Magyar (Hungarian) nyelvű kibeszélő (Part 2)

Elvileg csak fixen +30% 6 körön kersztül.
Szóval nem növekszik körönként, hogy ha erre vonatkozik a kérdésed.

1 Like

Kár… Mondjuk durva lett volna :crazy_face:

1 Like


Ezek szerint ez elírás? Más képességeknél “at the start of each battle” van.

1 Like

No kellőképpen felbolydult e a hangyaboly mindenkinél? :smiley:
Holnap, ha Isten is úgy akarja, elkészül talán az eddigi legfontosabb E&P vidim, s innentől már a Jóisten kezében van minden. De valami egész biztosan véget ért. Szép időszak volt. :slight_smile:

7 Likes

Hmm, hát ezt lehet ki kell próbálnom, mert elbizonytalanodtam.

1 Like

Live lesz, vagy csak sima video?

Live-ra sajnos nincs lehetőség. Jelenlegi lakhelyemen nem bírná a net. :frowning:

1 Like

Quenel spec skill leírása hasonló, pumpálódik +200%ig körönként, beteg ha az aether power ilyet ad néhány hősnek :sweat_smile:

1 Like

Hát elkezdődött…


1 Like

Igen, hasonló.

Más:
Elkészítették a képet arról, hogy mennyi a második LB költsége:

3 Likes

Elkészült a videjó… Sajnos rossz hang beállítással. Az internalt is vette max. hangerővel, ami nem épp teszi élvezhetővé, de sajnos ez van. Mivelhogy elég hosszú lett kb. kizárt, hogy még egyszer leforgassam.
Ennek fényében lassan megérkezik. Szerintem lesz meglepetés jócskán. Őszintén kíváncsi vagyok, hova fog gyűrűzni ez a dolog… :slight_smile:

3 Likes

Kiváncsi leszek rá, hogy mi lesz benne :slight_smile:
Bármilyen is a hang, megnézem :slight_smile:

Egyébként láttad, hogy Anchor is bedobta a törülközöt ?

1 Like

Köszi, rendes vagy, ez jólesik! :slight_smile:
:open_mouth: Azt nem. De hogy őszinte legyek, egyáltalán nem vagyok meglepődve. Főleg úgy, hogy szegény pára már évekkel ezelőtt is (teljesen jogosan) ki volt miatta borulva. Azt gondolom kb. nyílt titok, hogy anno is azért tért vissza, mert semmi másnak nem volt nézettsége, amit csinált. De sajnos ez már csak ilyen. Valaminek vége, nem biztos, hogy pont azon a “területen” születik valami új is.
E&P Books még időben kiszállt. Yuki már csak trollkodik. Mr. Spock dúrván lesújtó véleménnyel van és nagyjából lebeszéli az embereket. És én is. Szóval tényleg azt hiszem, itt a vége.

Edit: épp posztolták chatre. Elolvastam Anchor ‘elbocsátószépüzenetét’.

2 Likes

Itt írt róla:

1 Like

@Kerberusz, szia! :frowning: nem lehet semmit érteni. :confused: Nagyon sajnálom, mert nagyon vártam.

Van pár rész, ami érthetetlen. A nagyobb része azért kivehető. Tekerj bele, ahol nagyon katasztrofális. Vagy hang kikapcs és nézheted a dupla bréjkjeim. :sunglasses: :smiley:

2 Likes

Tényleg eléggé hangos a zene.
Vajon nincs valamilyen olyan program, amivel a zenét ki lehet kapcsolni a videón visszamenőlegesen ?

davinci resolve voice isolationt kiprólhatod rajta esetleg, youtube-on keressetek rá elég király

A programban, amit használok, megjlenet egy olyan opció, hogy internal és microphone. No most az internal azt jelenti, hogy egy az egyben, attól függetlenül milyen hangosra van állítva a játék zenéja ordít.
Hangsáv az elkészült vidiben meg már csak egy.

@sleetmute nagyon köszi! Rálesek.
Akkor addig elérhetetlenné teszem, hátha.

1 Like

esetleg, ha nem boldogulsz, átküldheted driveon vagy valahol, rátudom én is engedni aztán meg látjuk milesz