Magyar (Hungarian) nyelvű kibeszélő (Part 2)

Jahm, ha van már egy maci az más :slight_smile:

1 Like

Ha nem lenne, akkor nem lenne kérdés :slight_smile:
Eleve igyekszek minden hőst megtartani. Talán csak a három csillagos S1-esek közül nincs az meg 1-2, amihez nincs kosztümöm.

Ma még toltam pár single pullt, előtte misandra jött amitől majdnem kihullott az a kevés hajam :sweat_smile:, de szerencsére a kövi pull kárpótolt :sunglasses:

8 Likes

Gratulálok :slight_smile:

1 Like

@Kerberusz Teljesen igazad van. :rofl:

Mert hianyolod az epitö jelleget:
Mar nagyon varom a következö videodat a 100-as pullodrol…

PlayForFun! Köszönöm a munkád! Remélem nem plágium!

5 Likes

Úgy néz ki az SG nagyon rámegy, hogy az emberek húzzanak.

Az új Hel és Perseus kösztüm is bekerül a jövő heti Tavern of Legends portálba, mint kiemelt hős, és ha ez még nem lenne elég a korábban kiadott Alasie kosztüm is kiemelt lesz.

2 Likes

Igazából ezzel nem is lenne semmi baj, mert ha engedek a kísértésnek és húzok amiért aztán semmit nem kapok, akkor csak magamra lehetek mérges. Viszont lassan lehetetlen élvezni a játékot. Ha az ellenfél csapatában van Anna, vagy MM, vagy 2xKosztüm Vivica akkor gyakorlatilag nem lehet nyerni ellenük. Sajnos ez nem csak azon múlik hogy milyen erösek, hanem hogy a höseim nem tudnak feltöltödni a kapott táblából. Már elöre mondom, hogy nem tudom és akarom tudományos módszerekkel igazolni az állításomat, mert ez csak egy játék kéne hogy legyen ami mindenki élményt nyújthat, ha szeret taktikázni ha nem. Szóval ezt tartom leginkább szomorúnak.

2 Likes

Sziasztok! Ebben az új játékmódban kötelező lesz részt venni?

Ha a Monster Island-re gondolsz, akkor ha 1 szövetségben vagy, akkor automatikusan részt veszel benne, de ha nem szeretnél sok időt rááldozni, akkor a pálya ismeretlen részeinek a felderítésével kb 1 perc alatt el tudod 9 óránként használni az 500 zászlódat,
Ha nem tudsz 9 óránként belépni az sem baj, mert 1000 zászlóig halmozhatóak a zászlók.

1 Like

@Ibrahimovic Bocsi, annyi kiegészítésem lenne, mint amit 1 bejegyzéssel feljebb írtam azaz +1 feltöltés erejéig halmozható az energia.
Ezt később változtatták meg, mint ahogy az eredeti leírás készült ide, mert sokan sérelmezték, hogy lemaradnak egy újratöltésről, mert éppen alszanak / dolgoznak.

Illetve talán az ellenfelek statjai változtak picit, de ez ugye függ az erősségtől.
Legutoljára a nehéz fokozat elég erős volt.

A játék utmutató készítői ehhez az esményhez is készítettek képes leírásokat angol nyelven.
Vasárnap este / hétfő hajnalban ezek várhatóan közzé lesznek téve.
(Elég sok minden készült hozzá ha jól emlészem legalább 6 kép lesz.)

Majd bedobom ide is őket.

Ott majd lesz egy sziget térkép is, amin lehet látni egy-két dolgot. (Pl hogy merre vannak az ellenfelek).

Még1 dolog, ami hasznos lehet van egy olyan gomb, ami blokkolja a mozgást.
Ezt célszerű bekapcsolni, hogy ha nem szeretnéd a figurádat mozgatni, mert elég könnyen tudsz lépni véletlenül, amivel ég a Monster Island Energy.

2 Likes

Köszönöm szépen! Kíváncsi vagyok!

1 Like

Sziasztok! Egy kis segítséget szeretnék kérni. Egy éve játszom a játékkal és próbálom minél tudatosabban építgetni az accountom. Fated summon-ból szeretnék jól választani, de nem tudom melyik hős érné meg a legjobban a jelenlegiek mellé. Én Ariel-re és Thor-ra gondoltam, mert kékből csak 1db 5 csillagosom van, sárgából pedig nincs támadóm. Melyik érné meg jobban? A jelenlegi legerősebb hőseim a következők:

Piros: Guradian Kong (kosztüm), Black Knight, Zagrog
Zöld: Phileas Fogg, Tarlak, The Hatter
Lila: Seshat(kosztüm), Alfrike, Viscaro
Sárga: Hanitra, Vivica
Kék: Frida

2 Likes

@PlayForFun Monster Island esemény idején lesz summon portál is? a covenant summonok alkalmával csepegtetett hősök vissza köszönnek?

1 Like

Először is üdv a fórumon !

Ariel hasznos kis hős.
Szépet tud gyógyítani a hősökön, és a mana generálás növelés illetve a debuff-ok tisztítása is hasznos.
Én szerintem őt választanám a kettő hős közül.
De nyugodtan várj meg mások válaszát is, hogy mit gondolnak.

2 Likes

Nem lesz summon portál az eseményen a mostani Globális Béta alkalmával legalábbis.
Anno a War of the Three Kingdoms-nál sem volt eredetileg.

A forrásom is megerősítette, hogy nem lesz portál.

A loot sem lesz a végleges. Később változni fog mint a W3K-nál.

Ha már Covenant Summon.
A kövekekező ilyen summon December 9-én érkezik az összes eddig ismert Abyss Hunter hőssel.
Otis és Goretooth lesz a kiemelt hős, de érkezik Bogart és Basil is.

Részletes esemény / kiemelt hős lista elvileg a hétvégén érkezik.

3 Likes

Osztom @PlayForFun véleményét, Ariel rendkívül hasznos healer, de ha mégis sárga támadó felé kacsingatnál poseidonon is érdemes elgondolkodni, igaz hogy egyet tamado sniper de a mana buheralo debuffok ellen pl alfrike levédi az egész csapatot, ami szinten hasznos lehet

4 Likes

A lootban szinte biztos voltam hogy nem lesz végleges mint W3K-nál, a gyanúm beigazolódott :smiley: , a patchben láttam az új hősök nevét, ezért nem volt egyértelmű, hogy a portál lesz vagy sem, akkor ha jól értem a decemberi covenant summonban már nem csak két monster Hunter csoda hős lesz végre

Tippem szerint most 5 csillagos Monster Hunter hős nem lesz a portálban, hanem csak ezek az újak.
A 3-4 csillagos MH hősök talán benne lesznek, de majd kiderül a forrás általában teljes hős listát szokott adni. Szóval majd kiderül, hogy mi lesz benne.

Egyébként “érdekes” kis portál ez a Covenant, hogy minden új 5 csillagos hős eddig csak 1x volt benne.
Gondolom ezzel ösztönözzék a játékra kötő játékosokat, hogy kb most vagy “soha többé” tudod ezeket beszerezni.
Ha ez a portál lemegy, akkor ismét elfogynak az ismet bedobható új Abyss/Monster Hunter hősök.

Szóval a december 7-22 között érkező 3 db 54-es verzió Béta kiadásokban valószínűleg jön még több új ilyen hős,

Ezzel egybevág, hogy láttam már (Béta előtti???) szivárogtatásokat (nem tudom hogyan szerzik be), amiben 4 új ilyen hős volt (csak kép névvel, képességek nélkül), illetve ezen kívül 6 új Ninja neve van fel van sorolva (kép nélkül) a szivárogtatásban.

Korábban volt ilyen mind a 10 Contest of Elements hősre is, aminél a zöldek neve és design-ja eddig stimmelt.

3 Likes