Magyar (Hungarian) nyelvű kibeszélő (Part 2)

Oh a masik is jelentkezett, kb. annyra kiszamithatoak vagytok, mint az egerek a sajttal…gondolom igy is jatszotok.
Viragot Algernonnak jut eszembe rolatok,

Döntöttem egyebkent…mint mar korabban is irtam, semmi esetre sem erdekel, amit irsz, csak szorakoztat,köszi :wink:

Én sajnos nem emlékszem az előzménye, de a mentális állapotomat és a szokásaimat biztos tökéletesen írtad le akkor is, mint ahogy most. Amennyiben lesz folytatás, ezt a témát tekinthetnénk kitárgyaltnak. Ez nem olyan téma, ami itt rajtun kívül bárkit is érdekelne.

Sziasztok!

Hogy megkapjátok az ingyenes 350 gemet, látogassatok el a megújult zynga storeba:

Kapcsoljàtok össze a játék profilotokkal és lesz egy ingyenes ajánlat , katt a claimre és érkezik a gem a mailboxban a játékban.
(Kicsit megújult már a sima gemen kívül lesznek itt is ajánlatok, most a BlackFriday event miatt, event gemeket lehet venni a summonhoz kedvezményesen, mint az alap ár)

6 Likes

Elindult az 53-as verzió kiadása.

  • Jövő héten kedden indul is a Monster Island
  • December 1-től indul a karácsonyi esemény, amely úgy fog véget érni, hogy nem tudsz húzni a januári havi hősért.
  • A Brave Musketeers Alliance Quest december 14-én kezdődik kb a hősök felével:
    • Öt csillagos: Athos, Aramis, D’Artagnan, Porthos, Queen Anne
    • Négy csillagos: Villiers
    • A többi 4 és 5 csillagos hős illetve a 3 csillagos hősök majd csak jövőre érkeznek.
  • December 5-én lesz a zöld Contest of Elements Quest a 2 új zöld hőssel.
  • Január 2-án lesz War of Three Kingdom az új Journey hőssel: Erlang Shen
1 Like

Ez szép és jó, csak nálam nem működik :smiley:
Még a 350 gem-et sem tudom begyűjteni.
Már jeleztem a Supportnak, hogy valami nem kóser :slight_smile:

1 Like

valakinek az a gond hogy privát inkognitó lapot nyit úgy nem tudja összekapcsolni, azt ki kell kapcsolni, sokaknak meg alapértelmezett böngészőt kér….

1 Like

Az alap böngészővel nyilik meg, és nem privát.

Majd a support megmondja a tutit :slight_smile:

2 Likes

Enigmoról tudunk valamit? Érdemes vele foglakozni? Sajnos csak ő esett, de még a statjai is ismeretlenek. Jobban van optimalizálva mint Mysterio?

@PlayForFun talán tett fel pontos fordítást, de ha jól értelmezem, akkor így néz ki :
809/805/1464
30% heal és 190% direkt sebzés mindenkire. Passzívból megjegyez minden hatást(max5?) amit az ellenfél minionok vagy fiendek okoznak és azt is kiosztja mindenkire.

Jelenleg nem hinném, hogy jobb mint Myzterio. Őt legalább a sebessége használhatóvá teszi. Persze a játék előrehaladtával még valrozhat, mivel bevezették a mérkőzés elején felkerülő minionokat és fiendeket.

1 Like

Nalam sem.működött addig amíg nem telepítettem a kommuniti alkalmazást… utána tudtam összekpcsolni a fiókommal és begyűjteni a gemet

Kapott egy Nerf-t
25%-ot gyógyít csak, és 150% a sebzése.

Nekem azzal sem ment.
A Support válasza sem volt használható.
(Amit írtak azt már kipróbáltam.)
Annyit írtak pluszban, hogy töröljem a böngésző gyorsítótárat.
Illetve amit már próbáltam korábban, hogy váltsak alapértelmezett böngészőt.
Csak nálam ragaszkodott mindenképpen a Firefox-hoz a játékhoz kapcsolódás után még akkor is amikor már a Chrome volt az alap.

Szerencsére lassan töltött be az oldal így a honlap címet onnan másolva a Firefox-ból, és beillesztve a Chrome-ba sikerült áthidalni a problémát.
Így a 350 gem-et sikerült begyűjteni már nekem is.

2 Likes

PlayForFun, szia!

Segíts kérlek szépen!

Monster islanddal kapcsolatban korábban osztottál meg magyar nyelvű anyagot, de nem találom.
Tudnád linkelni?

Köszönöm szépen!

Kivalo ötlet szerintem is, hagyjuk beken egymast es elvezzük a jatekot…tök mindegy,h ki, h latja …

Hát akkor marad kispados :smiley:

1 Like

Amúgy sem volt túl acélos… :frowning:

@Ibrahimovic

Itt írtam róla:

Annyi válozás volt azóta, hogy az életerő növelő hősök nem fordítják vissza a tartós sebzést.

2 Likes

Most követem egyik kedvenc szellemi iranyado (bocs, tudom ezek a szavak nincsenek a te szotaradban) Sadhguru tanacsat: Ne vitatkozz m(fl)afla, együgyü emberekkel…
Ugyhogy, teljesen igazad van …

Csak egy vélemény: Zol troll. Amennyire személy szerint visszaemlékszem, ő építő jelleggel nem sűrűn tett hozzá a fórum életéhez. Provokatív, passzív agresszív, személyeskedő, s láthatóan élvezi a kiváltott reakciókból származó energiát, így azt javaslom, ne adjatok neki.

1 Like

Sziasztok. Nekem is kinkeserves volt mire összehoztam ezt a 350 gyémántot…de végül csak ide kellett regisztrálnom.
Az lenne a kérdésem hogy szerintetek érdemes a mostani portálon húzni , mert százalékot nem találtan vagy várjak még season 5 vagy a Francia hősökre ?