Magyar (Hungarian) nyelvű kibeszélő (Part 1)

na első kérdésemre választ kaptam összegyűlt a 100coin és meg is nyílt az ingyenes lehetőség, kaptam egy 3csillagos zöld békaszerű “valamit” (még nemsoká utána olvasok hova, mire is jó, mit tud stb.)

Atlantis coinért csak höst tudsz kapni másra nem jó. Az atlantiszi hősöket érdemes megtartani még ha 3*-os is mert elég jó tulajdonságokkal rendelkeznek.
Halloween event fog jönni most a hónap végén. Mindkettőban nagyon jó hösök vannak itt is ott is érdemes gemet használni! Kinek hogy engedi pénztárcája! :wink:

Muggy király, kettő is el kell belőle! :wink:

akkor muggy-t ezek szerint megéri felhúzni, és egyébként védő vagy támadó inkább (vagy mindkettőre jó)?

Megéri igen, nekem van egy második alapszinten - az meg az új titan itemek miatt éri meg egy vicces stratégiához, amiben a cél az, hogy a titan (titan pajzsnak hála, ami mindent reflektál vissza a titánnak) minél nagyobb sebzést osszon ki neked. No de ez bonyolultabb, és még nagyon odébb van. :slight_smile:

Érdekes újítás jön majd a következő 25-ös verzióban a Beta Beat fórum alapján: Path of Valdor
Ha jól értem, akkor ez egy 50 napos kihívás lesz, és nem lesznek külön pályák, amiket végig kell vinni, hanem a normál játék menetben kell különféle dolgokat véghez vinni.
Lesznek napi kihívások:
Pl nyerni X raid-et, gyártani X eszközt, stb…
Illetve olyanok amiket 50 nap alatt kell véghez vinni:
Pl: X db hőst felfejlteszeni Y szintre, pullolj X herot, stb…
És ezek teljesítésért járnak majd jutalmak.
A szokásosokon kívül jönnek a relikviák, amik közül 1 lehet aktív, és csak 1 napig tart a hatása.
Pl: 30% jobb lotok 1 napig, 100% több iron a pályák teljesítésért, 2-vel több harci eszköz lehessen vinni a csatákba, stb…
Illetve jönnek a kaja és a vas csomagok, amiket be lehet váltani 10000 vasra vagy kajára.
Nekem alapvetően tetszik az ötlet, egyedül az nem tetszik, hogy két féle lot lesz.
Ha jobb lotot szeretnél kapni, akkor azért valamivel fizetni kell. :frowning:

További info itt angolul:

Állítólag akár már december 1-től jöhet, de ez még nincs kőbe vésve, mint a november 18-as Custome Quest kezdés.
Arra is kíváncsi leszek.

2 Likes

Ez nagy hirtelenjében új nekem is! Köszi, hogy belinkelted, mindjárt meg is lesem. Jó videó alapanyag! :wink:

Kerberusz a vicces stratégia viszont engem érdekelne! Azt értem hogy a titán pajzs vissza tükrözi saját magára az ütéseit de miért kell hozzá muggy?

Ezen taktikával ugye a cél, hogy minél gyengébb 1* hősöket vigyél be, ugyanakkor Muggy skilljével újraéledő kaméleonok még az 1* hősöknél is gyengébbek, így a titán még nagyobbat üt vissza magára. :slight_smile:

1 Like

Nincs mit, én is csak ma találtam erre rá :slight_smile:

Ismét magyar csapat a top100-ban! Hatalmas gratuláció a Hungarian Doom Bears csapatnak! Ti vagytok a legjobbak!

1 Like

Szia/Sziasztok!

Tanácsot, segítséget szeretnék kérni.
Összegyűjtöttem 12 4/5* hősöket, de nem tudom eldönteni hogyan állítsam össze a csapatomat. Ha tudnál ebben segíteni, nagyon boldog lennék.
Hősök:

  • Justice
  • Thoth-Amon
  • Caedmond
  • Kelile
  • Chao
  • Rigard
  • Wu Kong
  • Agwe
  • Boril
  • Colen
  • Little Jhon
  • Gadeirus

Ezekből mi lenne a jobb megoldás? Sajnos teljesen tanácstalan vagyok.

Köszi
Majci

Szia! Ha defense csapatról beszélünk, akkor könnyű dolgunk van.
Maxra húzott 5* mindig veri a négy csillagosakat, Justice ráadásul amúgy is tank, szóval én a következőt lőném be:
Caedmon - Toth - Justice - Rigard - Kelile

Justice erős, Toth gyors és miután elsül (mondjuk úgy) egyre tankosabbá válik, Rigard szintén erős ezen a szinten és eltávolítja az átkokat a heal mellett, a két szárnyon pedig Kelile és Caedmon nagyot ütnek, mindezt gyors mana töltődés mellett (ráadásul őket mindenütt máshol is fogod használni a sebzésük / dispel miatt).

Köszi a segítséget.
Akkor nem gondolkodtam olyan rosszul :grin:

1 Like

Kerberusz, holnap Neith-re rárepülsz? Érdemes menni érte?

Hejhó! Biza’ rá ám! Sőt még az is lehet, hogy egy kora reggeli, azaz kávé melletti streamként, hogy még izgalmasabb legyen! Nem is tudom mikor húztam nagyobbat utoljára, s itt van 45 token figyelőben, plusz Morlovia. Megint jó kis adag türelemre volt szükség ezt kivárni! :smiley:
Nekem személy szerint mindenképpen megéri, több indokom is van rá, de akkor minderről majd holnap beszélek! :wink:

1 Like

Oké. Meggyöztél. Rárepülök akkor. :smiley:

Szia !

A mai videódban említetted Alkashardokat, és azt, hogy lehet őket kombinálni.
Találtam egy képet arról, hogy mi lesz ha eléred a 10 000 darabot belőle:

Ha jól értem csak 1 választható összesen és nem tipusonként.
Szóval nem sok mindent kapsz belőlük.

Szia Kerberusz

Csodaország eseményen melyik 3 csillagos hősökkel érdemes indulni?

Szia! Köszi a képet! Szerintem nem választható, s arra lennék kíváncsi, hogy mit takarnak a kis kérdőjelek. Azt gyanítom csak a képből kiindulva, hogy véletlenül megkapod valamelyiket, s amennyiben ez így van, akkor egész biztos, hogy a 4* asc. matra lesz majd kb. 1% esély a játékból kiindulva.

Huha @bea ez annyira nem testhezálló kérdés nekem, mivel abban soha nem indultam komolyabb eredményért. Attól függ mit szeretnél elérni, mert ha “csak egy jobb helyet” akkor a rare szint (3*) a legkevésbé specifikus. Nagy sebzésű 3* mono, Wonderland igényeit kielégítve. :slight_smile: