Magyar (Hungarian) nyelvű kibeszélő (Part 2)

Szerintem se ilyen vitákról kellene itt szólni a beszélgetésnek.

Reggel örültem is, hogy lezártnak tekintik a “vitát”.
De úgy néz ki még nincs vége :frowning:

Inkább arról kellene beszélni, hogy mi vitt rá valaki arra, hogy ezt tegye:

3 Likes

Nekem semmi gondom nem volt a 350 gem begyűjtésével, de a lányomnak nem akarja behozni az üzit. Ő még csak 5-ös szintű, szerintetek van ennek valamilyen kapcsolata azzal, hogy alacsony szintű?

Megértem, hogy kinyílik a bicska a zsebekben, egyébként. Hajlamos vagyok rá én is (mint a legtöbben), de hát itt nincs igazán tétje, úgyhogy könnyebben továbbgörgetek. :slight_smile:

Más: úgy láttam jön Queen Anne a muskétásoknál. Oda megtartok egy tízes pullt, hátha bejön a 0,1%. :smiley: Ludwiggal már három tauntos megvan. BK-t szerintem előbb vagy utóbb beteszik Fated Summonba. Uh, annak az Annának nagyon örülnék.

S5-re pedig már durván sok coin összegyűlt. Nagyon szeretnék egy kis Anubis buffot inkább előbb, mint utóbb! :smiley:

1 Like

Android vagy IOS ?

Milyen üzenetet ír ki ?

Azzal a megoldással, amit fentebb írtam nem tudja áthidalni a problémát ?

Nekem Adroidon chrome van, és az is az alapértelmezett böngésző, a fórumra is be vagyok telefonról jelentkezve, semmi gondot nem okozott a regisztráció az új oldalra a 350 gem-ért.

1 Like

Sziasztok! Nálam Androidon firefox-al és samsung böngészővel nem működött. Chrommal viszont igen.

1 Like

Meglehet, hogy én is megtenném. C freya minion, liu bei minionok, meg a többi WOT3K hősök, Queen of Heart, a mindless attackot vízköpő, plusz a most már rengeteg fiendes hős. Meg még akiket kihagytam. Tudnék vele játszani. Nekem tetszik.

1 Like

Értem én, hogy Fortuna velem volt…

De kétszer is ? :slight_smile:

Jack O’Hare-n, Macin ,és a Nyuszin kívül mindennek örülök :smiley:
Treevil már megvolt de +1 nem árt belőle, míg a többiből egy sem volt eddig.
Lehet amúgy Maci is életben marad egyelőre :slight_smile:

Ezen kívül csak 3 sima pull-om volt: Sakál, Nordri és Vlad jött.

12 Likes

Abütykös betyárját! Óriási gratula neked! :smiley: S nem is kizárólag Fortunak miatt. Beleképzelem magam a helyzetedbe…, ez óriási pull és új hős dömping minden téren! :wink: Még egyszer, grat!

1 Like

Úgyis kezdtem már kifogyni, hogy mit húzzak fel.

Igy kezdődött:

Már az első hősnél örültem, mert Brynhild-et már régóta szeretném.
Treevil: ok, jöhet még1x
Kalo is hasznos lesz Rush-ra.

Ezután a piros hős érkezett, amit szintén nagyon szerettem volna már régen.

Fortuna-nál már csak pislogtam, hogy mi vaaaaaan ?

Ezután már csak 3 csillagosokra számíottam, de…

Jött még1 + az új Para.

Szerintem 2 öt csillagos hőst még sohase láttam egy 10-es pull-ban :slight_smile:

Annyira megzavarodtam, hogy még a ládát is elfelejtettem kinyitni :smiley:

Ezt most megtettem:
2 db 3* lila trainer :slight_smile: Ludwig köszöni szépen :smiley:

4 Likes

Grat szép fogás, mikor az event jön úgyis buffolják még :slight_smile:

1 Like

Csúcs! Közben eszembe jutott valami! LB-zd gyorsan mindkettőt, dobd be defbe, aztán majd fognak szidni, hogy “no ezek miatt a bálnák miatt megy tönkre a játék-e!” :smiley: :smiley:

3 Likes

Rendben, bedobom közéjük Alucard-ot is :smiley:

Csak, hogy még bálnábbnak látszódjak :smiley:

Mehet még esetleg egy kis Ludwig még mellé plusz Director Zuri :slight_smile:

2 Likes

Nagy Gratula, itt nem volt siker 30 pullbol egy steropes ami használható ….

1 Like

Köszi mindenkinek ! :slight_smile:

@PlayForFun ez tényleg nem semmi! Gratulálok!!!

Ha már Jack O’Hare: nekem ő kosztümmel van meg, de bevallom, hozzá sem nyúltam meg. Ki hogy áll vele? Használjátok, vagy nem volt akkora durranás? Tetszett a kosztüm skillje, de a -atk miatt nem tudom, megéri-e.

Amúgy a macit mindenféleképp tartsd meg, ellene is rossz menni, hiába a dispell, ha még a Te csapatodban van, az is hasznos. Főleg, ha van hozzá elég talent.

1 Like

Nekem is megvan kosztümmel, és maxon.
Nem nagyon használtam eddig.
Talán majd December 5-én a zöld Contest of Elelments Quest-en :slight_smile:

Egy már van belőle maxon, LB-zve és emblémázva :slight_smile:
Nem tudom, hogy kell-e kettő belőle.
Egyelőre még megtartottam.

1 Like

Jahm, ha van már egy maci az más :slight_smile:

1 Like

Ha nem lenne, akkor nem lenne kérdés :slight_smile:
Eleve igyekszek minden hőst megtartani. Talán csak a három csillagos S1-esek közül nincs az meg 1-2, amihez nincs kosztümöm.

Ma még toltam pár single pullt, előtte misandra jött amitől majdnem kihullott az a kevés hajam :sweat_smile:, de szerencsére a kövi pull kárpótolt :sunglasses:

8 Likes