédes, hogy rakat kakkanat.

Ha pedig lvl10-es 250 gemes akciókat vesszük alapul, akkor 4250 gemet kéne eltoszni arra, hogy összegyűljön 1 db (!) 4* asc. matra való, amihez azt hiszem nem szükséges kommentár. :slight_smile: