Magyar (Hungarian) nyelvű kibeszélő (Part 2)

Köszönöm a válaszokat. :slight_smile: Jövök majd még kérdésekkel, most hogy idetaláltam nem menekültök. :smiley:

1 Like

A vita kedvéért: Onatelről mi a vélemény? Szerintem kiváló kis hős, és igaz, Thor very fast, ami talán a legnagyobb előnye, de nekem ő megvan és bevallom, inkább Griffint, aki 4*os választom sokszor helyette… Igaz ő limit breakes is. Onatel viszont nem egyszerű ellenfél, Seshattal pedig családi bónuszok is van, ami ráadásul elég jó is.

Nem okoskodni akarok, elsősorban az Onatel-tulajdonosokat kérdezem.

Private, Szerintem Frida nagyon jo kis hős, mellé kene egy jó kék párt találnod, és ők siman nyernek egy wart, ha egyszerre sulnek el.
Én lokival használom, főleg khufu ellen.

Vagy kekbol skadit vennem ki, o egy kosztüm kirillel csata döntő warban, fridanak meg majd lesz párja.

Ariel jó hős, de nem különleges. Jó healer eshet még bőven, és 4* -os healer is elég sokszor, olyat pedig könnyen találsz.

Most látom, hogy viscarod van, melle be tennem skadit minionok ellen. Ahogy idéz miniont az ellen, viscaro passzivja ad neki fiendet, aki folyamatosan a miniont csipegeti. A sebzett miniont skadi megöli, és mar el is kezd lassulni az ellen

1 Like

Csak a speciális képességek ellen véd Ludwig.
A normál támadások, minion-ok támadása, és a passzívok ellen nem véd.

1 Like

Mivel elég sok csapat slotom van, régi vágyam valósult meg azzal, hogy a csapatok prioritizálását ki lehessen kapcsolni. ERRE WAR KÖZBEN NEM MŰKÖDIK! Ezek tényleg ennyire hülyék?

Próbald újra, nálam működik!

Nálam sem működik, pedig frissítettem az 53-as verzió legfrisebb verziójára.

Jól gondolom, hogy ezt most egy kicsit benéztem és nem lehet addig új hősöket gyártani amíg el nem használom a meglévőket?


Pedig mindig figyeltem, hogy folyamatosan fejlesszek, de egy kicsit bebambultam.

2 Likes

De, hogy egy kis örömöm is legyen, toltam egy 10-es pull-t:


6 új hős is bejött, lesz mit fejlesztenem. :wink:

4 Likes

Igen, ki kell venned mindet :slight_smile: kemény meló lesz, bár nyílvan az a bosszantó, hogy addig nem gyárthatsz újakat.

Amúgy 99en volt a fater summon, gondoltam oké, summonaltam 3at, kivettem a fater hőst, és utána 0án állt a számláló. Azt hittem, tovább viszi, mint a ládáknál. :confused:

War csapat összeállításnál van nálad prioritize teams kapcsoló? Nálam nincs. Sőt raid és etetés közben sincs, de ez a kisebbik baj. Csak a fő rosteren műxik.

1 Like


Nálam ez van.

Ez nálam is megvan. De war csapat összerakásnál és raid közben, ha rányomok az edit team-re, ott már nincs. Pedig jó lenne itt is, mert nálam az 1-es csapat a fejlesztés alatt levők, utána jönnek a titános csapatok, aztán raid és tesztelős slotok. Baromira zavaró, hogy a félig felhúzott hősök a lista elején vannak, amit meg keresek, az istennek se találom. Közben meg lejár a csapatösszeállításra engedett idő.

1 Like

Grat. Szép fogás !

Stonecleave-n és a 3 csillagosokon kívül mindet szívesen elfogadnám :slight_smile:

Igen, sajnos ki kell mindet venni, hogy tudj gyártani új fejlesztő hősöket.

Azt javaslom, hogy abból szedj ki először mindet, amiben kevesebb van, hogy hamarabb elindulhasson a gyártás.

Igen, ez sajnos így van.
A (i)-re kattintva angolul ki is írja, hogy ez így működik.

1 Like

Akkor ez részemről egy nesze semmi, fogd meg jól. A csapataimat nem módosítgatom olyan sűrűn, hogy zavaró legyen, war közben viszont életmentő lenne. Azért 5 év alatt egy normális roster rendezőt odarittyenthettek volna. Mondjuk egy szín és * szerinti szűrés se ártana. Mindenhova, ahol csapatot lehet módosítani!

1 Like

Voltak ilyen szűrési javaslatok a Béta programban, amikor ez a dolog tesztelés alatt volt.

Onatel abszolút jó, ahogy Seshat is. Az elemental link és családi bónusz még erősebbé teszi őket, mivel mindkettő 2019-es hónap hőse.

1 Like

A vicces az, hogy mindkettőnél egyformán vannak a hősök, direkt figyeltem rá korábban. :wink:

Ilyet nem lehetne esetleg jelezni, valami segítség, hogy ne szakadjon meg a “hősgyártás”???

Tudom “carnak” le minden észszerű dolgot, de gondolom nem csak én estem ebbe a hibába.